• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FEDAJKINGoogle Chrome
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    MIKROM: kašli na filehipoo a stáhni si odsud

    Early Access Release Channels - The Chromium Projects
    http://www.chromium.org/getting-involved/dev-channel

    co ti vyhovuje. tím získáš automatický updaty, které teď, jak jsem pochopil, nemáš.

    já používám dev verzi a nikdy jsem s ní neměl žádné potíže (které by nebyli v normální verzi)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    ale pro bezny pouziti muzu zustat u chrome, ne? :) akorat jedu na posledni bete co mi nabizi filehippo.com
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    Takze v podstate takovy nightly build.
    Diky :)
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    NIXIMOR: canary není předem nijak testovaný, takže je potencionálně nestabilní. také se nedá používat jako default browser
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    JACHYMKO: To celkem chapu, a ta canary edice? Jen obarvena do zluta? :)
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    A jaky je mezi nimi rozdil?
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    ELECTRICFRET: to uz mi pomalu pripomnelo jak dycky zapnu notas co k nam prinesla na servis naka lama a tam na me koukaj ikonky chrome, firefoxu, opery, ie, a obcas i safari :)

    co jsou ty krajni?.. ten zlutej je ten canary build , nebo tak nejak, ne?..

    btw, tu tapetu jsem taky kdysi pouzival http://upload.mikrom.cz/files/20080915_ntb_desktop.png :)
    ELECTRICFRET
    ELECTRICFRET --- ---
    MIKROM: chromium se ještě dá, ale samotnej chrom je špatnej. maj tam v googlu taky různé období asi.
    MUSHKA
    MUSHKA --- ---
    MIKROM: je rozhodne praktictejsi, ale nevim no..
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    nova ikonka!
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    hergot tak to jsem nejak minul - upozornilo me na to az dneska zive.cz
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    to uz bylo i v devitce ;)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    synchronizace pres gmail ucet vsech zalozek a nastaveni v chrome 10 je proste kouzelna.
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    ahoj, prosimvas, pri vkladani dat z excelu se mi vzdycky za vlozenny data vklada nechtena mezera. uz me to prudi asi 3 mesice, a ted jsem s erozhodl konat.
    doted jsem to resil vkladanim dat z textaku protoze to stejne musim pouzivat, ale jsou situace, kdy potrebuju rychle resit excel -> chrome a tam me to fakt prudi.
    v mozille je to ok. ale tu nechci! :)
    FROGY
    FROGY --- ---
    pekny edo;)
    EDASX
    EDASX --- ---
    nevite jak se menuje ten addon od g... =) aktivuje se pismenem g a spusti vam takovy okynko kam muzete psat ruzny prikazy / vyhledavat ve strance

    v podstate command line pro chrome...

    a menuje se to gleebox =) no dobry. =)))
    BUTEO
    BUTEO --- ---
    Existuje způsob, jak v adresním řádku vypnout automatické doplňování vyhledávaných termínů, ale nechat doplňování URL adres? Díky
    MUSHKA
    MUSHKA --- ---
    ELECTRICFRET: nic sem nezpozoroval, zkus poslat odkaz na nejaky flash, kde se ti to kouse a muzem to otestovat..
    ELECTRICFRET
    ELECTRICFRET --- ---
    taky se vám na macu u stabilní verze (9.0.597.102) začal pekelně kousat flash?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam