• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FEDAJKINGoogle Chrome
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ERED_MITHRIN: ted koukam ze ve spravci hesel vidim normalne svoje i jeho dohromady :(

    cookies nepomahaj, to sem zkousel uz..
    ERED_MITHRIN
    ERED_MITHRIN --- ---
    DRAGON: to je hodne divna situace... zkousels mazat cookies? tim by se to melo podle me vyresit
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Ahoj, prosimvas resim takovou svizelnou situaci. Ja a bracha mame kazdej svuj login do google chrome(proste google account). Jednou sem se u nej doma prihlasil na chrome pod svym uctem, jeho odhlasil a sebe prihlasil. Pak kdyz sem odchazel, tak sem se odlogoval a hotovo.

    Od te doby mame ten problem, ze ja treba u sebe na pocitaci vlezu na seznam.cz a automaticky sem prihlasenej v jeho inboxu, on vleze na facebook a normalne vidi muj login a heslo a muze se lognout a tak dale... autofill emaily mame shodny, ja tam vidim jeho kamose, ktery se prihlasili nekdy na jeho kompu...

    strasne me to sere a nevim jak to odstranit. muzete mi prosim poradit jak na to? existuje nejakej "google account cleaner" ve kterym si treba vyberu co chci ponechat kde za logovani, jaky ucty a tak dale? Tohle je fakt nesmysl :/

    dik moc
    FROGY
    FROGY --- ---
    NECROMAN: jak jsem psal nize, opravdu jsem sam overil, ze to ten prolink neodstrani (aspon u nekterych stranek na iDnesu)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    FROGY: zkusil jsem easilist czech and slovak, ale porad me to naviguje pryc, kdyz na idnes kliknu byt na prazdnou plochu okolo hlavniho obsahu.
    FROGY
    FROGY --- ---
    JOOP: nojo, HP jsem nezkontroloval - mas pravdu, ale u jinych podstranek uz to nemam. kazdopadne na ty kraje neklikam vubec, ani omylem ;)
    JOOP
    JOOP --- ---
    FROGY: Konkretni URL je www.idnes.cz :) V tuhle chvili tam mam modre pozadi, na ktere kdyz kliknu, presmeruje me to na o2tv.cz
    http://img842.imageshack.us/img842/8954/klmm.png
    FROGY
    FROGY --- ---
    JOOP: nevim, asi by to chtelo konkretni url, o ktere mluvis, zkousel jsem u ruznych rubrik a clanku klikat na ty boky a nikde nic...
    JOOP
    JOOP --- ---
    FROGY: Reklamy to sice blokuje, takze je nevidis, ale porad je tam aktivni link.
    FROGY
    FROGY --- ---
    NECROMAN: hele ja to adblockem blokuju. ve fitrech mam "adblock", "easylist" a "czech and slovak"
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Nevite o nejakem adblocku pro chrome, ktery by dokazal odstranit i postranni reklamy na idnes.cz tak, ze i kdyz kliknu na prazdnou plochu, tak aby to neotviralo extenri linky? Jak Adblock tak Adblock PLus sice odstrani postranni bannery, ale link tam zustane a mnohokrat za den se mi stava, ze tam omylem kliknu.
    MINER
    MINER --- ---
    GHOSTDOG32: nakonec stačilo promazat jenom bing.maps.com v page history
    MINER
    MINER --- ---
    Chrome mi najednou začal doplňovat maps na maps.bing.com místo maps.google.com, který používám. Doteď nabízel to, aniž bych nějak začal na bing lézt. Zoušel jsem i několikrát vlézt na maps.google, aby to přespal, ale drží se tam.

    Jak se to může stát? Nemám bing v bookmarks ani vyhledávání ani ho nepoužívám a nejde to ani nikde smazat..

    Nevíte někdo, jak to dostat do původního stavu, aby mi první nabízel google a mohl jsem to jen odpálit? Díky.

    MIKROM
    MIKROM --- ---
    MICKEY_MOUSE: Jako ve všech programech co to podporují ;-)
    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    MICKEY_MOUSE: tak jsem to objevil, kdyby to někoho zajímalo, je to klávesovka F11 :)
    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    Prosím vás, jde nastavit Chrome do režimu "Celá obrazovka", čili že nejsou vidět žádné lišty apod., jen webová stránka (případně nějaká zkratkovka pro to)? Nemůžu to tam najít. Díky.
    BUTEO
    BUTEO --- ---
    MICKEY_MOUSE: Mě se teda Chrome při stahování před zavřením vždycky zeptá, a to i v inkognito módu...
    ERED_MITHRIN
    ERED_MITHRIN --- ---
    MICKEY_MOUSE: parkrat uz jsem si nechtene zavrel stahovani, tak jsem zacal pouzivat http://www.freedownloadmanager.org/download.htm pro vetsi/dulezitejsi stahovani a jsem nadmiru spokojen, protoze me neomezuje chrome.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    MICKEY_MOUSE: crome v incognito rezimu to nerekne. normalni chrome se pta, jestli chces stahovani ukoncit
    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    Jde nějak zajistit, aby když v Chromu probíhá nějaké stahování většího souboru, aby i po uzavření Chromu dál pokračovalo, případně aby Chrome aspoň při zavírání upozornil, že se něco tahá a omylem jsem o to nepřišel? Díky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam