• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAMINSari chat pro ukecane sariholicky


    probehle akce a chystane akce na www.sari.unas.cz
    rozbalit záhlaví
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    DIABOLUS: ale to se týká asi jenom mě, tak buď v klidu ;)
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    UHLIK: Praha :)
    UHLIK
    UHLIK --- ---
    DIABOLUS: No, neviem, kde to je...ale do kolkej?
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    UHLIK: v 17:00 máme čtení pašijí na Kampě.
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    SKLIBA: Já to u sebe vidím spíš na sukně, sárí asi ne-e
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    taky bych někam vyrazila ale teda na mě je na sárí ještě moc moc zima a nošení sárí pod kabát jsem nějak nikdy nepřišla na chuť. navíc jsem musela uznat, že jestli mám zase začít chodit v sárí, budu muset sehnat pod to trika s dlouhým rukávem a ideálně až do pasu. v krátkém čoli se teď fakt necítím
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    TRAMIN: Jen v Praze nám nějak chcípá pes......chtělo by to něco spunktovat. Napadá mě výroční sraz, ale přiznávám, že se mi letos do jeho organizace moc nechce.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    GENTIANA: pche v Olomouci to zije maximalne. Maji srazy casteji jak Brno
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    SKLIBA: mně se nechce zjišťovat, jaký tam mám přístupový údaje, jinak bych se radostně zapojila. Prej v olomoucu nikdo není. Teda, už tam ani nejsu já a v sárí jsem chodila někam po šichtě, za kultůrou nebo něco, tedy velmi zřídka, ale stejně, je mě kus děvčete a oblibuju tyrkysovou:D
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    DIABOLUS: taky dobrý :-D
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    SKLIBA: neboj já lítačku taky nemam :)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    DIABOLUS: nemohla bys mi ho prosím prosím vzít někdy, až budeš mít cestu do města? bez lítačky je to dost na houbeles s tím cestováním přes půl prahy :-( stejně tě chci k nám zatáhnout na návštěvu :-)
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    SKLIBA: máš u mě toho oranžového hedvábného miláška :)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    tak jsem se zrovna zasekla na módním pekle, proběhl tam článek o sárí a diskuse k němu je celkem výživná. každopádně - zdá se, že sárípozitivní frakce je silně zastoupena :-)
    mimochodem, až se oteplí, asi zase začnu venčit miláššky :-) a už se fakt těším
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    http://www.holifest.cz/cz/workshop.html
    jednu hodinu ma Vendulka (justjhoom) co se sejit? A doufam, ze budete vecer na galashow hlasite podporovat :) ja mam letos docela nervy z hromady novych choreografii a lidi.
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    SELLIGAN: bohužel


    TRAMIN: ok. je to dle mého opravdu unikát a tím jak je zdobené penízky a "zlatou" nití je i poměrně těžké a splývavé.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    Holi festival Praha | HoliFest.cz
    http://www.holifest.cz/

    kdo nemate listky? doporucuju kouknout na web primo Kalichu. maji jeste mista na stred
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    DIABOLUS: tak ja projdu skrin a musim najit neco co poslu dal, abych udrzela stavy. je fakt hezke...
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    DIABOLUS: no jasne :)) si mne odhadla koukam :) nemas jeste jedno takove?
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    TRAMIN: buď Řepy, nebo občas se vyskytnu v Holešovicích či vinohradech... Zíra třeba jedu přes Blatnou do Plzně :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam