• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FEDAJKINGoogle Chrome
    Pro ty co nevědí o co jde: http://www.google.com/googlebooks/chrome/ nebo wiki
    Nějaká nastavení a fýčurky: http://www.google.com/support/chrome/bin/topic.py?topic=14659

    Sympatická stránka s doplňky http://www.mychromeaddons.com/
    rozbalit záhlaví
    PATAMAT
    PATAMAT --- ---
    GOOGLE: Jo to jde, to vim, me jde ciste o pretazeni. Sila zvyku.
    GOOGLE
    GOOGLE --- ---
    PATAMAT: V adresnim radku by mela byt takova hvezdicka, zkus kliknout na ni.
    PATAMAT
    PATAMAT --- ---
    Nevite jestli jde pretahnout primo stranka z adresniho radku do list zalozek? Kdyz se ji tam snazim pretahnout hodi se mi to do samostatneho okna a druha vec. Nedaji se ulozenym strankam priradit hesla? Jako ze treba misto nyx staci napsat n. Nenarazil jsem na to nikde. Jinak zatim pohoda. Nikdy jsem nabyl na milion plug-inu, takze me chrome docela vyhovuje. Uvidim za par dni jak se s nim sziju.
    MORTAELTH
    MORTAELTH --- ---
    chrome funguje i v androidu, tak co byste chteli vic? :-)
    CASTER
    CASTER --- ---
    ETHAN: odhledneme-li od faktu ze na portu skutecne pracuji, beta 2.0 uz ma portable vlastni implementaci HTTP misto WinHTTP a slibujou ze brzo oznami termin kdy bude linux/mac port hotovy
    ETHAN
    ETHAN --- ---
    ESTEN: Pokud převod na další platformu znamená vydat zdroje navíc, tak se jim to třeba zatím nevyplatí. Odhlédneme-li od faktu, že jako firma zdroje jistě mají, tak projekt Chrome je třeba nedostal. Nebo je prostě verze pro jiné OS v plánu později a oni se ho jen drží. Nebo třeba čekají, až nějaký nadšenec z jejich zdrojáků tu verzi udělá a pak ho jen zaplatí dodatečně a nebo vůbec, takhle spekulovat můžeme dlouho.
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Proč nejsou Winy opravdový OS? ;)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    PHOBOS99: No a na nejakym poradnym OS, ne jenom na spusteci pro hry?
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    ETHAN: to neni flejm, to jsou jen blby kecy reagujici na blby kecy. Ta puvodni otazka byla minena vazne.

    Stejne tak google neodsuzuju za beta testing na win, i kdyz jednoplatformni verze 1.0 uz me celkem prekvapuje...
    ETHAN
    ETHAN --- ---
    ESTEN: Nech si flamewar o OS pro sebe. Chrome je pro windows a další verze pro jiné OS nejsou. Zatím. Zcela chápu Google, když zkoušejí něco nového, má cenu cílit na nejpočetnější skupinu potenciálních uživatelů. Nic ti nebrání si pro tamagoči zkompilovat a dopsat chrome dle vlastních potřeb a představ, ne?
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    PHOBOS99: a jak to souvisi s moji otazkou? ;)
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    ESTEN: na windouzich to facha od zacatku hele.... :)
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    ..a uz to bezi nativne i na opravdovejch OS? Just checkin' :)
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Nejsem žádnej blázen do pluginů, ale něco typu Flashblock, Mouse Gestures a AdBlock bych v Chrome uvítal. Ví se, jestli to jde nebo jestli je to v blízkém plánu?
    ABYSS
    ABYSS --- ---
    FAERTIS: Ha! Jsi skvělý, PŘESNĚ něco takového jsem hledal, chtěl:). Dík!
    FAERTIS
    FAERTIS --- ---
    ABYSS: a hlavne jdou nastavit vyhledavace ... takze pak vyhledavas treba tak ze napises ... "csfd Playgirls II" .... bez uvozovek :) ... atd.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    ABYSS: default search engine v address line si muzes zmenit, nejak to jde, jen jsem to nepotreboval :)
    ABYSS
    ABYSS --- ---
    GOOGLE: Toho, že to vyhledává bez tab jsem si taky všimnul:). Já ale vyhledávám i na jinejch věcech než google... imdb, čj a aj wikipedie, youtube, seznam, ...
    GOOGLE
    GOOGLE --- ---
    ABYSS: Prece uz jen to co napises do normalniho boxu se vyhledava na google. Zkus jen tak nazdarbuh napsat test a podivej se co ti to vypisuje pred tim nez zmacknes enter.
    ABYSS
    ABYSS --- ---
    Čau... Je to horzně kýčovitej dotaz určitě, ale proč nemá chrome vpravo nahoře normální hledací lištu jako ostatní prohlížeče?:) To nějak výrazně zpomaluje? A jde tam nějak... dát?:) (o tab vyhledávání vim, ale je to pomalý a nefunguje to pro spoustu věcí...)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam