• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DECODEKLUJAK - Univerzita Jana Amose Komenského
    Z_RYBY_KOST
    Z_RYBY_KOST --- ---
    FOXOVA: prváci o týden později na prezenčním, takže 4.10., a na kombinovanym o 2 víkendy později, takže 9.10.
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    Zravim, nevite kdy zacina 1semestr SPPGV? diky
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    Informace

    pro studenty a vyučující

    Katedry sociální a mediální komunikace

    (obory SMK, SMS a AVKT)



    Vážené kolegyně, vážení kolegové,



    vzhledem k tomu, že se stále vyskytují dotazy na současný stav a budoucnost katedry SMK, vyvolané jistými ne zcela správnými a přesnými informacemi v různých komunikačních kanálech, přinášíme další doplňující a aktuální informace:



    1. Ukončení spolupráce UJAK s některými vyučujícími nemá žádný vliv na další fungování katedry, ke změně vyučujících docházelo a dochází z různých důvodů každoročně. V zimním semestru se to týká mgr. Žantovského PhD., ing.mgr. Žantovské, PhDr. Šestáka, Mgr. Boušky, PhDr. Kosmályho, PhDr. Sojkové, ing. Zdvořáka., Mgr. Jaklové, doc. Hyvnara a Mgr. Kudláčkové.



    2. Na katedře budou nově působit prof. Koťátko z Filosofického ústavu AV ČR, doc. dr. Přádná z Katedry filmových studií UK, PhDr. Vlčková, Ph.D. z Ústavu fotoniky a elektroniky AV ČR, ing. Prokůpek, Ph.D., PhDr. Svoboda, Ph.D. z Ústavu pro studium totalitních režimů, PhDr. Mráčková, Ph.D. – FF UK, Mgr. Martínek – ředitel ARTCAM film distribution, Mgr. Tereza Brdečková, Mgr. Vlastimil Ježek – ČT, ČRo, Mgr. ing. Grusová - ČSÚ, Mgr.Kučerová, Mgr.Hovorka – šéfredaktor business serveru Podnikatel.cz, Mgr. Drdla, dále z FAMU a DAMU Mgr. Borecký, Mgr. Musálková, Mgr. Bláhová, a další



    3. Katedra registruje téměř 70 vyučujících ve třech oborech, kteří potvrdili své další působení na UJAK.



    4. Na UJAK v současné době probíhá vybavování nových R a TV studií, se začátkem zimního semestru začne fungovat nový multimediální univerzitní portál.



    5. V této chvíli (19.8.) jsou připravovány rozvrhy ZS tak, aby v týdnu před zahájením výuky byly k dispozici smlouvy pro vyučující (smlouva o pracovním poměru, dohoda nebo DPČ).



    6. K dnešnímu dni byly vyřešeny všechny chybějící zápisy zkoušek a zápočtů do MOGIS, spojené s odchodem výše jmenovaných přednášejících, pokud byla katedra ze strany studentů o problému informována. Obdobně vyřešíme i zbývající případy, pokud se studenti ozvou včas, tj. do 25. srpna t.r.



    7. Množí se také dotazy na platnost akreditací. Po zběžném prostudování zákona o vysokých školách se může každý sám přesvědčit, že stávající studenti a jejich studia by nemohla být ohrožena ani případným pozastavením akreditace. K podobným obavám však není žádný důvod. Akreditační komise si na základě „mediálního rozruchu“ vyžádala pouze informaci o adekvátní náhradě za vyučující, kteří nadále nebudou působit na UJAK.







    ThDr. PhDr. Radek Mezuláník, Ph.D. RNDr. Josef Musil, Ph.D.

    vedoucí katedry zástupce ved. katedry


    jak sem řikal
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    tak kdyz musime do ty skoly - pridte se odreagovat ;)

    [ hard to the core vol.2 / partyparty / 8.10.2010 / CR - Praha - Papírenská 6 ]

    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    SOCKOVAN: no já tam nejdu zase ve čtvrtek a v pátek:D
    SOCKOVAN
    SOCKOVAN --- ---
    JOINATAN: CO to mas za brutálně sluníčkovej rozvrh???Závist!:) ja uz tam musim v pondeli:(
    AKNINAJ
    AKNINAJ --- ---
    SLOVA: těžko říct. podmíněný zápis dávají pokud nestihneš zápis do 15.9. K zápisu tě systém pustí až když máš všechny zkoušky zapsaný a zaplacený školný.. pokud jsi to nestihla, tak na to mají "právo". Jestli vymáhat za všechno peníze je není není ok, to už je jiná debata.
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    takze posledni vikend totalniho alkoterrorismu ;) uzjte si a pomalinku se zacnete nalazovat do te skolni nalady
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    njn už to zase začíná:D
    MAMBA_
    MAMBA_ --- ---
    yep
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    a kdyz vlastne nemam v pondeli v rozvrhu nic a v utery je statni svatek tak tam asi vube nemusim a staci az streda co?
    MAMBA_
    MAMBA_ --- ---
    pristi tyden, lichym tydnem
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    caues, kdy zacina skola smk 3.semestr?
    PIRYUS
    PIRYUS --- ---
    zdravim všechny,
    začínám na ujaku studovat vzdělávání dospělých (kombinované studium) - jestli má doma někdo nepotřebné "učivo" z prváku, tak Vás ho ráda zbavím :-)
    kdyžtak pošta - díky
    SLOVA
    SLOVA --- ---
    Nazdar lidi!
    Nemate tady nahodou nekdo zkusenost s podminenym zapisem? Ja si o nej podala zadost, ale na posledni chvili se mi povedlo dat zkousku a skolu jsem zaplatila v terminu a proste vsechno splnene a dneska mi ze studijniho na mou otazku proc se mi nejde zapsat, kdyz mam vsechno splneno odepsali, ze sice mam vsechno splnene, ale ze musim zaplatit pet litru za podmineny zapis, jinak mi system nedovoli se zapsat, tak to sakra vubec nechapu. Hnedka jak jsem tu zkousku dala, tak jsem na studijni psala, at tu moji zadost stornuje, ze uz neni potreba, ale oni si asi trvaji na svym nebo co, asi p[roto, ze poslali car papiru s vyrozumnenim... Nemate nekdo podobnou zkusenost? A pripada to jako hulvatstvi jenom me vymahat na nekom pet litru za nic? Navic kdyz jsem se tim ucitelem za prase nemohla spojit a termin vypsal na posledni chvili den po tom, co jsem tu zadost poslala, protoze mi na studijnim rekli, ze uz pravdepodobne zadny termin vypisovat nebude...
    Prosim, prosim, poradte, co mam delat....
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    GIA_: gratulace :)
    GIA_
    GIA_ --- ---
    SHMAIDA: Nápodobně :D
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    SHMAIDA: měj se;-)
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    takže hotovo a "unbook" :)

    hodně štěstí všem v ústavu ... bakalářem tam končím :-D
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    BEJRA: já platil předevčírem:D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam