• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DECODEKLUJAK - Univerzita Jana Amose Komenského
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    TEREZ: ja myslela, ze na tuhle skolu se prijimacky nedelaj...kdo zaplati, je prijat, nebo ne?
    TEREZ
    TEREZ --- ---
    Zajimalo by me jak probihaj prijimacky na magistersky obor Socialni a masova komunikace? Je mozny se tam dostat i po absolvovani jinyho bakalarskyho oboru?
    GNURET
    GNURET --- ---
    Ahoj, máte taky někdo pí Farkovou na psychologii? Nedávno jsem si koupila její skripta a jsem nevím, jak se to všechno naučím...tak mě zajímají vaše postřehy...díky
    SURIKATA
    SURIKATA --- ---
    No "diskuze ve výstavbě", tak očekávám tvárnicí po kebuli ;-))
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    SURIKATA: jak jako? :))))
    SURIKATA
    SURIKATA --- ---
    Už fungujeme ? :-)
    BICYKOLAR
    BICYKOLAR --- ---
    DECODEKL: za konzultace u jednotlivých učitelů se samozřejmě neplatí...školný samo o sobě stačí bohatě:)
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    DECODEKL: konzultace jako v jakým smyslu?
    DECODEKL
    DECODEKL --- ---
    plz nevite jestli se za konzultace plati?
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Tak to je dobrý, už nemám strach...
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    MYS_USATA: záhorovský, mádl, teď sem tam hlásí belohorcová :) hele, škola plná celebrit :-D
    UMA
    UMA --- ---
    MYS_USATA: kdyby jenom ona..D
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Tak to je super:-) Fakt je, že když tuhle školu studuje Kristelová, tak asi příliš těžká nebude :-)
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    MYS_USATA: tahle určitě :)
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Uvažuju o dálkovém. Ale v sázce jsou i jiné školy, tak hledám nejsnažší možnou cestu - když na školu, tak jedině s jistotou, že se dá v klidu vystudovat.
    BICYKOLAR
    BICYKOLAR --- ---
    MYS_USATA: poměrně velký možství matrošů je k dispozici taky v elektronický podobě...
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    MYS_USATA: pardon otázka zmizela v propadlišti dějin... tak se hned nečerti :) škola má vlatní prodejnu skript, takže v poho... otázky na zkoušky vyloženě nikdo nedává předem, ale účinně fungujou spolužáci a učitelé vám řeknou okruhy...
    teď je otázka, jestli denní studium bo dálkový... osobně sem dálkař... takže mám trochu jinou zkušenost...
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Stále mi nikdo neodpověděl, jestli jsou k dispozici učebnice, jestli škola vydává skripta... A dávají vám otázky ke zkouškám?
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    MYS_USATA: neni, když to nenecháš na poslední chvíli jako já... nebo Uma :)))
    UMA
    UMA --- ---
    DECODEKL: jj, koncem zari:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam