• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DECODEKLUJAK - Univerzita Jana Amose Komenského
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    MAD_CADDY: ja klikal a klikal a dal to za 4 :)
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    JOINATAN: já tam šel :D naklikal to bez minuty učení:D dal to za 3 ..pán co to hlídal mi řekl že mam 10bodů:D což bylo hraniční:D a dal sem to no:D
    MUZA
    MUZA --- ---
    JOINATAN: mimochodem, v luxoru maj souhrn filosofie (mezi kartickama k zemepisu, ucetnictvi anglictinou a tak)... je to dobry...
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    ZU_22: dik za nfo
    ZU_22
    ZU_22 --- ---
    JOINATAN: no z knihy sapika urcite ne ta je silena. koupila sem si knihu pro stredni skoly, tam to bylo celkem dobre napsany. ale v testech byla stejnak vetsinou tipovacka a vetsinou to vyjde na trojku:) kazdopadne je dobry neco o tom vedet, mit tucha :)
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    zdravim, z ceho se pripravujete k testum z filozofie na kompech?
    UMA
    UMA --- ---
    IKARIE: jojo podle me je i zari v pohode:D
    AKNINAJ
    AKNINAJ --- ---
    IKARIE: Já jí podávala tuším v srpnu a v pohodě..
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    ciste teoreticky, kdyz bych chtela od zari za navazujici mgr, musim stihnout podat prihlasku do konce unora, nebo jak to byvalo na statnich vs, nebo staci az nekdy treba behem prazdnin? dik :)
    UMA
    UMA --- ---
    AKNINAJ: slysela sem, ze je to celkem tezky, tot vse.)
    AKNINAJ
    AKNINAJ --- ---
    Není tu někdo ze SMK 1.ročník mgr.? Chybí mi zkouška od Sošky, nebyl už někdo na tom testu?
    GWEEN
    GWEEN --- ---
    Nestuduje tu někdo evropská hospodářskosprávní studia? Chci se zeptat, jak náročné je toto studium a zda je tam hodně matematiky. Díky za odpověď.
    ZU_22
    ZU_22 --- ---
    heeej tak to gratuluju Vitku :) jeste ze mame testy, to se snad nebude na seminarku ptat...:)
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    Takže politologie za 1:-) dneska dával VELKEJ důraz na seminárky...k seminárce k tématu dal 3otázky když ste věděli šli ste za 2minuty pryč...když ne nebo když byla špatná seminárka dostali ste další otázky (jedna slečna co měla jen jeden zdroj seminárky tam byla 50minut) každopádně Lukáš je hodnej...spíš to bere jako takovou srandu:_)
    MAMBA_
    MAMBA_ --- ---
    MAD_CADDY: a ja furt ze vim, kdo jsi. no jasne Vitku, hehe.
    HANQQA
    HANQQA --- ---
    DECODEKL: bavila jsem se o tom s Vernerem. Byly tam nejake problemy. Nekdo na nej dal stiznost a katedra overovala, jestli ma opravdu na zapocet narok. Finalni vyjadreni z tohoto tydne je ze ma. Takze dal plati na Sestaka i Vernera zapocet i zkouska.
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    no nám Musil včera řikal že se jim posral komplet systém takže ted jim to spadlo a ani nemohl zapisovat známky. No a pak jak se tam všichni nahrnuli aby známky dopsali a zcheckovali tak to začalo padat znovu. Co se testcentra týče to nevim....ale fildu plánuju až nějak kekonci až se mi to uklidní...Ted se musim uklidnit já páč mma za 4hodiny Lukáše:D
    MANICCA
    MANICCA --- ---
    DECODEKL: mrkni na nastenku do zprav od zamestanancu, psal tam, ze ma problemy se systemem
    DECODEKL
    DECODEKL --- ---
    SHMAIDA: no jako ja nevim a neresim to, napsal jsem stiznost p. buresove, kdyz jsme si sli napsat test do IT ucebny, rekli nam ze v nejblizsich 14 dnech to nebude v provozu.. ujak dmnce.. a sestak dela mrtveho brouka..
    MAMBA_
    MAMBA_ --- ---
    SOCKOVAN: urcite jenom strasil)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam