• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DECODEKLUJAK - Univerzita Jana Amose Komenského
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    MAMBA_: to si vůbec nejsem jistá, ale myslím si, že spíš ne. Slyšela jsem vždy o max. soc. stipendií,ale o kolejích nic...
    MAMBA_
    MAMBA_ --- ---
    ahoj,
    mám takový dotaz, v říjnu se chystam na UJAK, ale nikde se nepíše o kolejich či o nějakém ubytování pro studenty.
    Zajišťuje vůbec něco? děkuju.
    HANQQA
    HANQQA --- ---
    prosim nemate nekdo vypracovany najaky vzorovy test z logiky u Pikalkove? Jsem ztracena v prekladu .) dik
    RCR
    RCR --- ---
    BICYKOLAR: to uff mi znelo nejak vyrizene, jen pocit
    BICYKOLAR
    BICYKOLAR --- ---
    RCR: nevim kterou hlášku myslíš...bylo to v poho
    RCR
    RCR --- ---
    BICYKOLAR: Misto Tomka tam byl vcera dopoledne Petrasek, kterej mel byt puvodne s komisi 2x Vacinova, Veteska. Podle vseho byli taky v pohode, tva hlaska znela jako kdyby to bylo neco silene slozityho...
    BICYKOLAR
    BICYKOLAR --- ---
    RCR: odpoledne, komise: PaedDr. Irena Dolejší, CSc.
    PaedDr. Anton Tomko, Ing. Pavel Zdvořák Vcelku hodní lidé :-)
    RCR
    RCR --- ---
    BICYKOLAR: dopo nebo odpo, co jsi mel za komisi?
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    BICYKOLAR: gratulace největší:) a holá závist:)
    BICYKOLAR
    BICYKOLAR --- ---
    Dnes jsem dal na Ujaku státnice ze vzdělávání dospělých...UFF!!!!!všem, co to čeká v jakýmkoliv oboru džim place a nebojte, dal jsem to i já :)
    RCR
    RCR --- ---
    MYS_USATA: jj :)
    Zatim jsem nepotkal jedinyho dalsiho blazna!
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    RCR: Ručníkový den?
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    RCR: no, to bych se z toho fakt zvencla :(((
    všichni vyhrožujou ale nidko mi neřekne, co přesně mám udělat a do kdy, prže za tejden se to změní... grrrr
    RCR
    RCR --- ---
    SHMAIDA: Aha, tak to ja ho pravda odevzdal 14.5.
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    RCR: to já taky ne :))) zázraky to jsou, to je pravda, ale ty informace sou scestný, nedala sem to vůbec... nejdřív mi řekl Cinger, že musím odevzdat bakalářku do 15.6. a bude to v cajku, když sem se ptala na index, tak řikal: "asi taky nějak tak"
    pak sem byla na studijním první květnovej tejden resp. 8.5. a zjistila, že když index neodevzdám do 10.5. mám smůlu a budu opakovat...
    pak sem letěla za kohoutem, kterej mě seřval jak malou (což o to, sem flákač a průserář) a dal mi to 15.5., což sem nestíhala kvůli práci, která v ten danej moment byla fakt přednejší a teď čtu tohle!!!
    v práci klid, tak to zkusím a uvidíme...
    RCR
    RCR --- ---
    SHMAIDA: Nevim o kolik jsi to nedala, ale me prislo, ze studijni oddeleni by se mohlo prejmenovat na oddeleni zazraku a kouzel. Ja jsem za cely studium nestihl snad nic vcas :)
    SIAN: Sama si za to...

    BTW: statnice mam za samy jednicky, zkouseli me Demjanenko a Chlad, ktery komentoval zkousku jako prijemnou. Rucniku si ani nevsimli, nebo ho neresili :) Takze jsem bakalar...
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    SIAN: jinak vtipná hláška z posl. zk. Novotného letos..., holka měla tahák mezi nohama (myslím jako,že na něm seděla.. a on na to.., helemese taháčke..,no aspon mám důvod se tam kouknout:D, no veselý prof.opravdu:D
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    NATHALLKA: to já beru samozřejmě globálně..., holka, co šla po mě na ZK z politologie řekla,že má posl.sněm. 220 posl.a zk. udělala..., nebyla to blondýna,ale hezká holka...,posl. info, že Sojkovou nakonec nenahrazuje...,jen v době pohřbu... kámoška už má státnice za sebou a z 8 to nedali 2...to celkem jde..
    UMA: jinak ti přeju, at ti to přesunou,mrchy.., taky jsem nadávala,když jsem to četla...
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    UMA: no sem nasraná, co vám budu povídat, zejtra dopo tam jedu a dám si tu žádost ještě jednou a i kdybych měla psát tu bakalářku debilní 12 hodin denně, tak to dám!!!
    UMA
    UMA --- ---
    SHMAIDA: ajaj...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam