• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FEDAJKINGoogle Chrome
    FAERTIS
    FAERTIS --- ---
    MARGARITKA:
    https://chrome.google.com/extensions/search?hl=cs&q=gestures
    a tady z těch rozšíření si nevybereš?
    nebo chceš nějaký celý návod krok po kroku?
    JANOS
    JANOS --- ---
    MARGARITKA: A druhou ruku mas kde kdyz ne na klavesnici? Na hrnku kafe? :)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    MARGARITKA: zkus nejakou extenzi najit na google
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    CASTER: zvyk je zelezna kosile a mysi je to pro mne nejpohodlnejsi a myslim ze stale rychlejsi, nez natahovani druhe ruky na klavesnici :-)
    CASTER
    CASTER --- ---
    Tak zrovna novy tab bych rekl ze se nejlip otvira ctrl+t :)
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    zdravim, nainstalovala sem si Chrome, jelikoz mam hodne rozdelane prace v Opere, tak at se mi to neplete, ale bez "mouse gestures" je hrozne otravne a zdlouhave stale najizdet na listu, kdyz potrebuju otevrit novy list apod.... nasla sem par navodu a programu jak na to, nekdo se tu o tom uz i zminoval, ale nedopatrala sem se odpovedi a navody v aj mi nejak nefunguji... mate prosim nejaky tip, jak do nej ty gesta jednoduse dostat???
    MAAAT
    MAAAT --- ---
    MICTECH
    MICTECH --- ---
    _OZZY_: Spis to vypada na to, ze na wikipedii se zmenil editor, nez ze by to byl problem chrome.
    PIGSTER
    PIGSTER --- ---
    PIGSTER: no tak prece peknej bug, ted uz verze 2
    PIGSTER
    PIGSTER --- ---
    PIGSTER: jo jeste se slusi dodat, ze par kusu je tam sproste vykradenejch z firenyxu
    PIGSTER
    PIGSTER --- ---
    Firefox ma firenyx a co chrome? Nenasel jsem nic, tak jsem spachal tenhle desnej hack

    http://pigster.afraid.org/nyx-checker.crx

    umi to kontrolovat pocet neprectenych prispevku v booknutejch klubech a autologin po kliknuti, nic vic
    asi to bude desne zabugovany a je to desne prasacky napsany (je to vlastne modifikovanej gmail-checke z ezamplu) ale vasi kocku to snad nezabije
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Zdravim! Mam Chrome 4.0.249.78 a najednou mi pri editovani Wikipedie zacal blbnout... Kdyz zkopiruji text z jineho okna (nebo url) a vlozim do editacniho okna, tak misto vlozeni normalniho textu se Chrome snazi zachovat formatovani textu, coz je na ***
    Take jste se s tim setkali?
    PIGSTER
    PIGSTER --- ---
    JACHYMKO: dekuji pekne, prevodnik do bdic uz jsem ve zdrojakach nasel, ale v tom profilu me to nejak nenapadlo
    PIGSTER
    PIGSTER --- ---
    Dotaz, da se do Chromium nejak docpat dalsi jazyk pro korekturu? Nejak nemuzu najit, jak je to tam udelany. Vsude se pise, ze na pozadi je Hunspell, jenze udajne nejakej prebastlenej, takze to maji jiny format souboru se slovnikama. A navic zaboha nemuzu najit, kde vlastne ty slovniky jsou.
    SH_PANDA
    SH_PANDA --- ---
    phew, ak nezijete na hrane, tak zaberate prilis vela miesta. co takto skusit nightbuild? ;-)
    EDASX
    EDASX --- ---
    no uz v tom jedu =)
    CASTER
    CASTER --- ---
    No jasne, kdyz 4ku oznacili jako stable, musi mit dalsi cislo na development channel buildy :)
    FREAZ
    FREAZ --- ---
    Mam dotaz, zjistil jsem ze v Chrome 4 mi nejak blbne sifrovane pripojeni k goole mailu.. Pouzivam https i po prihlaseni, ale ted mi pise ze me pripojeni neni sifrovano.. Mate steny problem, vite pripadne jak to vyresit? Diky
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    jaky pouzivate adblock? ja AdThwart - Version: 0.7.0
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam