• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DECODEKLUJAK - Univerzita Jana Amose Komenského
    FERYLA
    FERYLA --- ---
    JOINATAN: hele v pondělí je svátek, takže určitě nebudou, to nezkoušej:), jo taky čumím v jakejch seš diskuzích:) a tu kartičku si vyzvedneš někdy až budeš ve škole, to podle mě nespěchá..
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    MANICCA: jj koukal sem..:-)
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    a prave nemam zadnou tu karticku a nic a nevim nic a vubec nevim kdy mam prijit nebo neco takovyho :D
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    FERYLA: jasnaaa diky moc.... myslim ze je to to utery ;) a nevis jestli v ty skole budou v pondeli pac ja sem tam byl jen jednou a to tam dat prihlasku :) btw: te nejak potkavam na takovejch dizkuzich, co bych ani necekal :D
    FERYLA
    FERYLA --- ---
    JOINATAN: hele počítám s úterým, ale nevím jestli jako sudej bo lichej začíná...
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    FERYLA: pro prvaky :D njn a nevis kterej den :)
    FERYLA
    FERYLA --- ---
    JOINATAN: hele prý pro prváky mgr, i bc příští tejden..
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    mam dotaz ohledně těch cizích jazyků...kámoška mi řikala že se ted přihlašovat nemusim,že to prostě musim splnit dokonce těch 5semestrů --já jen proto že semi to většinou kryje a v pátek nemam nic...takže se mi nechce tam rvát anglinu
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    hola hola, je tu někdo ve třeťáku na dálkovým na SMK?

    čekám pořád na potvrzení zápisu a nevím, jestli škola už začala bo kdy začne...
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    FERYLA: hh tak to je dbry :) my pudes pomahat :D hele a kdy zacina ta skola? ja si tam musim zaridit este nejaky malickosti
    FERYLA
    FERYLA --- ---
    JOINATAN: myslíš sociální a masovou komunikaci což? dobře ty...to mám já taky, ale prvák magisterský:)
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    FERYLA: massmedia :) ted prvak
    FERYLA
    FERYLA --- ---
    JOINATAN: cože??? co ty tam? a jakej obor???
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    FERYLA: hele ty chodis na tuhle skolu jo? jestli jo tak budem spoluzaci!! :D
    ZU_22
    ZU_22 --- ---
    SIAN: ha jezisi takovyhle veci uz sest let neresim...prijde mi to uplne legracni :D tak budu sedet vepredu, je mi to asi na pet dni za semestr docela i jedno :) co mi ale neni jedno je, aby mi nekdo rekl co se tam aspon probiralo ha a to se se mnou mozna nikdo nebude bavit kdyz sem nebyla na prvnim dni :D :D tj sranda :)))
    ZU_22
    ZU_22 --- ---
    SIAN: mno to by byla skoda, ale nic s tim neudelam, jedu na dovolenou do zahranici. ale tak snad se to nestane a snad budu mit hodny spoluzaky, kteri mi daji nejake zapisky co se rikalo a nerikalo atd. myslim ze zrovna ta prvni hodina - ten prvni den je blbej no. fakt me to stve.

    ZU_22
    ZU_22 --- ---
    SIAN: aha aha, no taky si myslim ze je to asi zbytecny..co...oka kouknu, na webu sem to nenasla, do systemu se kouknu, uz sem zapsana tak aspon ze tak :)
    ZU_22
    ZU_22 --- ---
    a dále by mě zajímalo, jestli někdo nemáte náhodou emailové adresy na tyto profesory:
    Anna Huliciusova
    Martin Strouhal
    Jiří Dvořáček
    Lukáš Novotný
    Josef Musil
    Olga Nytrova
    Nebudu na prvni hodine, tak bych je rada obeslala a informovala je o tom. Je to dle me lepsi nez na to uplne kaslat. budu za vse rada, kdyztak posta dik!
    ZU_22
    ZU_22 --- ---
    je tu nekdo kdo nastupuje nyni od zari 2009 do prvniho rocniku na Socialni a masovou komunikaci na UJAK na kombinovane? diky
    PETTRUSE
    PETTRUSE --- ---
    sian: vetsina lidi co znam na dalkovym to ma obvykle do pozdnich hodin (nemyslim ujak) :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam