• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MYS_USATANADÁVÁME SI NESPROSTĚ NAVZÁJEM
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    To jsem byla já. Navezla jsem ti jeden náklaďáček sněhu, abys měl co uklízet. A taky jsem ti před barák vylila vodu, aby sis zlámal ploutve.
    ONEHEART
    ONEHEART --- ---
    Teda vaše společnost mne teší asi jako hleny v krku. A přiznejte se - jakej holomongol mi tu navozil sníh před barák?
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    MIMA_A: Klidně vyrob.
    Jak jste spali? Nějaké hezké sny, třeba o kanibalismu, byly?
    MIMA_A
    MIMA_A --- ---
    vám toho gibona snad budu muset udělat, vy strupové, to trio nahoře je děsivě zhoukaný.
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Co si člověk neudělá sám...
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Jo, a kdo vyrobí nadrženýho gibona se šlehačem do záhlaví, má deset bodů.
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Tak kde jste, grupo? Čeká vás obřízka tupým nožem.
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Hele, trochu mě štvete. Přestaňte se tu bavit o smradu a exkrementech, tady mají být urážky na úrovni. Nejhorší trávicí produkty mažu. Jediný povolený slovo z týhle oblasti jsou chcanky.
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    ONEHEART:
    Pravdepodone si slova: "neber vykaly do huby" vybavujete pri vzpomince na vasi milovanou mať, ktera vam je neustale opakovala a vy ne a ne poslechnout.
    ONEHEART
    ONEHEART --- ---
    Teda pane, vy byste si neměl brát do huby ani ty výkaly, natožpak boží výkaly. Mohly by se, jakožto malá biokultura, cítit dotčeny.
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    Toť vás pro dnešek zdravim vy boží výkaly.
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    A vůbec, vy kryptofašistická sebranko! Devítiocasou kočku na vaše hřbety a hybaj sbírat bavlnu! Dobytčí vagón už čeká....
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    ONEHEART: Asi ti narvu hrábě tam, kdes je nikdy neměl!
    ONEHEART
    ONEHEART --- ---
    MYS_USATA: Přeji mnoho příjemných usazení na pochcaná prkýnka!
    ONEHEART
    ONEHEART --- ---
    Boha jeho, kolikrát už vám prošel mozek trávícím traktem?
    FOSSY
    FOSSY --- ---
    ONEHEART: ONEHEART: Vaše mozková kapacita zjevně nestačí ani na pobrání Vašich vlastních blábolů, drahý pane. Sám jste prohlásil, že jsem dobrý do guláše - ONEHEART:. Na rozdíl od Vás jsem tedy dobrý alespoň k něčemu.
    ONEHEART
    ONEHEART --- ---
    FOSSY: A k čemu že jste dobrý? A chcete-li považovat za smysluplný účel vaší existence pouhou výplň prstoru, tak prosím...
    MIMA_A
    MIMA_A --- ---
    Ještě se nikdo neusmrděl, ale hodně lidí zmrzlo. Tady to bude tedy premiéra!
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Plameny inkvizice na všechny!
    FOSSY
    FOSSY --- ---
    MYS_USATA: Omlouva nepřijata. Použít ženský vzor na chlapa může opravdu jen žena.
    FENGLIZHUAN: Hlídej si reprák, nějak ti z něj lítá vyjetá kolomaz. Bojuj fér, nebo vůbec, i když tobě bude asi pojem čestného soupeření vzdálen jako kometa.
    ONEHEART: Alespoň k něčemu jsem dobrý, což se o tobě říct nedá.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam