• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DECODEKLUJAK - Univerzita Jana Amose Komenského
    DECODEKL
    DECODEKL --- ---
    MANICCA:
    jeje
    jedny mam na sd karte ( a nemam usb kabel..) do vecera to nak vyresim

    a k druhym testum jsem se dostal pres seznam, email, spoluzaky,
    v tride H036, heslo je kuncova, v dokumentech, nezarazeno..

    vypada to na stary.. ( 28.5.)
    pisnu jeste pak jeste jaky mam na ty sd karte..

    HANQQA:
    jo takhle takze spis letosni..
    che posunul sem si termin z 6.1 na 13.1 .))
    doufam, ze to nekdo hodi na net po 6.1...
    kdy to mate? .()
    HANQQA
    HANQQA --- ---
    DECODEKL: Ahoj, jestli koluji lonske testy (taky nejake mam), tak na ty bych rozhodne nespolehala. Koluji nekde uz letosni? Pry ma vzdy asi ctyri verze a ty rotuje. Nicmene azkviz mi to taky hodne pripominy a asi se budu spolehat na cast s a) b) c) :)
    DECODEKL
    DECODEKL --- ---
    jejeee
    nevite jestli huliucusova (l.o.l.) vytvari pokazde nove testy nebo je naka sance ziskat jeden z testu ktere koluji na internetu?
    nevim, mnel jsem se asi nejdriv ucit a pak se podivat na ty jeji testy..
    ..prijde mi ze nema smysl se ucit do azkvizu.ú))
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Myslela jsem dálkové. Vypadá to dost povzbudivě. Zatím šetřím prachy, nevím, jestli se to povede už následující školní rok.
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    UMA: nebo sobota :))
    UMA
    UMA --- ---
    sobota+nedele
    sobota+nedele
    nedele
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    SHMAIDA: jasny :) takze treba pet sobot? nebo dva vikendy + jeden den?
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    MIDORI: 2,5 víkendu = 5 dní :)
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    SHMAIDA: 2.5 vikendu znamena sobota i nedele nebo jenom jeden den z vikendu?
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    MIDORI: 2,5 víkendu za semestr a dá se to stíha naprosto s přehledem :))) SMK teda... teď sem ve třeťáku a kdybych nebyla totálně líná, tak sem naprosto vyzívaná :))))
    LIMEA
    LIMEA --- ---
    MIDORI: ja si myslim ze urcite...myslim ze to bejva snad nejak o vikendech a zkousky normalne stejny jako denni studium..Takze zalezi jak si pilna :)
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    a co dalkovy studium? Da se stihat v pohode?
    LIMEA
    LIMEA --- ---
    MYS_USATA: hlavne tedy treba u nas tj. vzdelavani dospelych mame dva dny v tydnu uplne volne (pokud nemas volitelny jazyk) takze si myslim ze zajmy uplne ok...:)
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    MANICCA: mluvis o prezencnim nebo dalkovem?
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Který obor je na vystudován lehčí, vzděl. dospělých, nebo spec. pedagogika? A dá se to dobře stíhat při zaměstnání, pokud člověk chce i normálně žít, ne živořit (tzn. mít i nějaké zájmy atd.)?
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    MYS_USATA: aaaano, to je ale možný na všechn vysokejch školách :)
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Je pravda, že je možné začít zde studovat magisterské, když máte bakaláře splněného na jiné škole?

    SURIKATA
    SURIKATA --- ---
    Tak ... dneska jsem se odbouchla u zápočtu z Managementu - prof. Častorál. Necítím se, že jsem to úplně dala a prohlášení profesora, že bychom tam měli mít asi vše (žádný 95% stačí :-), prostě vše a co jsme nedali tam, to půjdeme popovídat osobně ústně ...juchááá ... A to je pouze zápočet, v prosinci mě čeká s panem profesorem zkouška :-) Good luck všem podobným nešťastníkům ;-)
    NATHALLKA
    NATHALLKA --- ---
    SHMAIDA: Hele já myslim že je úplně fuk jakym způsobem tu zkoušku děláš. Sou tací, kteří zkoušku z psychologie složili třeba až na šestej pokus...takže pohoda :-D
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    NATHALLKA: tyjo, tak to my sme to měli ústně :o) neuvěřitelný :-D
    respektive, psali sme test... ale pak si s každým sedla a probírala to ústně... a nejvíc lidí vyhořelo na těch osobnostech :o)

    SURIKATA: neboj! to uschne a upadne samo, než řekneš borůvkovej koláč :))))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam