• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SSAMIADIrie Révoltés- co říkáte na tuhle partu?:)
    MARTY_CTM
    MARTY_CTM --- ---
    Nemaj třeba někdy v blízký době přijet?:)
    SSAMIAD
    SSAMIAD --- ---
    na lucernu vzpomínam asi uplně nejvíc!!

    http://www.youtube.com/watch?v=FmquRD2iJDc
    EUGENERATOR
    EUGENERATOR --- ---
    onehda v Roxy, paradni konzik to byl...
    http://www.youtube.com/watch?v=qsCj5VPyiRo
    DZEJN_A
    DZEJN_A --- ---
    SSAMIAD: přesně tak a to je něco pro mě :)
    SSAMIAD
    SSAMIAD --- ---
    DZEJN_A: jasny:) ten refren je dost chytlavej:)
    DZEJN_A
    DZEJN_A --- ---
    mě se to třeba líbí hodně...co se týká němčiny,taky jí nemusim,ale u nich mi to nějak nevadí :))
    MIKATCHOU
    MIKATCHOU --- ---
    SSAMIAD: docela dobrý, ale nic objevnýho :) zajímavá je akorát ta kombinace tří jazyků, ale konkrétně němčina se mi moc nelíbí, ale sou masíři že to daj ve všech třech jazycích...
    SSAMIAD
    SSAMIAD --- ---
    jak se vám líbí nový song Viel zu tun?

    https://www.kazzong.com/Irie_Revoltes/?apage=2
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    ahoj ahoj!
    na tuhle partu rikam, ze je uplne nej! La vie c'est un mouvement, jamais ca stoppe, jamais ca stoque! :-)
    book
    SSAMIAD
    SSAMIAD --- ---
    jsem zvědavá na jejich nové album!
    RUDIE
    RUDIE --- ---
    pro me byl nejlepsi prvni koncert v Matrixu a kazdej dalsi me min a min bavi, uz z toho delaj na muj vkus moc velkou show...holt nic netrva vecne porad je to kapela co ji mam rad, ale takova ta pocatecni syrovost se pro me vytrácí. ale tak Pablo je fešák pořád o tom žádná:)
    BECKOU
    BECKOU --- ---
    Minulej rok na realbetu fakt uzasny, akcni a vubec skvela show, ale tedka na mighty to bylo slabsi.Mozna ze na poprve to bylo tak super ze ikdyz to ted bylo na stejny urovni prislo mi to malo :) neco jako united flavour...ty maj taky super show ale na podesaty uz to tak nerozhejbe
    MIKATCHOU
    MIKATCHOU --- ---
    sem se ho ptala jesi v tej mikče chodí po německu, tak říkal že jo, že jesi ho náckové zabijou tak prý to je aspoň hrdinská smrt, že prý "Je suis pret a mourir comme ca" a že tak lidstvu ukáže co sou náckové zač
    MIKATCHOU
    MIKATCHOU --- ---
    ale stejně je to kus ten Pablo... aka Mal Elevé :D super název
    MIKATCHOU
    MIKATCHOU --- ---
    heč já mam fotku s Pablem :D tady na ty fotce sem ho eště měla ráda a pak mě nasral... sliby chyby... pamatoval si mě z první akce v Roxy, na Real Beatu mě sám poznal v publiku a hrozně se divil že sem mu nenapsala email. Tak sem mu řekla že sem si myslela že by mi stejně neodpověděl. Tak po Real beatu sem mu už napsala a neodpověděl, conard jeden :D tak třeba hned po real beatu zpychnuli všichni :-O
    DRAWER
    DRAWER --- ---
    nemate nejaky info kdy budou hrat zase v CR? :)
    MYSHE
    MYSHE --- ---
    docela fajn kapelka, letos na migthy byli dobrý, a potěšilo mě že nehráli tu hrozně provařenou pecku co maj:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam