• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MYS_USATANADÁVÁME SI NESPROSTĚ NAVZÁJEM
    Abychom trochu popojeli, měním pravidla. Od teď si nesprostě můžeme nadávat vzájemně. Otevřete zoologické slovníky, lékařské zprávy atd., jdeme na to!
    Vy bando naprostejch, šílenejch, vyřízenejch magorů!


    Gibon se šlehačem je až do odvolání maskotem klubu



    rozbalit záhlaví
    SCIORP
    SCIORP --- ---
    MYS_USATA: to si piš že mosí, a keby sa malo něčo zvrtnúť dojdem k židoj pre kafe rači s mlíkem bo bez?
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    SCIORP: Já za to nemůžu, já tak rád trsám, trsám. Víc mi hlava nebéře, šorpióne. Na hromech líhám, na hromech vstávám, tak se tě ptám: Mosí to byť?
    SCIORP
    SCIORP --- ---
    ne jakékoli netvoření těla, krom polikání myší, má zakázané a ty blá blá blá král jelimán, to stejně nemůžeš ocenit
    ty tak vymyslíš ženyjální plán, kterej strosková na prvním fosoj co potkáš!!
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Bože, tvůj pes nosí sárí!!! A má taky propíchnutý čumák?
    SCIORP
    SCIORP --- ---
    Jak trefné moje sárinka aspon nebude muset používat baterku, když jde v noci na obchůzku
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    SCIORP: A sežere mě tvůj čokl a bude v noci svítit!
    SCIORP
    SCIORP --- ---
    Jsem zpět, ebenový dřevo? hmhmhm já mám liščí ohon utřu blesk a sesmažim tě na masokostní močku, z které zudělám psí granule bude
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    SCIORP: Uplácat, říkáš? Mám po ruce kyj z ebenového dřeva. Ten tě uplácne rychleji než pádlo. Akorát nevím, kdo to potom bude uklízet...
    SCIORP
    SCIORP --- ---
    myško nevzdávej se já se taky nechám časem uplácat, ale chce to trochu snahy :)
    SCIORP
    SCIORP --- ---
    chachá vítězství je moje!!
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    SCIORP: Hm, dobrou noc, balónek mě vykolejil z dráhy.
    SCIORP
    SCIORP --- ---
    bylas někdy v cirkuse? jestli jo myško bys viděla výdobytek techniky kterému se říká klakson a má balonek naplněný vzduchem, jenž průchodem přes píštalku vydává varovný signál. na ten hrajou i lachtani a já mam rozhodně lepší ploutve.
    takže zavři ústa at nepoškrábeš parkety a dobrou noc pizizubko
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    SCIORP: Ty nemůžeš jezdit na kole, protože nemáš palec, abys mohl zvonit!
    SCIORP
    SCIORP --- ---
    MYS_USATA: co je špatnýho na ploutvých? každej nemůže mít tak podivně zakřivený a nakoncích roztřepaný nohy jako ty
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    SCIORP: Neměj strach, běžně žongluju s motorovejma pilama, ale co ty? S ploutvema to musí bejt těžký....
    SCIORP
    SCIORP --- ---
    mňam já rád sekanou nebo spíš tatarák? a to by ses pořezal při tvojí šikovnosti, kdybys každej brok nařezávala to ti nemůžem udělat už takhle se zdravejma prstama toho moc nevytvoříš co teprv pořezaná?
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    SCIORP: A já na tebe brokovou kozlicí, ty lajdáku. A střelivo hezky nařežu, aby se napapalo masíčka.
    SCIORP
    SCIORP --- ---
    nebudte nekultivovaní brokovnice je jasná volba jednou ranou jak myš tak svoboda
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    2BFREE: Ale kdež. Do hlavy čistý průstřel a sekerkou naporcujeme... A pak, že není co jíst...
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    2BFREE: :D Sekera dobrá, někde v chladu...
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    2BFREE: Díky, díky. Ještě si dám trochu ozonu a budu zase fit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam