• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FEDAJKINGoogle Chrome
    Pro ty co nevědí o co jde: http://www.google.com/googlebooks/chrome/ nebo wiki
    Nějaká nastavení a fýčurky: http://www.google.com/support/chrome/bin/topic.py?topic=14659

    Sympatická stránka s doplňky http://www.mychromeaddons.com/
    rozbalit záhlaví
    CRANK
    CRANK --- ---
    YMLADRIS: MILIS: Ještě tuším to podporuje pár webů jako je wikipedia, kdy když už jsi wikipedii navštívil, stačí napsat www.wikipedia.org, objeví se volba tlačítka TAB, zmáčneš tab a vyhledávání se přepne automaticky na vyhledávání ve wikipedii přímo v browseru.
    MILIS
    MILIS --- ---
    YMLADRIS: v chrome pri hledani pises primo do adresni radky, po enteru to samozrejme hleda skrz google.. o moznostech volby pri hledani nevim
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    MIKROM: minuty. ok zkusim nechat bezet dale.

    v podstate mi jde jedine o vyhledavace, takovy to policko vpravo ve FF kde si v liste zvolim v cem chci hledat a napisu tam vyraz. Jde to nejak nastavit v Chrome? Dik
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    YMLADRIS: jak dlouho to nechavas zatuhnuty?.. me to myslim taky vytuhlo.. ale nakonec se to rozjelo.
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    hola,
    na dvou ruznych pocitacich zkousim importovat ruzne nastaveni dle FF a vsude mi to zatuhne "Probiha import" a nic. Je to znamy problem... ?

    dik
    PELDA
    PELDA --- ---
    HARDCABB: mně se líbí, ale bohužel v něm nejede zdaleka všechno. složitější ajaxové weby (některé části facebooku třeba), cartifikáty apod. ještě bych chvilku počkal.
    BUMBO
    BUMBO --- ---
    FEDAJKIN: sice uz jsem hlasoval "naveky sekundarne", ale je to spis ve smyslu "pouze na nektere veci" - konkretneji mi vyhovuje, ze v praci jedu na Chromu soukromej Google Account na Reader, Calendar, Gmail, Docs, ... a ve FF jedu vyvoj a firemni Google Account na Analytics, WebmasterTools, Adwords, atp.
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    Takže tu máme anketu.
    REQUO
    REQUO --- ---
    HARDCABB: tak pouzivam vic a vic chrome. Hlavne proto, ze FF mi proste postupem casu startuje pomaleji a pomaleji. :D
    MILIS
    MILIS --- ---
    HARDCABB: primarne od doby, co ho vypustili... a nemel jsem s nim zatim sebemensi problem.. spise jen pripominky, a tak cekam na pridavky
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    GUMBA: here we go

    Google chrome browser has the spell check enabled as default, and there is no option to disable it.

    :))
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    HARDCABB: Pouzivam chrome nekolik mesicu a uz jsem si fakt zvykl. Samozrejme porad to neni bez chyb a na nektere veci musim pouzivat firefox (treba tam kde je vyzadovan certifikat, na internet banking a podobne).
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    myslel jsem samozřejěm sekundární :)
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    HARDCABB: nejdřív si ho vyzkoušej jako primární. Pořád tam je co doladovat, i když určitý vychytávky si tě získaj.
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    pouzivate nekdo chrome jako primarni prohlizec? dneska me firefox fakt dojebal, jeho neustaly pady na jedine staticke strance me zacinaj fakt mrdat, IE a opera neprichazej v uvahu, tak si rikam jestli mam prubnout chrome
    PATULJAK
    PATULJAK --- ---
    Už je nějakej funkční black theme na aktuální build?
    DUB
    DUB --- ---
    kdyz nabizi chrome ulozeni hesla, tak u me byl kamos, lognul se na nyx a dal "nikdy neukladat hesla pro tuto tranku" a me uz to ted nenabizi vyplneny heslo i login, kde se to da zrusit? nak to nenmuzu najit..
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    KOKES: coze coze?
    MILIS
    MILIS --- ---
    KOMPAS: diky za odpoved ;)
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    MILIS: Čekal bych Esc, ale nefunguje. Nápověda praví:
    It may be hard to stop a webpage from loading because of the browser's speediness. When loading a webpage, the arrow icon at the end of the address bar turns into an 'x.' Click the icon to stop the loading process.

    IMHO ROFL, aneb jak už jsem se tady rozněžňoval, než se něco natáhne, naklikal jsem i začátečnické miny.
    MILIS
    MILIS --- ---
    ma chrome funkci "stop" (stahovani) nebo nema?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam