• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FEDAJKINGoogle Chrome
    Pro ty co nevědí o co jde: http://www.google.com/googlebooks/chrome/ nebo wiki
    Nějaká nastavení a fýčurky: http://www.google.com/support/chrome/bin/topic.py?topic=14659

    Sympatická stránka s doplňky http://www.mychromeaddons.com/
    rozbalit záhlaví
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    JOOP: jj, o tom vim, ale to už je dávno pryč... jsem na to taky myslel, ale už je pozdě..
    JOOP
    JOOP --- ---
    KINGFISHER: Kdyz si otevres novej tab, nemas dole v liste, kde se prepinas mezi aplikacema a nejnavstevovanejsima strankama polozku nedavno zavrene? Tam se ukladaji posledni uzavrene taby a pokud tam mas Pocet karet: xx, tak po kliknuti na to se ti otevrou vsechny taby, ktere jsi mel pred zavrenim prohlizece pustene.
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    co to je vůbec za soubor? tam neni ani žádná koncovka... v popisu je jenom Soubor... ?
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    v čem to mám otevřít? word pad a poznámkovej blok ne, vidim akorát šílenej hegeš..
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    KINGFISHER: V %localappdata% chrome userdata se podívej na starší revize souboru session, nebo lasttabs nebo tak nějak se jmenuje..
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    *zrestartoval prohlížeč
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    nějakej program mi zrestoval prohlížeč a naskočilo mi jedno okno s tabama, ale ostatní okna se neotevřeli.. restartuju komp a naskočilo zase jenom to jedno okno, ale ostatní už ne ... dá se někde dopracovat k těm ostatním oknům? (už si nepamatuju co to bylo, takže historie neee)
    GONDAR
    GONDAR --- ---
    ZORBEN: rikej tomu lenost...ale ne;] vyhoda chromu pro me byla, ze byl rychlejsi, coz s ssd uz je s firefoxem ne zas tak rozeznatelne...takze snad ty taby casem fixnou/predelaji a rad zas utecu naopak z firefoxu;]
    ZORBEN
    ZORBEN --- ---
    GONDAR: ja mam nainstalovanej nakej extension kterej taky umoznuje scrollovat koleckem mezi tabama...sice to neresi problem se zmensenim...to fakt moc nevychytali,ale kdfyz potrebuju mit toho otevrenyho tolik, tak si otevru dve okna,ne? :D
    ERED_MITHRIN
    ERED_MITHRIN --- ---
    MIKROM: hezky to kluci vymysleli, ne? win task manager ctrl shift esc a google chrome task manager jen shift a esc :)
    akorat mne ta zkratka nikdy nefungovala, tak tam v pripade potreby lezu pres menu
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    ERED_MITHRIN: pamatuju si ctrl+shift+esc ale na tuhle klav zkratku vzdycky zapomenu, dik :)
    ERED_MITHRIN
    ERED_MITHRIN --- ---
    tak se podivejte primo do task manageru chromu (shift+esc), tam uvidite rozepsany i jednotlive extensions a jejich pamet.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    JOOP: mám tem jenom adblock. no je to divný, ale i tak svižnější, než firefox :) jenom jsem se trochu podivil no
    JOOP
    JOOP --- ---
    PRAASHEK: Ja mam bezce cca 2x tolik bezicich procesu nez kolik mam otevrenych tabu. Myslim, ze i jednotlive bezici doplnky bezi pod samostatnym procesem.
    GONDAR
    GONDAR --- ---
    tak jsem po roce zdrhnul zpet k firefoxu. to zmensovani tabu pri velkem mnozstvi jich otevrenych me zabijelo. rikal jsem si, ze brzy bude existovat extension nebo to upravi sami tvurci, ale porad nic, jen stale ctu na forech miliony zadosti. too many tabs atd. to nenahradi. ve firefoxu koleckem mysi scrolluju mezi taby a addonem mam pridane tri rady tabu pod sebou, prekvapilo me, o kolik to zrychli browsovani, kdyz se taby nezmensuji.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    MIKROM: jenomže já měl otevřených těch tabů pět. slovy 5 :)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    PRAASHEK: co se ti nelibi? ze jede kazdy tab jako samostatny proces? to je featura, ne bug. co se tyce sezrany pameti tak to uz je jina
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    (je to sice portábl, ale stejně čumim :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    wtf? otevřu chrome s pěti tabama a v taskmanageru totok

    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    no to by mi mohlo stačit :) dík moc
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    PRAASHEK: jojo. ale jen ty co jsou suspendovany v tom pluginu, vsechny viditelny panely se chovaj tak jako predtim, cili se nacitaj vsechny narat po spusteni.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam