• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DECODEKLUJAK - Univerzita Jana Amose Komenského

    Je to ústav... jako každý jiný... má svá plus i minus...


    Univerzita Jana Amose Komenského - všeobecné informace




    CHUDAK KOMENSKY, JESTLI TODLE VIDI, MUSI ROTOVAT V HROBE .(



    rozbalit záhlaví
    MAMBA_
    MAMBA_ --- ---
    MYS_USATA: to já určitě na publicistiku. Jelikož se bojim UK, tak jdu na UJAK. Je to dost peněz, ale zase se mi líbí ten studentský úvěr.
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    MAMBA_: Taky o ní uvažuju. Ale je to dost peněz, tak nevím, jestli našetřím. A na jaký obor chceš? Já původně na vzdělávání dospělých, ale teď se mi víc líbí lidské zdroje.
    MAMBA_
    MAMBA_ --- ---
    MYS_USATA: jj, příští rok.
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    MAMBA_: A kdy na tu školu jdeš? Příští rok?
    MAMBA_
    MAMBA_ --- ---
    SHMAIDA: ve skutečnosti si to budu platit sama. Myslím ten studentský úvěr, takže moc nadšená nejsem./
    XAWYER
    XAWYER --- ---
    SHMAIDA: máme vlastní web, ale taky žádný zápisy nesháním, jen se informuji,)
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    XAWYER: mám-li hovořit za sebe, tak sem ve třeťáku na SMK :) Vám nefungujou spoluzaci.cz? tam obvykle najdu všechny zápisy z přednášek...
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    MAMBA_: jj, jakmile máš dost peněz vezmou tě téměř všude :)))
    MAMBA_
    MAMBA_ --- ---
    takže fakt je ta škola bez příjmaček?
    XAWYER
    XAWYER --- ---
    tak jako tradičně první víkend přednášek jsem byl mimo prahu, už potřetí za sebou a zase zápočet za účast,/
    btw. děláte někdo 5 semestr SMK kombinované?

    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    COLISA: :))) nooo, tak to se asi ptáš na špatným místě :)
    COLISA
    COLISA --- ---
    ahoj,rada bych se zeptala jeslti na FF je tento rok otevrene i dalkove studium pro obor: ZAKLADY HUMANITNI VZDELANOSTI SPECIALIZACE ESTETIKA - nemuzu to na webovkach nikde najit..
    DECODEKL
    DECODEKL --- ---
    SHMAIDA: ou.. od 8 do 19 ? jeste ze jenom 5 dni .)) jo a s tou politologii mne na to upozornujes uz druha, predplatil sem si respekt, snad bude stacit.))) dik za info!
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    To je naprosto v poho :-) A knížky jsou?
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    MYS_USATA: 5 dní za semestr - tedy 2,5 víkendu nalejvárna od 8:00 do 19:00, ale dá se to :)))
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Tak to je super. Musím tenhle rok šetřit, když se zadaří, dám si přihlášku na kombinované. Chtěla jsem na vzdělávání dospělých, ale možná půjdu na lidské zdroje, uplatnění by mohlo být větší.
    Ještě by mě zajímalo, jak je to s rozvrhem u dálkařů. Kolik dnů v měsíci a tak.
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    MYS_USATA: většina zkoušek je písemná, od ústních rozhodně nevyhazujou, za ty dva roky jsem aspoň nikoho nezažila... naopak se snažej dálkařům hodně pomoct... denní studium je možná o něco drsnější... ale oni sou fakt vstřícný a většina profesorů je v pohodě, špatnou zkušenost mám snad jenom se zmrdem Šestákem, pardon my french, ale jinak nebo líp ho nazvat neumím :)))

    stačí, když se na to úplně nevybodneš, hodně funguje předávání si testů a tak... s denním studiem teda moc zkušenost nemám... ale IMHO to tak zvládaj a profesoři pruděj, ale moc nevyhazujou :)))
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    A vyhazujou od zkoušek hodně? Nebo stačí, když se na to člověk nevykašle? Učebnice jsou k dispozici?
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    DECODEKL: nooo, to sem řekla asi špatně... myslím, že ta úroveň tam zas tak nízká není... jen se v tom záchvatu touhy po penězích trochu přecenili a občas nezvládaj návaly studentů na studijním... ale koneckonců, kde to zvládaj... když člověk chce, tak si samozřejmě může odnést hodně... ale taky se tam dá proplout bez větší námahy s trochou štěstí :o)
    a dalším problémem je taky občas špatná informovanost - tedy každej říká něco jinýho, ale mám ověřený, že to co říká paní na recepci... je pravda :)))
    DECODEKL
    DECODEKL --- ---
    SHMAIDA: " stejně špatný" ?
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Jo, Škvoreckýho. Jiná snad ani není :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam