• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FEDAJKINGoogle Chrome
    Pro ty co nevědí o co jde: http://www.google.com/googlebooks/chrome/ nebo wiki
    Nějaká nastavení a fýčurky: http://www.google.com/support/chrome/bin/topic.py?topic=14659

    Sympatická stránka s doplňky http://www.mychromeaddons.com/
    rozbalit záhlaví
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    EVZENECEK: Z ničeho nic v pohodě. Adblock mám, taky a různě jsem s tím laboroval, tak to bude asi tím.
    EVZENECEK
    EVZENECEK --- ---
    BLACK_ONYX: Mi taky jednu dobu dělala, v mém případě za to mohl pojebaný adblock. Musel jsem vypnout na doméně nyx.cz, a časem přeinstalovat.
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    Tak mi to neukazuje ani odpovědi ani palce
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    Na nyxu mi chrome nenabídne okno "odpovědět, info..." po kliknutí na ikonku. Čím to může být? Jiné prohlížeče bez problémů.
    Čerstvá instalace Vist a aktuální Chrome.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    MIKROM: dev je krize, casto je tam nejakej provar. Stalo se mi, ze sem mel kazdej den tlacitka jinak.
    prejdi na betu
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    tak hlasim, ze se mi dnes nabidla "12.0.742.12 dev-m" a je to tragedie, pri prepnuti na jinej panel v nem zustane stranka z puvodnoho, casto nejde scrolovat, klikat a odkazy.. cely to je nejaky pokakany..
    KAROLINA182
    KAROLINA182 --- ---
    tak nová ikonka už i na osx
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    JUANITA: si admin?
    JUANITA
    JUANITA --- ---
    nedari se mi nainstalovat chrome (i po stazeni 'standalone' verze): chybova hlaska vzdy "0x800405ff" bez dalsiho vysvetleni. googleni problemu zatim nic nevyresilo. umite nekdo poradit prosim? diky.

    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    EDASX: synkni si nastaveni na google, pak to dostanes zpet. krome historie
    EDASX
    EDASX --- ---
    mam betu. smazalo se to kdyz se mi dvakrat vypnul komp kvuli slaby baterce - budu si muset koupit novou =))
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    EDASX: nemaz dev?
    EDASX
    EDASX --- ---
    podruhy behem mesice se mi komplet smazaly preference v chrome vcetne vsech extensions. nastesti historie a hesla zustavaj, ale stejne to je neskutecnej voser
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    EDASX: padaval mi pri odesilani prispevku na geocaching.cz .. ale uz mi to nakou chvili neudelal..
    EDASX
    EDASX --- ---
    nepada vam v 11.0.x.x obcas chrome kdyz posilate postu tady na nyxu? =))
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Sem slepej - kde nastavim moznost "Ptat se pri zavirani vice oken" ? uz se mi parkrat stalo ze sem misto posledniho panelu zavrel omylem celej chrome...
    JOOP
    JOOP --- ---
    ELECTRICFRET: Mas pravdu, bylo to kvuli aktivnimu GPU Accelerated Canvas 2D, po vypnuti uz OK. Uplne jsem na tohle zapomnel. Diky moc :)
    ELECTRICFRET
    ELECTRICFRET --- ---
    JOOP: nezapnul sis v about:flags předběžné vykreslování grafiky? já měl stejnej problém, tak sem vypnul všemožné akcelerace a předkreslování a je to ok.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    EVZENECEK: daji se dat vyjimky podle domeny, ale myslim, ze to je domena html stranky, ne odkud se bere flash
    SUNBEAM
    SUNBEAM --- ---
    EVZENECEK: adblock ale nejni flashblock
    EVZENECEK
    EVZENECEK --- ---
    RATTKIN: To bych řekl, že by mělo teoreticky žrát paměti stejně, ne? Navíc, já si radši na adblocku nastavim, který konkrétní části nechci na často navštěvovanejch stránkách zobrazovat, takže výsledek je celistvá stránka textu a grafiky. Kdežto počítám, že po využítí click to play, bude stranka plna okenek s ikonou prehrati, nemylim-li se?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam