• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DECODEKLUJAK - Univerzita Jana Amose Komenského
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    už sem Hukovi napsal....s kapelou hrajem prakticky každej pátek sobotu a prostě todle je pro mě neproveditelný....kámoška řikala že možná ani si nepíše absenci ....ale tak jako proč to ojebávat...když bych třeba mohl chodit jinej den no...
    PETTRUSE
    PETTRUSE --- ---
    mad_caddy: mame to podobne:D proste ujak styl
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    řekl bych viz [ _JP_ @ UJAK - Univerzita Jana Amose Komenského ] je to docela daný
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---


    ehm jak bych to řekl TO SE POSRALI????
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    SOCKOVAN
    SOCKOVAN --- ---
    Já teda slysela ze ti to proste jen ten jeden pokus sebere... kdyz si to v radnym terminu ani jednou nezkusis..
    _JP_
    _JP_ --- ---
    PETITLU: v mogissu píšou, že TestCentrum bude otevřeno v rámci opravného zkouškového období až do 12.3
    ale : "UPOZORNĚNÍ: studenti, kteří nebudou mít v opravném zkouškovém období již jednou hodnoceno (4) … nebudou moct vykonat opravné testy. Nebo-li, pokud v opravném termínu půjdete na Váš první termín, nebudete mít možnost test z předmětu vykonat. Doporučujeme test absolvovat v řádném termínu a tím se vyhnete dalším komplikacím."
    PETITLU
    PETITLU --- ---
    chybí mi jeste jeden test v testcentru a nekdo me ted vydesil, ze uz je zavřený. Víte o tom někdo neco, jak to funguje a dokdy ted muzu jit ten test dopsat...
    PETITLU
    PETITLU --- ---
    MAD_CADDY: mě se tipovačka nepovedla:D smula
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    PETITLU: bohužel..já tam prostě bez minuty učení šel a naklikal to:-) to byla jediná věc co mě zachránila...ty skripta jsou snad ještě zmatečnější než ty jeho hodiny
    PETITLU
    PETITLU --- ---
    Někdo nějakej výtah na filozofii k Strouhalovi, 1.semestr? Nechci po druhe pokouset stesti,ale radsi se na neco kouknout, učebnice je hrozná
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    MODRAPUSINKA: je diky:]
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    chjo,jsem si za ten rok a pul udelale ve tride super partu a ted me preradi do jiny tridy:( kdyby jste nekdo vedel o nekom,ve druhym rocniku,kdo by chtel misto skupiny A patrit do skupiny B,tak dejte vedet. dekuju
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    MAD_CADDY: twe skveli!!!!
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    btw bohužel ten systém je dost nevyspitatelnej:d na Psychologii sem měl naučeno 110 otázek a v těch 20 z nich byla jedna:D
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    SOCKOVAN: hele prej teoreticky 250...ale třeba samotnej hovorka nemohl z toho stvořit 125otázek...takže se v různejch obměnách dost opakujou ...jako já nevim je tam třeba jaké tvrzení je správné ? črta je: a 4 možnosti fakt lehký ....já tam z tohodle měl minimálně 10otázek gj;-)
    UMA
    UMA --- ---
    AKNINAJ: ja delala, je to jednoduchy, vicemene veci z jeho prezentace..
    SOCKOVAN
    SOCKOVAN --- ---
    MAD_CADDY: Kolik jich tam tak muze kolovat 200???
    SOCKOVAN
    SOCKOVAN --- ---
    MAD_CADDY: Pecka:)))!!!
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    kdo by měl zájem spracovali sme kolem stovky otázek na ZaP -testcentrum
    Univerzita Jana Ámose Komenského - Zpravodajství a publicistika - ZaP test 107 otázek - Primát.cz
    http://www.primat.cz/ujak/predmety/zpravodajstvi-a-publicistika-q11526/zap-test-107-otazek-m72314/

    budou i další:-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam