• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FEDAJKINGoogle Chrome
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    GONDAR: ja prede dvema dny, protoze tahle verze vypada konecne stabilne a skvele pouzitelne - jenom resim dilema, jestli nejde vyresit otevirani kompletniho seznamu zalozek na jedno kliknuti, tj. misto toho abych na zalozku klikl pravym a dal "otevrit vsechny zalozky".
    GONDAR
    GONDAR --- ---
    zdravim, tak jsem definitivne utekl od firefoxu.

    jestli nekdo vi, prosim o nejake tipy k tomuto, google mlci:

    - kdyz kliknu prostrednim tlacitkem na link, korektne se otevre v new tab a ja zustanu na puvodnim tabu. pokud takto kliknu na obrazek, prepnu se na tab s nim . tzn. chci napr. vyklikat v clanku vsechny obrazky a prohlednout si je az po precteni najednou. je nejake nastaveni, aby se obrazky oteviraly stejnym zpusobem jako linky ?
    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    HAVANA: mě od dev verze 10.0.648.11 začal chrome komplet zamrzat tak 1-2minuty po spuštění (v linuxu, ve win jede v pohodě), tak jsem přešel zpět na stable Chromium 8.x a dobrý
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    - Interoperability Bridges and Labs Center
    http://www.interoperabilitybridges.com/wmp-extension-for-chrome
    KULHY
    KULHY --- ---
    NYX: dík
    KULHY
    KULHY --- ---
    NYX: joj tak nějak jsem tušil, ale nedávalo mě to smysl, protože Mozzila si cookies držela i po vypnutí.. :) ? .. kouknu jestli něco je
    NYX
    NYX --- ---
    KULHY: no nyx primo rika prohlizeci, ze ty cookies plati jen do vypnuti prohlizece. takze hledej neco, co umozni manipulovat expiraci cookies - predpokladam, ze neco podobneho bude existovat (byt s opacnym cilem - zkracovat tu expiraci).
    KULHY
    KULHY --- ---
    ahoj,

    símvás, když vypnu chrome a zapnu během chvilky, tak jsem z nyxu hned odlogovanej, nejde to nějak pořešit, bez ukládání hesla?
    DAVELXR
    DAVELXR --- ---
    NECROMAN: hmm koukam no:) ale ty veci so sem psal sou pro me celkem zasadni..a asi kuli tomu prestanu Google pouzivat jestli to nevypatram..coz je skoda..
    BUTEO
    BUTEO --- ---
    HAVANA: S flashem mám taky občas problém, stačívá refreshnout stránku...
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    HAVANA: Precti si nyx uvodni stranku...
    "Poslednich par dni byly nejake vypadky a problemy s dostupnosti, zpusobene temi realtime funkcemi (chat, oznamovani novych prispevku, palecku a odpovedi), byl jsem proto nutny tohle alespon docasne presunout do premiovky."
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    posledni dobou mi zacal padat chrome, vzdycky to zahlasi chybu flashe...stava se vam to taky ? propas sem nakou aktualizaci ?

    jo a taky mi treba na nyxu nevyskakujou novy prispevky (kdyz sem v diskuzi, ani dole kdyz mi nekdo da palec..)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    DAVELXR: no jo no, Chromium uz zacal verzi 11 a v zahlavi je teprve 4 :)
    KULA
    KULA --- ---
    Ahoj, zkousel jsem filtrovat ale nenasel.
    Hledám nějaký nástroj pro chrome, který by uměl stáhnout všechny obrázky na stránce z jejich přímích adres. To znamená, aby to překonalo např. malé náhledy a stáhlo to hromadě vše ze přímích adres.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    EVZENECEK
    EVZENECEK --- ---
    DAVELXR: Lidí to sleduje dost, ale asi hold nikdo neví :)
    1) Taky by mě to zajímalo.
    2) V nastavení to nikde neni, možná by to šlo vyřešit nějakým rozšířením, ale nevim nevim. To, ze se nova okno otviraj v karte je pohodlnejsi, a pochybuju ze by se nekdo delal s nepohodlnejsi alternativou. Musíš si hold kliknout pravym tlačítkem.
    3) V pod pokličkou máš pod volbou stahování možnost odškrtnutí volby "Zrušit všechna nastaven automatického otvírání souborů určitého typu po stažení", ale já to mám šedý. Tim pádem to někde musí jít povolit, aby to tady šlo zrušit, takže hledej a googli, mě se nechce :)
    DAVELXR
    DAVELXR --- ---
    tady je nak mrtvo ne? .)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam