• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAMINSari chat pro ukecane sariholicky


    probehle akce a chystane akce na www.sari.unas.cz
    rozbalit záhlaví
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    DALEEN: tak jestli se tam neuslyšíme, se mnou nepočítejte, neb to znamená, že za hodinu mě bude bolet hlava a bude mi špatně ještě dva dny.
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    Nejsem si jistá, jestli Nebe je friendly pro matky s kočárky (předpokládám, že Petjaa by dorazila), navíc se tam asi moc neuslyšíme.
    Každopádně to nezavrhuju
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    zná to tam někdo? POuštěj tam hudbu?
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    Nebe! Nebe! Nebe!
    ;)
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    sakryš, nebe... :-D
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    UHLIK: je možné, že to zeslonil Webzdarma... příště mi napiš, když se to do druhého dne neobjeví, kouknu se, jestli to někde neuvízlo :o)


    DALEEN: chápu... ale příště se podepiš :o) už máš nějaký nápad, jak oslavíme výročí? napadla mne rezervace v Nebi, mají happy hours, je to centrum... navíc je to zase něco jiného, kde jsme ještě neslavily :o)
    po Praze jsou tři http://www.nebepraha.cz/
    UHLIK
    UHLIK --- ---
    DALEEN: Myslim si, ze je to vec nazoru. Nikto nespochybnuje datum 17.4. a ak by sa to davalo napr. do wikipedie, myslim, ze by tam nesmel chybat. Druha vec je oslava tohto vyrocia. Je to ako s narodeninami - v den narodenin prima gratulacie, oslava je cez vikend... ;-)
    UHLIK
    UHLIK --- ---
    OLEJOVKA: Ja som zadavala zraz na unor prave v Olomouci a ten sa tam vobec neobjavil... mail myslim na organizatora nebol ale zda sa mi, ze som zadavala web cajovne Kratochvile. Ale nic sa nestalo ;-)
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    OLEJOVKA: Už jsem tak dávno nic nezadávala, že to neumím ;)
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    OLEJOVKA: Ehm...asi já :)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    nevím, kdo jste zadával do Kalendáře, ale to, že prošlo přes filtr byla výjimka, že jde o výroční sraz... jinak prosím dávejte alespoň e-mail organizátorky, když nejsou stránky... a bližší info by neuškodilo, zatím jsem tam napsala, že bude doplněno
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    UHLIK: Jen bych lehce upozornila, že výroční sraz nemůže být v jiné datum než 17. 4. :)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    UHLIK: kratochvíle, to znám z doslechu, jsem spíš kavárenský povaleč, ale znamenám, pokud budu v rodné vísce, jistě zajdu.
    UHLIK
    UHLIK --- ---
    GENTIANA: no, posledny olomoucky zraz tam nebol zadany (nejak to asi nepreslo nahlasovacim systemom). Dalsi by mal byt asi cca pred velkou nocou (piatok??? asi klasicky 16.00 v Kratochvili). Radi privitame novu dusicku :-)) okrem kalendara sa dava na FB a aj na lidech je zmienka (bohuzial, tam nejak vzdy zapadne). Vyrocny zraz v Brne bude 14.4. (o 12.00 v Gange a potom piknik v prirode)...v kalendari este nie je (pridam :-))
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    OLEJOVKA: tam jsem se koukala, ale nějak něvidno nic olomouckého.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    TRAMIN: vždycky se najde téma. Koneckonců, tys říkala, že u nás v Moravistánu bývají sleziny, ale že bys nahodila, co a kde, ať se s někým seznámím, to nic.

    A propos, do Gangy mi došla ta moje modrozlatá nádhera, mi dnes psali, a jako na svyňu se do Prahy dostanu až za dva týdny...
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    Blizi se nam Vyrocni sraz 17.4
    tak jak letos?
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    GENTIANA: no ted neni tema
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    ...prej ukecané.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    OLEJOVKA: a tož každému dle gusta.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam