• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FEDAJKINGoogle Chrome
    GOOGLE
    GOOGLE --- ---
    PETER_PAN: Zmen si datum a cas na aktualni. Chrome si mysli ze mas neplatny certifikat.
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    ALL: Netusi nekdo proc mi zlobi chrome (treba pri pristupu na stranky google.com /.cz .. nebo na vetsinu jinych stranek) ? Historii jsem kompletne vymazal, chrome aktualni, win-10 plne aktualni, firefox nezlobi.

    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    RATTKIN: Díky za pomoc, proběhlo úplně bez problému.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    MICKEY_MOUSE: já mám anglickou verzi, tam je "sign in to chrome" pro klid duše to installni na jiném kompu a zadej účet, zkoukni že všechno máš a pak přefič ten starý
    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    RATTKIN: Díky. Že to mám syncnuté znamená, že to ,ámspojeno se svým google účtem mebo musím ještě někde něco nastavit?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    MICKEY_MOUSE: pokud to máš synknuté do googlu, vráti se všechno. pár minut to trvá, tak vydrž.
    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    Zdravím, chci se zeptat na přeinstalaci Chromu na Win7 - když jej kompletně odinstaluji a znovu nainstaluji, vrátí se mi všechna nastavení, zapamatovaná hesla a pluginy do podoby, jak jsem to měl, anebo budu muset ty věci znova všechny řešit ručně? Díky.
    HALELUJA
    HALELUJA --- ---
    Ahoj, nemáte nějaký tip jak na Chrome/ChromeOS rozjet SIP/Softphone? PBX je Asterisk.. googlím co to jde, ale nic kloudného. gUnify vypadá nadějně, ale zatím to nedělá co bych si představoval.
    PEPAK
    PEPAK --- ---
    Pokud používáte nějaký Chromium/Blink-based prohlížeč, mohli byste se prosím podívat do jeho nastavení, jestli nativně podporuje uživatelsky definovatelné klávesové zkratky pro přepínání mezi taby? Speciálně mi jde o funkcionalitu ze staré Opery, kdy jde klávesou 1 resp. 2 přepnout na tab vlevo resp. vpravo od aktuálního. Samozřejmě za předpokladu, že není focus na prvku formuláře, to by se měla normálně napsat jednička/dvojka. Musí to být přímo v prohlížeči, *nestačí* rozšíření. Vím, že to umí Opera 15+ a Vivaldi, ale ani jeden mi nevyhovuje, tak hledám nějakou alternativu a podpora jednoduchých kláves se jeví jako nejlepší rozlišovací znamení.
    KERRAY
    KERRAY --- ---
    přestal mi fungovat backspace pro zpět, místo toho vyskakuje okýnko, že mám zmáčknout alt+backspace... neznáte na to třeba nějaký přepínač?
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    existuje v chromu zpusob, jak vypnout to kretenske dragovani odkazu? nebo je to zase nejaky super zamer vysinutych autorskych mozku, kteri prisli s tim, ze chtit oznacit text v odkazu je proste spatne a je tedy potreba to lidem komplikovat?
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    LEFTY: iirc ne a ani pro to neni duvod. autori chromu veri, ze pet tabu musi stacit vsem
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    nevíte někdo, jestli jde v Chromu nastavit, aby se taby nahoře nesnažily vměstnat všechny na obrazovku, ale aby bylyl scrollovatelný jako ve FFoxu? Dík.
    STETKA
    STETKA --- ---
    Nevíte někdo jak vypnout u úžasnou funkci šetření paměti - neaktivní tab se "vypne" a načte se při zobrazení?
    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    MIKROM: Aha, dík, i když to nevyužiju. Mně to přepínání tlačítkem na správu otevřených oken vyhovuje, jen mě nenapadlo je použít, hledal jsem na to nějakou funkci v Chromu.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    MICKEY_MOUSE: ale dá se to přepnout do normálního chování "sloučit karty a aplikace"
    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    RATTKIN: Aha, jasně, já se snažil k té kartě dostat z Chromu, tohle mě nenapadlo. Díky.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    MICKEY_MOUSE: mě nová karta jakoby nadskočí dole a zajede pod aktuální kartu, najdu to ve správci otevřených oken
    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    Pomoc. Na mobilu spustím Chrome, něco googlím, zvolím Otevřít odkaz na nové kartě. Ale nechápu, jak se na tu novou kartu dostanu. Ať zkouším co chci, nedaří se mi. Díky.
    ERED_MITHRIN
    ERED_MITHRIN --- ---
    RATTKIN: Tohle za me resi Todoist :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam