• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DECODEKLUJAK - Univerzita Jana Amose Komenského
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    JOINATAN: to je jinej ročník a jinej obor ne?:-)
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    jestli chces tak mam Jazykovou komunikaci Politologii a zaklady obecne pedagogiky
    JIMMY23
    JIMMY23 --- ---
    koupim skripta na andragogiku navazující Mgr. 1 ročník díky nabídky do pošty
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    AYAH: jj diky, s penezma pocitam jen jsem jeste nabyla dojmu, ze si i muzu nejak vic posunout zkousky, ale jinak jsem to pochopila stejne jako ty. diky
    AYAH
    AYAH --- ---
    FOXOVA: ne, ze bych o tom mela extra prehled, ale zda se, ze zacalujes nejaky prachy navic (tech pet tacu asi) a potom nemas povinnou dochazku nikam, tam, kde jsou nejaky prezentace a referaty, mas treba navic nejakej ukol/seminarku, to je cely na domluve s konkretnima profesorama, za kterejma musis asi osobne chodit a vysvetlit jim situaci. jinak zkouskovy se odviji stejne jako na prezencnim.
    SOCKOVAN
    SOCKOVAN --- ---
    MAMBA_: jooojojo slibujou ale skutek zatim utek..
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    muzu mit dotaz na vyhody a nevyhody individualniho studijniho planu a v cem presne spociva?
    MAMBA_
    MAMBA_ --- ---
    nevite, jestli uz nekde nejsou temata na bakalarske prace?
    uz to slibujou docela dlouho
    WERCA23
    WERCA23 --- ---
    Nenašla by se dobrá duše, která by mi zapůjčila - Totem a tabu od Freuda, či Takzvané zlo od Lorenze popřípadě cokoli o Fonetice ? Díky
    MAMBA_
    MAMBA_ --- ---
    PETITLU: ok. tak mi kdyztak pak dej vedet. ja tu moc nejsem.
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    do prváku na SMK :-)

    AYAH: otto je hned rozebranej..a vypsal na to termín na 20.10. kdy budu s Discoballs někde v Bukurešti:D
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    Ja bych brala skripta a podobne do prvaku na SPPGV, pokud nekdo mate:]

    AYAH
    AYAH --- ---
    MAD_CADDY: ses nejakej aktivni ne? :P
    PETITLU
    PETITLU --- ---
    DENISE: Tak p. Kaňku na nic nemám, takže ani nevim jestli má neco uvedeneho...
    DENISE
    DENISE --- ---
    PETITLU: V Moggisu jsem nic nenašla...nevím, jestli dobře hledám. Konkrétně mi jde o prof. Kaňku, který se výborně poslouchá, ale já si nejsem schopná nic smysluplně napsat :)
    PETITLU
    PETITLU --- ---
    DENISE: evidentne existuji a nam je zatim rikaji v prubehu prednasek, neco mas i u profesoru v moggisu...
    DENISE
    DENISE --- ---
    Taky bych se poptala na skripta pro prvák, obor SMS....existují vůbec? Předem díky, alespoň za tip!
    PETITLU
    PETITLU --- ---
    MAMBA_: diky , muzeme se domluvit na konci pristiho tydne na nyxu, jeste nevim co budu mit a co mi chybi, thx
    MAMBA_
    MAMBA_ --- ---
    jo ja taky mam skripta do prvaku, ne vsechny, ale prodam to fakt levne.
    tak kdyby neco, tak na mamba@techno.cz
    obor SMK
    PETITLU
    PETITLU --- ---
    MAD_CADDY: obor?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam