• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FEDAJKINGoogle Chrome
    SATAI
    SATAI --- ---
    KOKES: A jake soubory to cte?
    KOKES
    KOKES --- ---
    Při práci jsem zjistil, že mi něco zoufale scanuje disk asi 20min..spravce nezobrazil nic noveho, až na GoogleUpdater.exe, spuštěný celkem 5x..
    Chrome mi jde z kompu pryč, aspoň dočasně, než google změní agresivní politiku šmírování lidem na kompech. Po odinstalaci Chromáka stále běží 2 procesy updatera..teď abych hledal, kde to pokillovat, v install adresáři samozřejmě není, nastavení taky nemá..hm..sračka je to. Virus.
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    Podarilo se vam v Chrome rozbehat certifikaty? Nejak se mi nedari dostat se na stranky, kde certifikat potrebuju - nejde mi prinutit chrome, aby serveru nabidnul certifikat k autentizaci.
    SATAI
    SATAI --- ---
    PROCON: Zrovna jsem v linksu a proto na tvuj prispevek nereaguji odkazem ;)
    PROCYON
    PROCYON --- ---
    There's another killer browser, and it ain't Google Chrome
    http://lifestyle.hexus.net/content/item.php?item=15330&page=2
    KAZUO_KIRIYAMA
    KAZUO_KIRIYAMA --- ---
    A mame tu patch z Chrome verze 0.2.149.27 (z minuleho tydne) na verzi 0.2.149.29:
    http://www.lupa.cz/zpravicky/google-napravuje-nedostatky-prohlizece-chrome
    CASTER
    CASTER --- ---
    JTS: pluginy jsou veci jako flash a java, bezici si ve svym okynku na strance a do browseru moc sahat nemuzou, extensiony ve ff bezi v podstate na stejny urovni jako celej browser (jazyk xul) a muzou vyrazne kecat do toho co dela a jak to dela :)

    SATAI: neoficialni API by se imho nikdy tak nerozsirilo jako oficialni takze by tech lidi s adblockem bylo podstatne mene...

    ale ja bych jim veril ze jednou bude proste to ted neni priorita
    JTS
    JTS --- ---
    mas recht /me ignorant - v tom pripade by me zajimalo jestli je technicky rozdil mezi tim "pluginem" a extension/addonem jako ve ff
    SATAI
    SATAI --- ---
    JTS: Komiks o pluginech mluvi. about:plugins funguje. Chrome je open source, takze by si tam to API mohl stejne kdykoli kdokoli dobastlit/existujici nepublikovane API publikovat.
    JTS
    JTS --- ---
    ERROR: adblock a nezobrazi se mi ve FF ani jedno okno od googlu etc. Nicmene to se krapet odchylujeme... proste si nejsem uplne sure s tim, ze bude nejake api na pluginy.
    V tuhle chvili by mi stacilo, kdyby se to dalo aspon prebarvit :)
    ERROR
    ERROR --- ---
    JTS: nj ale google se zivi textovou, ne grafickou reklamou...
    JTS
    JTS --- ---
    REDTIME: jasne ze ve ff etc. - tam na vyvojare addonu vliv zadny nema. Asuming ze googlu jde o reklamy primarne by to bylo jako kdyby zidi prodavali navody, jak vyrobit lepsi raketu arabum. Tech par co by to dalo dohromady by asi izrael neznicilo, ale uplne "strategicky krok" by to něbol ;-)
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    MIKROM: Jojo :D
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    MYJKA: jo taky me to nejde, tak sem musel zapnout FF :D
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    JTS: to je googlu naprosto jedno... blokovani reklam je umozneno i ted ve FF a nejaky brutalni dopad na google se nekona.
    JTS
    JTS --- ---
    nesel by google sam proti sobe, kdyby nechal lidi psat pluginy proti zobrazovani reklamy? hm?
    FRED
    FRED --- ---
    SHAMAN23: import zalozek jde z FF, ktery zase umi import z Opery. ;)
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    SHAMAN23: Mouse gestures urcite zatim nejsou.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam