• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DECODEKLUJAK - Univerzita Jana Amose Komenského
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    AKNINAJ: ted sem to přečet...to je fakt v prdeli...hlavně blesk z toho udělal ještě nějaký jako "vylepšený"práva pro celebrity...
    http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-domaci-celebrity/138578/zavrou-univerzitu-pro-ceske-celebrity.html

    DOPRDELE UZ to se mi fakt musí zesrat uplně všechno?
    AKNINAJ
    AKNINAJ --- ---
    Četli jste to? Žantovskýho, Boušku, Šestáka a spol. vyrazili, protože si stěžovali na technický vybavení školy atd. No a má školu prověřovat akreditační komise. Fakt super! Jestli až přežiju ten poslední rok a pak škola bude mít kredit jako plzeň, tak se asi vzteknu!!
    KACHASA
    KACHASA --- ---
    a jeste overena kopie maturitniho vysvedceni znamena ze mam jit na urad pro stempl?(razitko)
    KACHASA
    KACHASA --- ---
    ahoj, prosim o pomoc. Poslala sem si prihlasku na obor socialni a masova komunikace, poslala sem ji elektronicky, jeste sem nezaplatila to peto a uz sem se rozhodla ze pujdu radeji na obor vzdelavani dospelich....co ted mam delat?
    NENEMEME
    NENEMEME --- ---
    Ahoj, nemáte někdo prosím otázky z TMK, které se dělá v TestCentru?
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    Tak to dopadlo tak že sme si s Ottou povídali 30minut o Capotovi..stylem Otta: joo a líbilo se ti taky ....? já: jo to bylo super On: jo mě taky, z toho sem byl uplně mrtvej atd:D a pak jen tak mimochodem řekl...a co máš za tu otázku druhou že? a já : no Rosenmullera.. a on: no tak? a já ...no začal vydávat první český noviny? a on : hm a kdy? a nebo víš co ..za toho capota máš 1:D a víše že by to byla skvělá práce...? jestli neumřu tak by sis u mě mohl na to napsat bakalářku...mam spousta věcí na to co bych ti mohl pujčit... no a pak začal uplně plánovat jaký části by ta bakalářka měla:D
    DENISE
    DENISE --- ---
    Zdravím...je tu někdo ze SMS prezenční? Budu nová a šiklo by se nějaký info (na koho pozor, koho se nebát a tak...) Předem moc děkuji!
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    scheisse.... aspoň že sem neska dopsala bakalářku :)))
    GIA_
    GIA_ --- ---
    SHMAIDA: TAk termín se prý bude vědět až někdy během prázdnin :(
    ZU_22
    ZU_22 --- ---
    taky si prinest knihu co si od spisovatele cetl a taky zivotopis rekni ze si cetl a jaky. a ma rad milenky a manzelky daneho spisovatele - zurnalisty. ale asi uz pisu pozde a ty vyrazis na zk. drzim palce!
    ZU_22
    ZU_22 --- ---
    chyba - ostatnima ma byt poslednima :))
    ZU_22
    ZU_22 --- ---
    MAD_CADDY: ja to dala za jedna :)) doporucuju jit k nemu az mezi ostatnima, je to silny cukrovkar a je uz pak unaveny. taky slusne obleceny, na to da a nebyt za frajera, ale usluzne se usmivat a pokyvovat a samozrejme neco vedet!:) kdyz si pripravis svoji otazku z ceske sceny, dava otazku z ciziny. a pozor, hodne dava aferu Spigl a Watergate - to doporucuju si dohledat navic mimo skripta
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    prdele tak zejtra Otto:D už mě serou statusy lidí jak dali HMK chci taky:D
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    disko bude taky ;)
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    JOINATAN: tak tohle by lidi ode mě ze třídy težce nerozdejchali :-D u nás je to samý disco + asi dva, co poslouchají rock
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    aho ahoj ahoj bude kalbicka :) tak se stavte
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    GIA_: na to sem se taky chtěla zeptat :)))
    GIA_
    GIA_ --- ---
    Nevíte někdo kdy bude termín zářijových státnic? Dík
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    je tu někdo z dálkovýho SMK, kdo bude dělat v září státnice a do 15/6 musí odevzdat bakalářku?

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam