• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FEDAJKINGoogle Chrome
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    RATTKIN: a to je jasny, to delam taky, ale prijde k tobe navsteva a chce se na neco podivat, tak mu reknes "sorry, fakt ne" ? ja teda je k tomu pocitaci pustim :)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    DRAGON: zaškrtnul si, aby se pamatovalo. Taky si můžeč nastavit 2nd factor auth.
    btw odcházím od počítače = windows+L nebo co máš za operační systém
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ERED_MITHRIN: no mne ho to nenabizi, tak nevim. Ale jako to co pises je logicky no :) zkusim si to ponastavit. dik
    ERED_MITHRIN
    ERED_MITHRIN --- ---
    DRAGON: nedokazu si predstavit vesmir, ve kterym by spravce hesel nemel hlavni heslo ;)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ERED_MITHRIN: aha, takze lastpass ma masterpassword? to je trosku jina informace, nepodarilo se mi ho najit (po me to master nechce), dik :)
    ERED_MITHRIN
    ERED_MITHRIN --- ---
    DRAGON: kdyz zavres prohlizec, tak se nikam s lastpassem nenalogujes, dokud znovu nezadas sve hlavni heslo
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ERED_MITHRIN: jasny, ale ja lastpass mam a funguje to tak, ze ty hesla to normalne doplnuje, tak v cem je ta ma ochrana? Nejde mi o to, ze se ty hesla dozvi, jde mi o to, ze se mi nekam zaloguje.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    DRAGON: pokud ti někdo sedne ke kompu, je to v pici. nainstaluje ti keylogger,screengrabber atd. nemá cenu si hrát na paranoiu, pokud to nemyslis vážně :) vstup do valutu se da nastavit, ze vyžaduje znovu ověření.
    ERED_MITHRIN
    ERED_MITHRIN --- ---
    DRAGON: kdyz mas lastpass, neni duvod mit hesla ulozena v chromu
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    RATTKIN: last pass ale nezabrani nekomu, kdo si sedne k mymu kompu, aby si nekliknul na prehled hesel v chromu, ne?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    DRAGON: ne Chrome to neřeší, udává důvod, že se to stejně dá dešifrovat, protože hesla musejí být zpětně čitelná. lastpass
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    prosimvas, jakym zpusobem se da ochranit seznam ulozenych hesel v chromu? Neexistuje neco jako Master password, na ktery se me to zepta po startu chromu?
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Kdyz zadam do adresni radky adresu na intranetu, chrome se mi snazi najit na guglu, a vyskoci lista jestli chci opravdu prejit na adresu xyz. Jde to nejak obejit ? Obcas to celkem trva nez lista vyskoci, obcas nevyskoci vubec ;/
    ERED_MITHRIN
    ERED_MITHRIN --- ---
    NORDSSON: a mozna by se mohlo zkusit testovat i na druhe strane

    "Welp, I think I figured out the issue. My friend uses the Google Chat client on her iPhone. When she sends me a Chat message from her phone, I do not receive a notification. When she sends me a Chat message from her laptop, I get the notification.

    Coincidence? No idea. But there it is."
    ERED_MITHRIN
    ERED_MITHRIN --- ---
    NORDSSON: pro jistotu bych zkusil i jinej prohlizec, abych vyloucil chybu chromu, a pak me uz jen napada deaktivovat chat a znovu ho aktivovat. pripadne teda prejit na hangouts a pak zpet.
    jinak slusnej vorisek :)
    NORDSSON
    NORDSSON --- ---
    ERED_MITHRIN: na vsech pocitacich, ktery pouzivam :-/
    ERED_MITHRIN
    ERED_MITHRIN --- ---
    NORDSSON: zni to divne, ale urcite bych vyzkousel, jestli se to deje jen na jednom konkretnim zarizeni, nebo na vice/vsech
    NORDSSON
    NORDSSON --- ---
    při využívání chatu v gmailu (jakoby hangouts) se mi u dvou lidí neobjevují žádný notifikace o nově došlý zprávě (nepípne to, na záložce prohlížeče se neobjeví upozornění, to nový notifikační centrum mi nic neoznámí). Zkoušel jsem v nastavení vypínat a zapínat zvuky oznámení a pořád nic. Dřív tam byly možnosti nastavení přímo v okénku chatu, ale to už tam není. Děje se to výhradně u dvou kontaktů, u ostatních všechno funguje jak má. Někdo nějakej nápad, co bych s tím mohl dělat? Díky.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    Chromium Blog: Try out the new 64-bit Windows Canary and Dev channels
    http://blog.chromium.org/2014/06/try-out-new-64-bit-windows-canary-and.html
    HELVETE
    HELVETE --- ---
    NORDSSON: midori (nevím jestli je pro win)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam