• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FEDAJKINGoogle Chrome
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    EVZENECEK
    EVZENECEK --- ---
    DAVELXR: Lidí to sleduje dost, ale asi hold nikdo neví :)
    1) Taky by mě to zajímalo.
    2) V nastavení to nikde neni, možná by to šlo vyřešit nějakým rozšířením, ale nevim nevim. To, ze se nova okno otviraj v karte je pohodlnejsi, a pochybuju ze by se nekdo delal s nepohodlnejsi alternativou. Musíš si hold kliknout pravym tlačítkem.
    3) V pod pokličkou máš pod volbou stahování možnost odškrtnutí volby "Zrušit všechna nastaven automatického otvírání souborů určitého typu po stažení", ale já to mám šedý. Tim pádem to někde musí jít povolit, aby to tady šlo zrušit, takže hledej a googli, mě se nechce :)
    DAVELXR
    DAVELXR --- ---
    tady je nak mrtvo ne? .)
    DAVELXR
    DAVELXR --- ---
    zdravim,snad jsem tu spravne..potreboval bych malinko poradit s Google chrome prohlizecem..jsem maximalne spokojen jen me stvou tyhle veci..

    1)kdyz dam novy okno, objevi se mi maly minimalizovany dole...da se nak nastavit aby se oteviralo rovnou velky?

    2) da se nekde nastavit aby se primarne oteviralo nove okno ne nova krata? (treba pri otvirani linku z mailu)

    3) ve firefoxu i IE se da pri kliknuti na nakej soubor zvolit jestli stahnotu do kompu nebo otevrite v nakym programu..v Googlu sem to nenasel..

    diky moc za pomoc, hledal sem to v helpu ale marne :(

    MIKROM
    MIKROM --- ---
    RATTKIN: tak az me to nase*re jeste vic tak to udelam :) dik.. treba to mezitim opravi..
    ja nasel jen ze to nekomu mizelo na youtube, ale jinak nic.. tak uvidime.. dela to jen na par strankach..
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    MIKROM: zkus byt min experimentalni, ja sem presel z dev na betu a celkem se to ustalilo
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    setkal jste se nekdo s mizenim adresy v adressbaru?
    treba ted a tady na nyxu je to ok, mam tam [ Google Chrome - AKTUÁLNĚ: Verze 4 už nákou dobu běží,nepadá a uživatelé jsou spokojeni.Navíc se objevil slušný adBlock:) ]
    ale napr na http://www.delphibasics.co.uk/index.html se mi adresa vubec neukaze??
    wtf?
    tatim googlim marne.
    chrome 10.0.634.0
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Jaky pouzivate listy v adblocku ? V posledni dobe mi to blokuje vic a vic normalniho obsahu...mam nastavenej cesky filtr a http://adblock.vsevjednom.cz/adblock.txt, nic jinyho
    ALESH
    ALESH --- ---
    Vite o nejakem link checheru, ktery funguhje s posledni verzi? PRipadne nevite, jestli jde pomoci nejakeho rozsireni zmensit horni panel, pripadne panel se zalozkama? Na 11" se hodi kazdy pixel navic:)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    gleebox? pak se nemusi ctrl+f ale jen g
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    RATTKIN: jde, akorát si to musíš zaškrtnout v možnostech.)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    PHOBOS99: utesim te, ze ve ff3 uz to rovnou nejde, musis dat prave to ctrl+f
    nebo je to verze 3.5, proste ta posledni
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    RATTKIN: "jabko+f právě dávat nechci,chci aby to vyhledávalo rovnou" jako ve ff
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    RETESKA: verze pro apple je mirne pozadu oproti windows. zkus se kouknout, ze mas nejnovejsi. ctrl+f je v chrome uz davno
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    RETESKA: hm tak na macu to mozna nejde, tam totiz nejde nic.
    RETESKA
    RETESKA --- ---
    JANDOS: podtrhávání vypnout nejde a jabko+f právě dávat nechci,chci aby to vyhledávalo rovnou a aby následný kliknutí na to označení způsobilo klinkutí, když je to link. achjo.
    ff se mi tu rozesral, chrome je krásně rychlej, jsem spokojená s vyhledáváním přes adresřádek, ale tohle mě štve.
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    RETESKA: kdyz by se ti to libilo tak si to podtrhavani vypni v nastaveni kontroly pravopisu a vyhledavat psanim muzes kdyz zmacknes ctrl+f
    RETESKA
    RETESKA --- ---
    líbilo by se mi, kdyby se v chrome dalo psaním vyhledávat, jako to dělá ff...
    a taky aby to konečně přestalo podtrhávat!
    EDASX
    EDASX --- ---
    dneska zas koukam, ze adthwart se menuje adblock plus =)

    AdThwart Quietly Becomes Adblock Plus for Chrome, Adds Updated Filters
    http://lifehacker.com/5715580/adthwart-quietly-becomes-adblock-plus-for-chrome-adds-updated-filters
    VFISA
    VFISA --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam