• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MYS_USATANADÁVÁME SI NESPROSTĚ NAVZÁJEM
    SCIORP
    SCIORP --- ---
    ektoplasmatická cosi!
    DR_BEAT
    DR_BEAT --- ---
    nukleární hovada!
    JIRKAJINDRA11
    JIRKAJINDRA11 --- ---
    Ty Paraboloide!
    FTN
    FTN --- ---
    FOAMISS: Džafa krý!
    FOAMISS
    FOAMISS --- ---
    Ty zakňaktele!
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Do Mischelinky s ním!
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    Co to tady hýka za hajtru! Ani na salám se nehodí.
    BILY_HAVRAN
    BILY_HAVRAN --- ---
    Kurva! Kurva! Kurva! Proč to děláš ty blbče jeden pitomej?!
    FTN
    FTN --- ---
    GULLSY: Na stupnici ubohosti od 0 (normální) do 100 (ubohé jako výmluvy poslance Béma) hodnotím tuto nadávku počtem 74 Bémů... a to je vážné.
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    jen houšť, zmare
    GULLSY
    GULLSY --- ---
    sakryš... já snad ani nedokážu pořádně urážet...

    zamýšlím se nad tím, koho bych nazval kolosálním neznalcem postiženým chronickým neporozuměním a tak příkrý soud se mi až příčí vyslovit ... pokud by to bylo příliš, prosím o smazání
    GULLSY
    GULLSY --- ---
    pardon, nechtěl jsem začít hned tím nejhorším... ačkoliv, pokud vás neurazí, že předjímám vaše shovívavé pochopení, vezmete-li to z té lepší stránky, další mé urážky můžete číst bez obav, že by byly sprosté

    děkuji
    GULLSY
    GULLSY --- ---
    tydýti
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MYS_USATA: no ty spíš topení :D
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    RAINBOF: filtr? topení?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Za předpokladu že máte doma akvárko tak víte co jste :)
    KOTCHISTAAN
    KOTCHISTAAN --- ---
    Dejte se vsichni na ustup!
    Hodte tam zpatecku hosove!
    Joo?
    NIRA
    NIRA --- ---
    FTN: alespoň ty základy mě čekají, ty se naučˇalepoň ňunat jako mimino, nedouku egocentrickej!!!!!!
    FLEGMA
    FLEGMA --- ---
    FTN: :-DD
    FTN
    FTN --- ---
    No jó! Vy dva! NIRA už se měla touhle dobou houpat a FLEGMA študovat základy pravopisu.
    Co se týče první pacientky, tak asistovanou eutanázii rád poskytnu nejdřív v pondělí ráno, protože se mám příliš rád na to, abych si odřekl volnou neděli. Omluvu nechť přijme zbytek světa, který bude do té doby tímto nebezpečným individuem terorizován. V případě krizové situace volejte službu pro odchyt nebezpečných zvířat z útulku Troja (233 554 242) nebo Měcholupy (272 701 819).
    U pacienta č. 2 prozatím nelze určit stupeň mentální retardace, neboť ten lze obvykle přesně definovat až během školní docházky, kterou však zatím FLEGMA nenastoupil. Vzhledem k tristním výsledkům v přípravném kurzu do speciální školy se však lékaři obávají nejhoršího. Včasná systematická a kvalifikovaná rehabilitační péče by mohla zajistit relativně kvalitní orgány pro potřeby transplantací. Podle ekonomického náměstka PL Bohnice ing. Miroslava Hese se totiž pacient k ničemu jinému nehodí.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam