• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FEDAJKINGoogle Chrome
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    MIKROM: zkus byt min experimentalni, ja sem presel z dev na betu a celkem se to ustalilo
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    setkal jste se nekdo s mizenim adresy v adressbaru?
    treba ted a tady na nyxu je to ok, mam tam [ Google Chrome - AKTUÁLNĚ: Verze 4 už nákou dobu běží,nepadá a uživatelé jsou spokojeni.Navíc se objevil slušný adBlock:) ]
    ale napr na http://www.delphibasics.co.uk/index.html se mi adresa vubec neukaze??
    wtf?
    tatim googlim marne.
    chrome 10.0.634.0
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Jaky pouzivate listy v adblocku ? V posledni dobe mi to blokuje vic a vic normalniho obsahu...mam nastavenej cesky filtr a http://adblock.vsevjednom.cz/adblock.txt, nic jinyho
    ALESH
    ALESH --- ---
    Vite o nejakem link checheru, ktery funguhje s posledni verzi? PRipadne nevite, jestli jde pomoci nejakeho rozsireni zmensit horni panel, pripadne panel se zalozkama? Na 11" se hodi kazdy pixel navic:)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    gleebox? pak se nemusi ctrl+f ale jen g
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    RATTKIN: jde, akorát si to musíš zaškrtnout v možnostech.)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    PHOBOS99: utesim te, ze ve ff3 uz to rovnou nejde, musis dat prave to ctrl+f
    nebo je to verze 3.5, proste ta posledni
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    RATTKIN: "jabko+f právě dávat nechci,chci aby to vyhledávalo rovnou" jako ve ff
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    RETESKA: verze pro apple je mirne pozadu oproti windows. zkus se kouknout, ze mas nejnovejsi. ctrl+f je v chrome uz davno
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    RETESKA: hm tak na macu to mozna nejde, tam totiz nejde nic.
    RETESKA
    RETESKA --- ---
    JANDOS: podtrhávání vypnout nejde a jabko+f právě dávat nechci,chci aby to vyhledávalo rovnou a aby následný kliknutí na to označení způsobilo klinkutí, když je to link. achjo.
    ff se mi tu rozesral, chrome je krásně rychlej, jsem spokojená s vyhledáváním přes adresřádek, ale tohle mě štve.
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    RETESKA: kdyz by se ti to libilo tak si to podtrhavani vypni v nastaveni kontroly pravopisu a vyhledavat psanim muzes kdyz zmacknes ctrl+f
    RETESKA
    RETESKA --- ---
    líbilo by se mi, kdyby se v chrome dalo psaním vyhledávat, jako to dělá ff...
    a taky aby to konečně přestalo podtrhávat!
    EDASX
    EDASX --- ---
    dneska zas koukam, ze adthwart se menuje adblock plus =)

    AdThwart Quietly Becomes Adblock Plus for Chrome, Adds Updated Filters
    http://lifehacker.com/5715580/adthwart-quietly-becomes-adblock-plus-for-chrome-adds-updated-filters
    VFISA
    VFISA --- ---
    EDASX
    EDASX --- ---
    VFISA: tak portable chrom kde este fungovalo prostredni tlacitko jak ma to asi brzo bude jistit =)
    VFISA
    VFISA --- ---
    EDASX: si zvykej, to bude jenom horsi..
    EDASX
    EDASX --- ---
    hmm. dneska se mi v chrome apps objevili dve apps entanglement a poppit... samy od sebe... rozhodne jsem to neautorizoval... jak je to mozne??
    CASTER
    CASTER --- ---
    HAVANA: aha tohle je klub o chrome, ne firefoxu :) tak trochu jinak, nastaveni, zalozka "osobni ...", tlacitko "ukazat hesla", zalozka "vyjimky" (opet cestinu tipuju)
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    CASTER: diky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam