• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FEDAJKINGoogle Chrome
    KUA
    KUA --- ---
    kdo me zbavi uvodni hlasky pod windows 2000, ze Chrome neni kompatibilni se zminenymi windows, ma u me pivo!! :)

    Resilo se to tady? dnes jsem rozchodil Chrome pod 2litrama pomoci tohodle navodu.
    http://nspeaks.com/348/google-chrome-on-windows-20002k-works-with-my-method/
    ale uvodni hlasku uz mi ta utilitka odstranit nechce...
    komu by se to povedlo, ozvete se
    dik
    JUANITA
    JUANITA --- ---
    jeste jeden dotaz dovolte - lze pri beznem stahovani v ramci chrome zvolit, po kliknuti na stazitelny soubor, aby se otevrel (nebo ulozit nekam do temp a automaticky otvrel), misto beznyho ukladani? dik!
    JUANITA
    JUANITA --- ---
    da se do chromu integrovat nejaky rozumny download manager, ktery by v ramci stranky slupnul vsechny odkazy (treba rapidshare) a stahl je, s tim, ze se do nej zanese username a heslo (jako flashgot)? diky!
    FROGY
    FROGY --- ---
    GOOGLE: neni lepsi to inzerovat v GW auditku, kde je x poptavek? :)
    GOOGLE
    GOOGLE --- ---
    Pokud chce nekdo pozvanku na Google Wave, tak do posty, vcetne duvodu k cemu to chcete vyuzit (Chci to videt neni dostatecny duvod)
    BUTEO
    BUTEO --- ---
    Aha, asi Visty, co?
    BUTEO
    BUTEO --- ---
    JACHYMKO: OT - co používáš za vzhled?
    MILIS
    MILIS --- ---
    ESTEN: diky
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    MILIS: dev build chromia na debianu se tak chova...
    MILIS
    MILIS --- ---
    poradte, jak docilit, aby po kliknuti na odkaz (do nove karty) zustal prohlizec na aktualni karte...
    je to jen v beta verzi, nebo to lze i dev build?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    JACHYMKO: tak jsem to zkusil a na vedlejsim pocitaci se to vubec nespusti.

    zjistil jsem, ze chrome uklada hesla mimo profil a jsou zasifrovana se nazvem pocitace.. Snad to hosi z portableapps.com nejak zlomi.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    pouzivate nekdo chrome jako portable?
    ja mam iron portable a chodi to, ale neni uz nejakou dobu update. taky se hesla neprenasi
    BUFUMAN
    BUFUMAN --- ---
    už to šlape
    BUFUMAN
    BUFUMAN --- ---
    chrome 3 mi nechce nacist stranky, netluče se nejak s vistama?
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    MICTECH: neotagovany zalozky pouzivam proste jako stack. Kdyz se k nejaky takhle zalozeny strance dostanu, rovnou ji ze zalozek vyhodim. Proste pouzivam je uplne stejne jako driv taby, ale setrim tim ramku a nesnaze s jejich obnovenim po restartu.

    To neznamena, ze obcas nemam otevrenejch dvacet tabu, ale jakmile se pak zacnu venovat necemu jinymu, uklidim je po sobe do zalozek (a vetsinou se pri tom ukaze, ze jich tam takhle staci presunout tak tretinu)...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    JACHYMKO: super:)..a neco jako ve firefoxu "ulozit vsechny panely"...tam je?..Hledam a nevidim
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    JACHYMKO: ano to sem tam obcas mel...Bud nahore ti vyjede zluta lista a zepta se te jestli chces obnovit zavreny okna...nebo mas dole tyhle zavreny taby...ale co kdyz tam ani jedno neni?.
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    nechapu co muzete mit otevreny v 30 (nedejtofu 150) tabech
    MICTECH
    MICTECH --- ---
    ESTEN: A kolik mas ted zalozek? Ja osobne mam bezne kolem 150 tabu otevreno a ty se samozrejmne v prubehu casu meni, nedovedu si predstavit, jak bych neco takovyho ladoval do bookmarku a pak to zase prochazel.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam