• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MYS_USATANADÁVÁME SI NESPROSTĚ NAVZÁJEM
    Abychom trochu popojeli, měním pravidla. Od teď si nesprostě můžeme nadávat vzájemně. Otevřete zoologické slovníky, lékařské zprávy atd., jdeme na to!
    Vy bando naprostejch, šílenejch, vyřízenejch magorů!


    Gibon se šlehačem je až do odvolání maskotem klubu



    rozbalit záhlaví
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    MIMA_A: Tuhle hlášku jsem už několikrát mazala. Ach jo. Prosím, žádné prdy, smrady a exkrementy. Polepši se!
    FOSSY: Vítej, mozkomíšní moku, bez tebe tu bylo sucho.
    FOSSY
    FOSSY --- ---
    Zdravím, vyhnilé díry po chabé napodoběnině inteligentních bytostí, jak se vám vegetuje?
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    FOSSY: Výjimečně máš pravdu - nečetla jsem pozorně. Výjimka je proto nazývána výjimkou, že potvrzuje pravidlo. Takže jindy pravdu nemáš a jsi úplně vedle :-)
    FOSSY
    FOSSY --- ---
    MYS_USATA: On si neprotiřečí, zběsilý analfabete, jen ty neumíš číst. Jako obvykle.
    ONEHEART: Styď se, tlamo nevymáchaná, obviňovat Uchokrysu z vlastnictví vědomí!
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Trochu si protiřečíš, samozvaný terapeute. Jak jde střízlivost dohromady s brufenem a panákem? Už to prosím nehul. A ty hromadu neurolů, kterou si obvykle dáváš na snídani s pivem, projednou vynech.
    ONEHEART
    ONEHEART --- ---
    Hnilobné tendence postihly tvé vědomí, osobo. Střež se zůstat střízliva, mohlo by to být považováno za obecné ohrožení. Brufen a velkej panák rumu ti budiž vysvobozením.
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Děkuji ti náčelníku, že jsi se mě zastal.
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    Másla ste a žluklý k tomu.
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Dycinky ta nejzlejší :-)
    ARCAK
    ARCAK --- ---
    MYS_USATA: Jako v pohádce o Popelce. Jen nevím, která ze zlých dcer jsi. Nebo že by sama macecha?
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    ARCAK: No jasně. Ale jenom dneska. Občas i já musím pracovat.
    ARCAK
    ARCAK --- ---
    MYS_USATA: Tak to jsi tedy skutečně královna jeskyně!
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    ARCAK: Já jsem v práci sama, cha chá! A když nikdo nejde, můžu si dělat, co chci! Třeba na plno topit, vypít celý demižon minerálky, vybrat ledničku, telefonovat do Istanbulu, a hlavně, vymýšlet nadávky na tuhle bandu neschopnejch povalečů, co mi to moje flákání závidí :-)
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    MYS_USATA:

    No jo no aspoň že Mě je pomoci. ty si budeš muset počkat na rozhodnutí božského chirurga zdalipak ti vubec nekdy nadeli.
    ARCAK
    ARCAK --- ---
    Kloaka, kryso ušatá? Paní učitelka by z tebe měla raodst. Teď už ale šup zpátky do třídy než zjistí, že se zase v hodině brouzdáš po internetech jako šváb po chlebu.
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Neboj Ragnaroku, doktor Vobtáhlo říkal, že ten tvůj malý kosmetický problém lze vyřešit chirurgickou cestou.
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    Ty zygoto roztok formalínu na tebe a šup do muzea.
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Čas na oběd, moruly. Skelnou vatu do knedlíků a kafíčko s leštidlem, co říkáte?
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    Kterej hlavonožec si tady na nás votvíra kloaku? Vem chapadla na ramena a vodpluj do jinýho moře. Cože? Říkate že jste z louže? Tak přeju příjemné plazení, slunce vzádech a štěrk na cestě.
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Hele, zbytek klonovacího pokusu se ozval! Nemůžeš na nás močit, neb nemáš čím. Je mi líto, že to páni doktoři pokazili, ale kloakou se opravdu močit nedá. A nevyhrožuj, nebo na tebe pošleme Jožina, našeho úchylného gibona, který umí dělat s kuchyňskými přistroji takové věci, že... No prostě různé nechutnosti...
    ARCAK
    ARCAK --- ---
    Děkuji vám, že jsem měl možnost si přečíst takovou snůšku laciných pseudourážek a rádoby vtipných "cool hlášek." Budou mi navěky výstrahou. Pohrdám vámi a močím na vaše pomrvené auditko.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam