• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MYS_USATANADÁVÁME SI NESPROSTĚ NAVZÁJEM
    Abychom trochu popojeli, měním pravidla. Od teď si nesprostě můžeme nadávat vzájemně. Otevřete zoologické slovníky, lékařské zprávy atd., jdeme na to!
    Vy bando naprostejch, šílenejch, vyřízenejch magorů!


    Gibon se šlehačem je až do odvolání maskotem klubu



    rozbalit záhlaví
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    MYS_USATA: ne, to je jenom ten, co neumí psát, ty ušatá.....těmhle se říká kreténi
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    MINERWA: je to analfabet
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    MYS_USATA: jo to mám taky ráda, někdo někoho nařkne z toho, že neumí psát, a pak dělá tohle
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    DORON: jejichš :DDDD
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    DORON: před mongolem čárka, Jarmyle...
    DORON
    DORON --- ---
    LAMAL: nastuduj si českou gramatiku mongole...
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    LODBROG: Upeču z toho placky a podstřčím vám je v domnění, že jsou vegetariánský.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    LODBROG: drž hubu
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    MYS_USATA: A co uděláš z naší masokostní moučky??? ;)
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Nuda.
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    SKLIVEC: A my se tě nebojíme, ty máš všechno skleněný!
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    LAMAL: výjimečně souhlasím s učitelským sborem. Co naděláš, dětma nezatopíš a mokrý nehořej :)
    LAMAL
    LAMAL --- ---
    hm...tak mě čekají za chvíli smradi a protože jim nemůžu prej nadávat nebo je mučit, tak to slíznete vy :-D jste banda otravnejch, prudivých, světzamožujících ježovek, jejichš jedinou náplní života je škodit nebohym a hodným lidskym tvorům. Mor a trnožravce na vás. aď se vám čelisti zaseknou a vnitřnosti vám seřere hniloba.
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    SKLIVEC: Tak já ti třeba můžu vyrvat játra a podepsat se na ně vyšívací jehlou. Pak ti je vrátím.
    SKLIVEC
    SKLIVEC --- ---
    Víte co mi všicni můžete?, Jmenovitě (každý se sám doplní)!!!
    FOSSY
    FOSSY --- ---
    MYS_USATA: viz. FOSSY: XD
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    FOSSY: Sakra, u mě taky neee :D
    FOSSY
    FOSSY --- ---
    MYS_USATA: U mně tedy opravdu neeee...:-D
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    FOSSY: Ha, ty jsi poznal, odkud vítr fouká. Ale uznej, že jsem nemohla napsat: Ahoj, kozy atd., to by jaksi nevyznělo :D
    FOSSY
    FOSSY --- ---
    MYS_USATA: Pokud máš tu NS žebříčkovou, jsi na to hůře, než jsem myslel. A styď se, používat na jiné historky, které jsi slyšela o porsí vyvynutějších a šťastnějších slečen! Navíc mé vzduchové vaky jsou tu čistě pro dodání dostatečného množství kyslíku mému vysokokapacitnímu a preciznímu mozku intelektuála!!!
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    FOSSY: Žebříčková soustava je náhodou výborná, mám nervová ganglia v každém článku těla. Ale je mi líto tvých přídatných vzdušných vaků, které musíš používat proti udušení. To je nemilé, zvláště ta velikost. To jeden přijde do hospody a ozve se: Ahoj vzdušné vaky, je za vámi Fossy? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam