• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FEDAJKINGoogle Chrome
    ZORBEN
    ZORBEN --- ---
    ERED_MITHRIN: divny je to, ze v praci i doma sem prihlasenej ke stejnymu cloudu (nebo jak se tomu rika - proste ze to mam synchronizovany - i doplnky) a v praci to vse funguje vpohode, doma ne...takze tim to nebude
    ERED_MITHRIN
    ERED_MITHRIN --- ---
    ZORBEN: jj, incognito = anonymni rezim :)

    jaky doplnky pouzivas? chrome by je nemel potrebovat, vzdyt po instalaci nema zadne. ja jsem treba zjistil, ze za vetsinou chyb na strankach stoji adblock, takze ho mu urcite stranky davam do whitelistu (aby se na nich nespoustel). dost mozna mas nejakej plugin, kterej ti nedela dobrotu s flash videama. vypni opravdu vsechny a zkus chybujici video znovu.

    otazkou je, jestli ti nefunguji flash videa na konkretnich strankach, nebo ti zlobi flash vsude? nebo je to spojeno s nejakym konkretnim prehravacem flash videi?
    ZORBEN
    ZORBEN --- ---
    RATTKIN: IE nechci z principu...zkusil sem mozillu a prijde mi ze to prehravalo lip...ale pro me je chrome No1 tak bych byl rad abych ho mohl pouzivat na vse...vyzkousim ty beta a dev verze jak pises :)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    flash není třeba mít instalováno, chrome ho má v sobě.
    zkus beta nebo dev verzi
    zkus IE (tady je třeba mít flash instalováno)

    mám večer streamování z ČT taky někdy blbne, když všichni ostatní koukaji
    ZORBEN
    ZORBEN --- ---
    ERED_MITHRIN: s flashem sem zkousel podle ruznych navodu ho treba uplne odinstalovavat, pak nainstalovat aktualni a nepomahalo nic,,,v anonymnim rezimu (jestli to je to samy) se mi to sekalo taky...vcera sem zkusmo povypinal vetsinu pluginu a mozna se to trochu zlepsilo, ale otazka je, kdy se chrome ozve ze je k necemu potrebuje...
    ERED_MITHRIN
    ERED_MITHRIN --- ---
    ZORBEN: predpokladam, ze nejnovejsi flash mas nainstalovanej a zes zkousel pustit chrome bez extensions (incognito mod)...?
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    ZORBEN: a včera to přestalo :D
    ZORBEN
    ZORBEN --- ---
    GUMIDEK30: zrovna jsem zkousel jestli bych tady nenasel odpoved na ten samej problem, filtr nepomohl...takze se pridavam, mam v podstate stejnej problem...pripojenim to neni, protoze na ntbk se pripojuju na stejnej router a jde to vpohode, jinak filmy jdou v pohode, problem je u streamovanejch videí...netusi nekdo cim to muze bejt? google mi moc neporadil :(
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    prosimvas, netusite nekdo, co muzu udelat, aby se mi do Chromu vratily hesla? Vcera vse fungovalo a dnes se prihlasim a v nastaveni hesel ani jedna polozka. WTF?

    Nic sem neinstaloval, mam dobre nakonfigurovanou standalone firewall, jsem IT, ale tohle fakt nechapu, googlim, ale nic nenachazim.

    diky
    MAAAT
    MAAAT --- ---
    MAAAT: odpovim si sam. kliknout v textovem poli pravym tlacitkem a zvolit nastaveni kontroly pravopisu..
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    když přehrávám video třeba z yt nebo ze stránek čt, seká se mi zvuk, je zpomalenej . . . nevíte co s tím ?
    MAAAT
    MAAAT --- ---
    Pred par dny mi chrome prestal offline kontrolovat cetinu. nevite kde je problem?

    Prohlizec jsem zkousel restartovat, problem se projevuje na dvou nezavislych PC s Woknama, v nastaveni je pouze zapnuti online kontroly. Thx
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    RATTKIN: To mi právě nevyhovuje... Na Firefoxu byl plugin Tab Mix Plus, který toto umožňoval nastavit (včetně refocusu daných tabů po uzavření aktivního). Na Chrome nic takového nenancházím (...a ne, na Firefox nebo Safari se vracet nehodlám:))
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    FIELDMAN: ctrl+tab jde doprava a ctrl+shift+tab jde doleva, nic dalsiho neznam.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Nenašel jste někdo plugin, který by uměl ovlivnit chování při klávesové zkratce k přepínání tabů tak, aby při jednom stisknutí přepnul na předchozí aktivní tab a při popětovném stiskávání teprve cykloval mezi všemi otevřenými:
    Dík
    (Mám Chrome na Macu s Mountain Lionem)
    Možná již bylo, ale filtr mlčí...
    CODEAS
    CODEAS --- ---
    MICKEY_MOUSE: Proxy mode mají v sobě Chromebooky s ChromeOS a napojení na Google Apps

    U browser leda přes nějakou extension, bud najít nebo vyvinout
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    MICKEY_MOUSE: koukni se na hosts file v operačním systému
    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    zdravím, jde nějak v prohlížeči ručně nastavit, které url budou zakázané - nebudou se dát zobrazit? díky.
    TOM_TOM
    TOM_TOM --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam