• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MYS_USATANADÁVÁME SI NESPROSTĚ NAVZÁJEM
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Nuda.
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    SKLIVEC: A my se tě nebojíme, ty máš všechno skleněný!
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    LAMAL: výjimečně souhlasím s učitelským sborem. Co naděláš, dětma nezatopíš a mokrý nehořej :)
    LAMAL
    LAMAL --- ---
    hm...tak mě čekají za chvíli smradi a protože jim nemůžu prej nadávat nebo je mučit, tak to slíznete vy :-D jste banda otravnejch, prudivých, světzamožujících ježovek, jejichš jedinou náplní života je škodit nebohym a hodným lidskym tvorům. Mor a trnožravce na vás. aď se vám čelisti zaseknou a vnitřnosti vám seřere hniloba.
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    SKLIVEC: Tak já ti třeba můžu vyrvat játra a podepsat se na ně vyšívací jehlou. Pak ti je vrátím.
    SKLIVEC
    SKLIVEC --- ---
    Víte co mi všicni můžete?, Jmenovitě (každý se sám doplní)!!!
    FOSSY
    FOSSY --- ---
    MYS_USATA: viz. FOSSY: XD
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    FOSSY: Sakra, u mě taky neee :D
    FOSSY
    FOSSY --- ---
    MYS_USATA: U mně tedy opravdu neeee...:-D
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    FOSSY: Ha, ty jsi poznal, odkud vítr fouká. Ale uznej, že jsem nemohla napsat: Ahoj, kozy atd., to by jaksi nevyznělo :D
    FOSSY
    FOSSY --- ---
    MYS_USATA: Pokud máš tu NS žebříčkovou, jsi na to hůře, než jsem myslel. A styď se, používat na jiné historky, které jsi slyšela o porsí vyvynutějších a šťastnějších slečen! Navíc mé vzduchové vaky jsou tu čistě pro dodání dostatečného množství kyslíku mému vysokokapacitnímu a preciznímu mozku intelektuála!!!
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    FOSSY: Žebříčková soustava je náhodou výborná, mám nervová ganglia v každém článku těla. Ale je mi líto tvých přídatných vzdušných vaků, které musíš používat proti udušení. To je nemilé, zvláště ta velikost. To jeden přijde do hospody a ozve se: Ahoj vzdušné vaky, je za vámi Fossy? :)
    FOSSY
    FOSSY --- ---
    MYS_USATA: S ohledem na kvalitu tvého projevu a na zde prezentovanou míru mozkové aktivity jsem ochoten připuštit maximálně tvou přítomnost u zmiňované události, jakýkoli užitačný příspěvěk ovšem ne. Možná by bylo ve tvém věku vhodné postoupit z žebříčkovité nervové soustavy na něco složitějšího...
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    FOSSY: Kolo jsem samozřejmě vymyslela já, takže jsem opravdu nechyběla.
    FOSSY
    FOSSY --- ---
    WITCHIE: Vrazilas velmi vážnou vadu ve vodopád verbálních výplachů vážně votravných vagabundů ve vádě!!!

    MYS_USATA: Beru, ty musíš být zvyklá na ledacos - tví kamarádi z dětství by mohli vyprávět, kdyby černé uhlí nebylo tak rychle stápěno...

    MYS_USATA: I když jsi byla u vynálezu kola, pochybuju, že pro tebe tak moderní věc, jako je počítadlo, vůbec zvládně, zkornatělá fossylie!!!
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    WITCHIE: Jen kaž, dřevomorko, my jsme zvyklí :)
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    FOSSY:
    MYS_USATA:
    FOSSY: :DD sorry ze vam to kazim, ale vy jste naprosto bozi :DD
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    FOSSY: Ale umím. Korálkové počítadlo toho zvládne...
    FOSSY
    FOSSY --- ---
    MYS_USATA: Chápu, při tom věku musí být narozeniny deprimující záležitost - hlavně když to při svém IQ musíš počítak na papíře, protože do tolika už dávno neumíš...
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    FOSSY: Ou, ou, tak na to si dám aktimel. A připomínám, že já se nanarodila, nýbrž vyskytla. Proto ani neslavím narozeniny.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam