• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FEDAJKINGoogle Chrome
    OTZ
    OTZ --- ---
    nedjriv si je musis samozrejme vytvorit
    OTZ
    OTZ --- ---
    RATTKIN: jop
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    a ty profily se prostě kliknutím hned přepnou?
    OTZ
    OTZ --- ---
    ..jeden profil na osobni mail, druhej na pracovni. na pohodu..
    CEJKON
    CEJKON --- ---
    RATTKIN: Dvě onka a dva profily. Podle potřeby přepínám.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    jak řešíte chrome doma a v práci? Já mám oboje přihlášení na google účet, ale vlastně v práci nechci domácí data, ale doma můžu mít pracovní
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    OMNISLASH: dávám do uvozovek
    WELES
    WELES --- ---
    OMNISLASH: chrome má taky g, když si ho nastavíš ve vyhledávačích
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    RATTKIN: zabralo, diky
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    OMNISLASH: já za to dám mezeru a ono mu to dojde
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    jak mam chromemu rict, ze neco, co podle nej vypada jako url, je bezny text, ktery chci vyhledat? stara opera mela prefix 'g' pred textem. co ma chromak?
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    to je proste chromy :D zadne vyvojove drama, ale pritom vcelku dost uzitecna featura. vysledek? sedm let cekani a nic. predpokladam, ze to ma nejaky svuj google-dobry duvod. neco jako "ne, ne, tohle byste vubec nemeli potrebovat, takze to tam nepridame"

    73193 - Developer tools Network display should offer wordwrap (or better) for responses... especially JSONP - chromium - Monorail
    https://bugs.chromium.org/p/chromium/issues/detail?id=73193
    MUXX
    MUXX --- ---
    FUMO: zkousim dneska https://chrome.google.com/webstore/detail/healthy-browsing/dokaikblnjlonmiahdahfpjjdcohblig
    ze zacatku mi to nefungovalo, ale nevim co jsem udelal a ted mi to jede k plne spokojenosti
    GORG
    GORG --- ---
    od jisty doby (odnedavna) mi prestal fungovat na PC i firemnim ntb Chromecast na telku. Netusi nekdo? Update windows ktery mohl nejak zablokovat windows firewall?

    Z mobilu to funguje.
    FUMO
    FUMO --- ---
    REDFOX: Super, diky, zkusim.
    REDFOX
    REDFOX --- ---
    FUMO: Já používám tohle (vlastní výroba): http://foxtools.tk/timereminder
    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    RATTKIN: Nene, s tím to nebude mít myslím nic společného. Jednak to dělá i na domácí wifi, a ten web určitě nemá ip check, jen porovnává jméno/heslo.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    MICKEY_MOUSE: nebude to tím, že jsi třeba na mobilních datech a dostaneš jinou IP adresu?
    normálne to asi nedělá? ale na mobilu moc webů nepoužívám, spíš aplikace
    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    Zdravím, mám dotaz k mobilnímu Chromu na Androidu. Jde mi o přihlašovací hesla na webové stránky. Mám účet na jednom placeném webu. Přihlásím se, otevře se mi přístup, a pár dní to funguje bez nutnosti se znova přihlašovat. A pak se to vždycky "zresetuje" a chce to po mně znova se přihlásit. Přitom jsem si sám schválně nastavil při prvním přihlášení, aby si prohlížeč přihlašovací údaje pamatoval.
    Stane se dokonce to, že když mě to takto "vykopne", nejde se znova přihlásit, musím nejdřív vymazat cache prohlížeče a až pak přihlášení funguje. Je to bug, feature nebo to má nějaké řešení? Díky.
    E42
    E42 --- ---
    Případně prostě do Googlu napsat "timer 60 minutes" a pak reset/start ad nauseam. Ne na všechno je nutný mít extensions .)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam