• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FEDAJKINGoogle Chrome
    GONDAR
    GONDAR --- ---
    PETER_PAN: netusim, ale porad marne hledam extension, ktera zpusobi stejne chovani jako ve firefoxu, kde se zalozky pri jejich velkem mnozstvi nezmensovaly, ale dalo se koleckem mysi pri najeti nad ne scrollovat..
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    ALL: .. jde v Google Chrome nejak zrusit zaviraci krizek v jednotlivych zalozkach ? .. tak aby to slo zavrit jen prostrednim tlacitkem, nebo prave tlacitko a vyber z nabidky .. jde o to ze bezne pracuju s 30-40 zalozkama v jednom okne (+ BTW nekolik oken) a kdyz prepinam mezi jednotlivejma zalozkama tak se obcas (jak jsou malinke) prekliknu a nejakou si zavru
    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    TOM: Mno, kazdej ma pravo videt svet jak chce. :) Ja to tak tragicky neberu.
    TOM
    TOM --- ---
    MICKEY_MOUSE: v olbřímí červami prolezlé megasračce jménem Adobe (podobných rozměrů, jako je z admin pohledu Apple)
    aneb nebohé prohlížeče za nic nemůžou, musíme skřípat zuby na jiném hrobě :(
    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    EVZENECEK: já donedávna používal Mozillu a ta mi začala dělat přesně to, co píšeš - POKAŽDÝ když se objevila stránka s Flashem, šel browser do kytek. po pár dnech jsem to nevydržel a přešel na Chrome, kterej mi funguje zatím bez chyb. tak teď nevím, kde může být chyba.
    EVZENECEK
    EVZENECEK --- ---
    HOLAKAC: Taky mi to dělá, ale mnohem hůř. Při každé návstěvě webu, který vyžaduje spuštění Flashe, plugin spadne a na chvilku se sekne celý prohlížeč. Nefungují žádná videa etc.
    Smazat vyvažovací paměť a cookies webů a pluginů jsem zkoušel, efekt 0. Ví si někdo rady?
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Mate problemy s videama ? Na nekterym strankach mi chrome odmita prehrat videa, napr. na moviezone.cz, youtube funguje, random weby tak ze 70%. Pri skopceni url do ie/ff funguje bez problemu :(

    flash Verze: 11,3,300,265
    Shockwave Flash 11.3 r300

    Chrome 20.0.1132.57
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    RATTKIN: pozde, uz sem si vytvoril novy windows profile a prehazel veci, ten Canary by urcite pomohl, tak aspon vim do budoucna :)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    Chrome Release Channels - The Chromium Projects
    http://www.chromium.org/getting-involved/dev-channel/

    muzes zkusit jako prvni canary build, bezi ve vlastnim profilu
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MIKROM: to sem vyzkousel jako prvni, lec bohuzel, chova se to uplne stejne :/
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    DRAGON: zkus parametr --incognito
    Extensions Broke Your Browser? How to Enter 'Safe Mode' in Google Chrome
    http://www.readwriteweb.com/archives/extensions_broke_your_browser_how_to_enter_safe_mo.php
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    smazani Default adresare v %LOCALAPPDATA%\Google\Chrome\User Data\ nepomohlo..
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    jeste mne napada.. neda se nejak chrome spustit s nejakym parametrem, aby se resetnul profil? nebo nejaky safe mode, neco takoveho?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ted sem ho zkusil odinstalovat a v okamziku kdy se to nainstalovalo a otevrelo se v nem toto:
    chrome://signin/?source=0&next_page=chrome%3A%2F%2Fnewtab%2F

    tak je to uplne to samy :(
    tak ja nevim, asi mam smulu, step back to firefox..
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    RATTKIN: a jak se prosim meni channel? ja se nedostanu vubec do zadnyho nastaveni chromu, takze nevim kde to udelat. diky
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    DRAGON: zkus zmenit channel na beta nebo dev, dostanes novou verzi hned. nebo smazat profil na disku a reinstal, pokud mas sync do googlu tak dostanes ikonky a extenze zpet
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    a restart nepomohl
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    GONDAR: no mne to nefunguje na zadnej web, proste Chrome je v nejakym podivnym offline modu a ja nevim co s tim udelat. Takze musim pouzivat debilni Explorer 9 :/
    GONDAR
    GONDAR --- ---
    DRAGON: nejaky cas se mi to taky deje. zatim jsem byl linej hledat, jestli na to je nejake reseni, cekam (mozna naivne), ze to fixnou s dalsim updatem a mezitim spoustim na ten konkretni zrovna nefungujici web operu, nedeje se to casto. ale barvu mi to hazi tmave modrou;]
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ahoj, chtel bych se zeptat, zdali se nekdo nesetkal s timto problemem:

    Chrome vubec nereaguje na zadavani adresy a je takto do modra:
    zadam adresu, dam enter a nic se nedeje. To same kdyz jdu do chrome/settings/



    netusite co s tim? dik
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam