• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FEDAJKINGoogle Chrome
    EVZENECEK
    EVZENECEK --- ---
    GIZZZER: Odškrtnout, restart a zase a zaškrtnout kolonku v nastavení "navrhovat překlad stránek z jazyka, kterému nerozumím" jsi asi zkoušel, co? :)
    BUTEO
    BUTEO --- ---
    GIZZZER: Střílím od boku, ale zkusil bych vymazat údaje o prohlížení...
    GIZZZER
    GIZZZER --- ---
    Zdravím,

    v Google Chrome je funkce, která umí překládat z cizích jazyků celé stránky do češtiny. Když se mi tam u jedný anglický stránky objevila ta lišta, tak jsem zřejmě kliknul na: "jazyk angličtina nikdy nepřekládat" a tím pádem mi to už při návštěvě anglických stránek nedává možnost k překladu. Kde se prosímvás dá nastavit, aby to angličtinu zase překládalo? nebo jak vyvolám tu lištu nebo nějakou klávesovou zkratku... prostě chci aby mi to překládalo angličtinu. Předem díky, snad někdo poradí.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    THE_MIRACLE: ja to delal tenkrat pres AutoIt
    skript pustil IE prohlizec ve fullscreenu (tusim, ze jsem tam laboroval i stim kiosk modem), v session bylo otevrenejch nekolik tabu s webkamerama, a po asi 10 vterinach to simulovalo mackani Ctrl+Tab tak dlouho dokud existoval proces iexplore.exe
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    tak jsem našel nástroj, který automaticky přepíná taby a to mi v podstatě nahrazuje. Kdyby to někoho zajímalo, tak se to jmenuje Revolver-Tab.
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    Existuje nějaký doplněk, který umí dělat auto refresh a přepínat mezi dvěma weby? Prostě například načte www.novinky.cz a po minutě automaticky přepne na www.idnes.cz a za ddalší minutu zase zpátky.
    SIVER
    SIVER --- ---
    ahoj nově sem přešel z firefoxu na chrome a zajímalo by mě zda chrome si umí pamatovat slova či čísla v historii jako firefox,třeba abych nemusel znovu vypisovat cel.telefoní číslo když chci někomu poslat sms atd.?

    A dál by mě zajímalo když mám motiv pro chrome a otevře se mi další okno k němu v nějakém foru,tak to už v tom motivu neni dá se to nějak nastavit?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    HAKUBJOZAK: tak ted jsem stahl Chrome a DPI fontu ma v pohode vetsi v menu i zalozkach, stejne jako Opera - no problem u me. Mam klasickou stable verzi. Win 7 x64
    HAKUBJOZAK
    HAKUBJOZAK --- ---
    JACHYMKO: no tak bitva pokracuje a presunuju dotaz o fora ubuntu, protoze ocividne dpi ve font-settings nema co delat s dpi x serveru, ktery je nekde hluboko natvrdo na 96 a nemuzu najit kde :[
    FAERTIS
    FAERTIS --- ---
    Stává se vám taky v poslední beta 12.0.742.68 že prohlížeč pořád padá kvůli Flashi?
    HAKUBJOZAK
    HAKUBJOZAK --- ---
    JACHYMKO: kez by - v ubuntu mam 125dpi a chrome jede porad na 96, ale jestli je nekde nakej override, sem s tim
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    HAKUBJOZAK: hele, to schvalne vyzkousim - take mam ted fullHD notebook. Zajimave, ze uz od vychozi instalace tam bylo nastaveni DPI 125% jako default. Kdyz jsem to schvalne dal na 100%, tak to bylo hodne titerne :)
    HAKUBJOZAK
    HAKUBJOZAK --- ---
    nevite nekdo jak zvysit DPI v chrome? koupil sem si laptop s full HD a vsechny zalozky sou jak spendlikovy hlavicky - strankam se da nastavit defaultni zoom, ale ta lista odolava vsi alchymii a ani google (search) nepomaha ... dik
    WIRUZIK
    WIRUZIK --- ---
    FROGY: zkusit stahnout novou verzi z webu?
    FROGY
    FROGY --- ---
    chrome se nechce updatovat, hlasi mi to "server s aktualizaci nedostupny: chyba 3" - co s tim?
    EVZENECEK
    EVZENECEK --- ---
    ELECTRICFRET: To dělá už pěkně dlouho, ne?
    ELECTRICFRET
    ELECTRICFRET --- ---
    jen takový postřeh, dnes sem si toho všimnul a je to prostě hezký - zvýraznění výsledků hledání na stránce ve scrollbaru:
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    NECROMAN: to samé mám taky (poslední dev verze)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Dneska zapnu Chrome a hlasi mi to:

    Jinak HW akcelerace normalne funguje, tak co si o tom mam myslet?
    EDASX
    EDASX --- ---
    MICTECH: presne, obcas staci jen otevrit novej tab =)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam