• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DECODEKLUJAK - Univerzita Jana Amose Komenského

    Je to ústav... jako každý jiný... má svá plus i minus...


    Univerzita Jana Amose Komenského - všeobecné informace




    CHUDAK KOMENSKY, JESTLI TODLE VIDI, MUSI ROTOVAT V HROBE .(



    rozbalit záhlaví
    SYKES
    SYKES --- ---
    Je tu nějak mrtvo, ale třebas je tu nějaký aktuální student. Nabízím skripta/učebnice pro obor vzdělávání dospělých, staršího data ale nevidím důvod proč by neposloužily dále:

    Vacínová: Kapitoly z psychologie učení a výchovy
    Palán: Základy andragogiky
    Hladílek: Úvod do didaktiky
    Váňová: Úvod do srovnávací pedagogiky
    Havlík, Koťa: Sociologie výchovy a školy
    Havlík: Úvod do sociologie

    Jsou ve výborném stavu, krom Úvodu do didaktiky jde jsou zvýrazněné některé řádky jsou knihy jako nové. Dohromady za 250. Praha.

    KU13AR
    KU13AR --- ---
    Valachová se postavila za UJAK, univerzita zachráněna | Týden.cz
    http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/valachova-se-postavila-za-ujak-univerzita-zachranena_364314.html
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    KU13AR: Zasloužilá předsedkyně Akreditační komise a televizní politoložka Vladimíra Dvořáková se konečně rozhoupala k zásahu do zvráceného a velmi výnosného vysokoškolského pseudovzdělání.
    :D tak takhle začíná "seriozní článek" :D Kdo o týhle pičce prohlásí něco takovýho, nemá vůbec právo něco publikovat
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    osobne si myslim, ze pokud tu skolu zavrou a zapali, jedine dobre.

    po te komedii, ktera se mi stala momentalne - aka tri tydny mi zapisovali posledni znamku, do konce terminu to pres sto urgenci nestihli, tak jsem se smirila s tim, ze diplomku ted neodevzdam - jsem pred deseti minutama zjistila, ze znamku mi zapsali se zpetnym datem. Aby byli v pohode.
    A ja se tu ted muzu posrat.
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    KU13AR: jj dělaj to s tý dodělávky VOŠkařů....prostě zatejní částečně pravdy a máš parádní titulek:)
    KU13AR
    KU13AR --- ---
    leda pro fízly a politiky..nebo je to účelová manipulace z VOŠKařů. http://www.rozhlas.cz/...va/bakalarsky-titul-na-ujak-se-pry-dal-ziskat-za-mene-nez-pul-roku--1485060
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    Nevíme, proč nesplňujeme podmínky ke státnicím, stěžují si studenti UJAK
    http://ihned.cz/c1-63897230-nevime-proc-nesplnujeme-podminky-ke-statnicim-stezuji-si-studenti-ujak
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    KU13AR: Ta předsedkyně tý Komise je strašná kráva...viděl jsem pár rozhovorů...a prakticky neměla nic....operovala s "fakty" stylu "je zvykem", "na ostatních školách bývá" a podobně....
    KU13AR
    KU13AR --- ---
    Univerzitě Komenského zvoní hrana. Akreditační komise žádá její konec - Echo24.cz
    http://echo24.cz/a/ijx2V/univerzite-komenskeho-zvoni-hrana-akreditacni-komise-zada-jeji-konec
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    FAIRIN: posta
    FAIRIN
    FAIRIN --- ---
    FOXOVA: Vsak tak to myslim, na kazdy skole je predmet, ktery je snazsi a pak jsou predmety, kde clovek musi makat...
    Vcera jsem byla na studijnim vyzjistit, zda jsou nejaky novy informace...a nikdo tam nebyl :(
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    FAIRIN: předměty, kdy se šťouráš v nose jsou na každý škole. Chceš-li studovat, škola ti možnost dává. Je jen na tobě, jak moc se tomu studiu věnuješ i mimo předepsané přednášky. Ale to je i na veřejných školách. Jestli studujeme poctivě se ukáže záhy v zaměstnání:)
    FAIRIN
    FAIRIN --- ---
    Je fakt, ze byly prednasky, kde se clovek stoural prstem v nose, ale pak nalitla diagnostika, logo atd a zasejc se to nedalo stihat. Popravde jsem z toho dost rozpacita, obor me zajimal, prednasky byly zajimavy, nadruhou stranu- moc lidi ve tride, prednasek malo, kolikrat nesel mikrofon, zasuvek malo...
    Jsem ted rada, ze jsem Bc. delala jinde, aspon muzu pracovat a popravde jsem z cele situace tak znechucena / nehlede na to, ze napsat diplomku taky neni jen tak si sednout k pc a valet se u nej / , ze bych snad byla radsi, kdyby mi vratili skolny a ja mohla na celou tu tragikomedii zasluhujici "Oskara" zapomenout :(

    Drzim palce vsem spolutrpitelum, diplomka se mi vali doma a cekam do dubna - jak informuje studijni, co se bude dit :/
    BELEGIS
    BELEGIS --- ---
    Konečně té tragikomedii ztnou tipec...Už aby tyto švindlústavy skončily...
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    KU13AR: tak já nevím, já teda na učitelství neměla nic zdarma, zkoušky ty odborný - fakt mazec. Taková surdopedie, nebo logopedie, případně spec. ped, dg byla lahůdka... Naši přednášející jsou z UK, a spolupracují s AK, píšou pro ně standardy... Takže nevím jak na jiných oborech, ale tady se maká:)
    KU13AR
    KU13AR --- ---
    KU13AR: imho dělal sem tam dálkově andragogiku a fakt shit za ty peníze.... někdy sem si za 25 tisíc za 4 dny školy neměl ani kam sednout.... myslim, že by mělo být i věcí studentů aby měli kvalitu, nicméně zejména u dálkařů je problém v tom, že spoustu zákonů chce po lidech zbytečně vejšku, aby mohli dělat nějáké povolání, či funkci - policie, učitelství, ted i zdravotní sestry, které na píchání injekcí a vytírání zadků najednou potřebujou Bc., kde to ti lidé z praxe mají brát? odejít z práce a přihlásit se na UK do oboru co má 20 lidí? je to systémově nedomyšlený a pro ujak je to bizz - podle počtu studentů vyberou min. čtvrt miliardy ročně, studenti tleskaj vyučujícím co je nechaj opisovat a celkově je to spíš dálková střední škola s titulem ze školy, kterou spoustu HR personalistů vyřazuje z prvního kola výběrového řízení....
    KU13AR
    KU13AR --- ---
    Dvořáková: Každý student by se měl prověřit. Brzy navrhneme zrušit celý UJAK
    http://domaci.ihned.cz/...-kazdy-student-by-se-mel-proverit-do-pul-roku-navrhneme-zrusit-celou-skolu
    FAIRIN
    FAIRIN --- ---
    FOXOVA: Jj, tak by me zajimalo, zda statnice budou :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam