• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DECODEKLUJAK - Univerzita Jana Amose Komenského
    KU13AR
    KU13AR --- ---
    KU13AR: imho dělal sem tam dálkově andragogiku a fakt shit za ty peníze.... někdy sem si za 25 tisíc za 4 dny školy neměl ani kam sednout.... myslim, že by mělo být i věcí studentů aby měli kvalitu, nicméně zejména u dálkařů je problém v tom, že spoustu zákonů chce po lidech zbytečně vejšku, aby mohli dělat nějáké povolání, či funkci - policie, učitelství, ted i zdravotní sestry, které na píchání injekcí a vytírání zadků najednou potřebujou Bc., kde to ti lidé z praxe mají brát? odejít z práce a přihlásit se na UK do oboru co má 20 lidí? je to systémově nedomyšlený a pro ujak je to bizz - podle počtu studentů vyberou min. čtvrt miliardy ročně, studenti tleskaj vyučujícím co je nechaj opisovat a celkově je to spíš dálková střední škola s titulem ze školy, kterou spoustu HR personalistů vyřazuje z prvního kola výběrového řízení....
    KU13AR
    KU13AR --- ---
    Dvořáková: Každý student by se měl prověřit. Brzy navrhneme zrušit celý UJAK
    http://domaci.ihned.cz/...-kazdy-student-by-se-mel-proverit-do-pul-roku-navrhneme-zrusit-celou-skolu
    FAIRIN
    FAIRIN --- ---
    FOXOVA: Jj, tak by me zajimalo, zda statnice budou :D
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    FAIRIN: na jakém jsi oboru? SPPG učitelství?
    FAIRIN
    FAIRIN --- ---
    FOXOVA: Hale, chapu to dobre, ze jsi ted v pataku tedy?? Ja si soupla o rok statnice, zk mam teda hotovy, ale budou teda vubec letos probihat? Nemam moc infa :/ dik
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    MAD_CADDY: jako jsem v prdeli.... přehodili nas na oborovku, coz je mi k ničemu. A ke stávajícím zkouškám mi přihodili ješte i ty z oborovky... škola mlčí, ale podle vedoucí katedry to vypadá špatně.... chci zpět svý peníze a 5 let života.
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    tak jsem studentem neakreditovaného oboru a to dokonce od 15.9... super, tak nevim, jestli se mám nervovat s diplomkou nebo ne. Myslím, že to tu také již někdo řešil, jak to u vás probíhalo?
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    Zdravím,
    prodám
    Psychologie reklamy - J. Vysekalová - Původní cena 429,- / za 300,-
    Sociologie výchovy a školy - Havlík, Koťa 269/ 150,-
    Etika a Logika v Komunikaci - Nytrová a Pikálková 270/ 200
    Vše ve skvělém stavu, koupeno nové a opotřebeno minimálně (nikde sem to netahal).
    Nejlépe vše najednou:) možná sleva
    PIRYUS
    PIRYUS --- ---
    ahoj, potřebuji se zbavit nějakých knížek k oboru vzdělávání dospělých:
    1) Základy teorie práva a pracovní právo - Marcela Kubínková, Jaroslav Stránský
    2) Srovnávací pedagogika - Miroslava Váňová
    3) Vybrané kapitoly z psychologie - Marie Faková
    4) Základy obecké pedagogiky - Karel Kohout
    5) Kapitoly z psychologie učení a výchovy - Marie Vacínová, Marta Langová a kolektiv
    6) Jak dobře mluvit a úspěšně jednat - Albína Měchurová
    7) Sociologie výchovy a školy - Radomír Havlík, Jaroslav Koťa

    Všechny najednou prodám za 400 Kč. jinak jednotlivě po domluvě cca kilo kus. zájemci pište do pošty. díky
    GRUNGE
    GRUNGE --- ---
    Nemáte někdo tip na spolehlivou a levnou korekturu práce?
    PANPIPKA
    PANPIPKA --- ---
    Zdravím, mohl by se mi ozvat do zpráv někdo z oboru Scénická a mediální studia? Budu nastupovat do prvního ročníku a měl bych pár dotazů. Děkuji
    PARADELA
    PARADELA --- ---
    Může se mi podat nějaké informace někdo moc ochotný, který studuje Mgr. SP-učitelství 2.rokem nebo dostudoval? Mooooc dík.
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    KU13AR: jednostrana
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    KU13AR: jednostranne
    KU13AR
    KU13AR --- ---
    vedoucí mi tvrdí, že diplomka se tiskne jednostranně, bakalářku na ZČU sem dělal dvoustránkovou , nevím ,připadne mi to zbytečný, jak to chtěj po vás?, ale asi proti gustu, žádnej dišputát :-) dík za tip
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    KU13AR: je v MOggisu - dokumenty
    KU13AR
    KU13AR --- ---
    máte někdo naformátovanou šablonu Diplomový práce či seminárky do wordu? dík
    KU13AR
    KU13AR --- ---
    SA_KRA_: vyrovnávací kurzy sou při změně oboru, nicméně mi to přišlo jen jako zaplacený (tehdy asi 5 tis...) setkání studentů s ústavem o víkendu
    GRUNGE
    GRUNGE --- ---
    Nezpracovaval nekdo marketingovy plan jakko seminarku?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam