• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FEDAJKINGoogle Chrome
    PULKA
    PULKA --- ---
    FAJL: Můj ntb, Win 7
    PULKA
    PULKA --- ---
    Ne, na NTB. Kde se povolujou, zakazujou updaty? Všude to vypadá ok.
    PULKA
    PULKA --- ---
    Chci updatovat a píše mi to tohle a podle návodu absolutně netuším, co mám dělat, nějaká rada?

    Version 38.0.2125.122 m
    Update failed (error: 7)An error occurred while checking for updates: Google Chrome cannot be updated due to inconsistent Google Update Group Policy settings. Use the Group Policy Editor to set the update policy override for the Google Chrome Binaries application and try again; see https://goo.gl/uJ9gV for details.
    JOSEF_MASOPUST
    JOSEF_MASOPUST --- ---
    už jsem asi našel řešení, dát všechno do jedný složky záložek a pak na to kliknout a mělo by se to otevřít všechno :)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    JOSEF_MASOPUST: já znám pin tabs - zmenší se a po restartu přijdou zase
    JOSEF_MASOPUST
    JOSEF_MASOPUST --- ---
    Chci se zeptat jestli se dá nějak uložit tahle relace vice otevřených oken, abych to nemusel jako mongol pořád kopírovat. díky

    JUANITA
    JUANITA --- ---
    ode dneska se mi chrome (win7) tvrdohlave drzi always-on-top.

    jak se toho zbavit?

    diky.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    a nejede ti tam už při spouštění tej portable verze nějakej proces z toho původního chromu? nebo nějakej jinej proces, kterej by to mohl způsobovat?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    nainstaluj portable verzi a bude nezávislá. ale jenom ve chvíli, když při jejím spouštění nebude zrovna spuštěná i ta druhá verze (a naopak).
    NATURALPLAST
    NATURALPLAST --- ---
    DRAGON: jako muzes si zvetsit text defaultne v nastaveni, ale nektrey stranky ani to nedaj, zalazi jak je co optimalizovany.
    NATURALPLAST
    NATURALPLAST --- ---
    DRAGON: urcite to bude umet nakej doplnek, ale ve stylu ze si vytahne text do vlastniho okna. pac ta stranka ma nakou pevnou kostru (layout)...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Cau, prosim pekne, lze nejak nastavit, aby pri zoomu chrome zvetsoval pouze text a ne obrazky? diky za info
    NORDSSON
    NORDSSON --- ---
    SUNBEAM: aha, ta angličtina, kterou jsem tam měl byla nějaká defaultní a musel jsem vybrat UK nebo USA. Díky
    SUNBEAM
    SUNBEAM --- ---
    NORDSSON: nastavení/zobrazit rozšířená nastavení/jazyky

    Nastavení písem, jazyků a kódování - Nápověda Chrome
    https://support.google.com/chrome/answer/95416?hl=cs&ref_topic=3434349
    NORDSSON
    NORDSSON --- ---
    Dá se nějak nastavit, aby mi Chrome běžel v angličtině a aby se mi překlad stránek házel rovnou do angličtiny místo do češtiny? Teď když dám přeložit stránku, tak se to automaticky přeloží do češtiny a já musím ručně vybrat, že to chci do aj. :/
    RADAK
    RADAK --- ---
    RADAK: vyreseno. V chromu mi bezelo hola! rozsireni.
    RADAK
    RADAK --- ---
    Dneska z niceho nic, mi po prihlaseni na nyx a naslednym kliknuti na bookmarks vyskocilo okynko prihlaseni. prihlasim se, klidnu na jakoukoliv diskuze a zase okno s prihlasenim. kliknu na postu a trada, zase vyskoci okno s prihlasenim. musim se porad prihlasovat. zkousel jsem smazat historii, cookies apod. preinstaloval chrome a porad to kravne. nestalo se nekomu?
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    nevite jestli jde vypnou ta stupidni ikonka profilu v taskbaru?
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    jde někde nastavit/vypnout automatický přihlašování? mám dva profily na jedný stránce a vždycky mě to logne do toho prvního profilu a já potřebuju ten druhej (nějakym záhadnym způsobem nejde změnit adresa a na tom druhym mám adresu akutální) ... musim se přihlašovat přes IE do toho druhýho profilu.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    http://www.thewindowsclub.com/empty-cache-hard-reload-chrome

    nevedel jsem. ve zkratce: kdyz zapnu F12kou developer mod, tak na ikonku pro refresh stranky funguje pravy klik a nabidne vic moznosti refreshe stranky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam