• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MYS_USATANADÁVÁME SI NESPROSTĚ NAVZÁJEM
    SCIORP
    SCIORP --- ---
    MYS_USATA: to si piš že mosí, a keby sa malo něčo zvrtnúť dojdem k židoj pre kafe rači s mlíkem bo bez?
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    SCIORP: Já za to nemůžu, já tak rád trsám, trsám. Víc mi hlava nebéře, šorpióne. Na hromech líhám, na hromech vstávám, tak se tě ptám: Mosí to byť?
    SCIORP
    SCIORP --- ---
    ne jakékoli netvoření těla, krom polikání myší, má zakázané a ty blá blá blá král jelimán, to stejně nemůžeš ocenit
    ty tak vymyslíš ženyjální plán, kterej strosková na prvním fosoj co potkáš!!
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Bože, tvůj pes nosí sárí!!! A má taky propíchnutý čumák?
    SCIORP
    SCIORP --- ---
    Jak trefné moje sárinka aspon nebude muset používat baterku, když jde v noci na obchůzku
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    SCIORP: A sežere mě tvůj čokl a bude v noci svítit!
    SCIORP
    SCIORP --- ---
    Jsem zpět, ebenový dřevo? hmhmhm já mám liščí ohon utřu blesk a sesmažim tě na masokostní močku, z které zudělám psí granule bude
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    SCIORP: Uplácat, říkáš? Mám po ruce kyj z ebenového dřeva. Ten tě uplácne rychleji než pádlo. Akorát nevím, kdo to potom bude uklízet...
    SCIORP
    SCIORP --- ---
    myško nevzdávej se já se taky nechám časem uplácat, ale chce to trochu snahy :)
    SCIORP
    SCIORP --- ---
    chachá vítězství je moje!!
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    SCIORP: Hm, dobrou noc, balónek mě vykolejil z dráhy.
    SCIORP
    SCIORP --- ---
    bylas někdy v cirkuse? jestli jo myško bys viděla výdobytek techniky kterému se říká klakson a má balonek naplněný vzduchem, jenž průchodem přes píštalku vydává varovný signál. na ten hrajou i lachtani a já mam rozhodně lepší ploutve.
    takže zavři ústa at nepoškrábeš parkety a dobrou noc pizizubko
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    SCIORP: Ty nemůžeš jezdit na kole, protože nemáš palec, abys mohl zvonit!
    SCIORP
    SCIORP --- ---
    MYS_USATA: co je špatnýho na ploutvých? každej nemůže mít tak podivně zakřivený a nakoncích roztřepaný nohy jako ty
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    SCIORP: Neměj strach, běžně žongluju s motorovejma pilama, ale co ty? S ploutvema to musí bejt těžký....
    SCIORP
    SCIORP --- ---
    mňam já rád sekanou nebo spíš tatarák? a to by ses pořezal při tvojí šikovnosti, kdybys každej brok nařezávala to ti nemůžem udělat už takhle se zdravejma prstama toho moc nevytvoříš co teprv pořezaná?
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    SCIORP: A já na tebe brokovou kozlicí, ty lajdáku. A střelivo hezky nařežu, aby se napapalo masíčka.
    SCIORP
    SCIORP --- ---
    nebudte nekultivovaní brokovnice je jasná volba jednou ranou jak myš tak svoboda
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    2BFREE: Ale kdež. Do hlavy čistý průstřel a sekerkou naporcujeme... A pak, že není co jíst...
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    2BFREE: :D Sekera dobrá, někde v chladu...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam