• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DECODEKLUJAK - Univerzita Jana Amose Komenského

    Je to ústav... jako každý jiný... má svá plus i minus...


    Univerzita Jana Amose Komenského - všeobecné informace




    CHUDAK KOMENSKY, JESTLI TODLE VIDI, MUSI ROTOVAT V HROBE .(



    rozbalit záhlaví
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    AKNINAJ: takze to tam nemusim vyplneny,kdyz s ni mam sraz ted v sobotu? staci osnova a literatura? potrebuju to uz v sobotu schvalit,at mam klid a hlavne se tam uz nedostanu.toé se tam pak muze dopsat rukou?
    AKNINAJ
    AKNINAJ --- ---
    MODRAPUSINKA: S tím mi vždy poradil vedoucí práce..
    NONAME44315
    NONAME44315 --- ---
    Najde se někdo, kdo mi zkontroluje diplomku, aby její "forma" byla správná? Citace, odkazy, poznámky por čarou apod. a případně to opraví. Platim kešem, v případě, že by to byla svůdná studentka, tak mi jdou kecy o sexu, ale skutek utek. Kdyžtak pošta
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    muzete mi,prosim,poradit co mam napsat do zaddani BP do kolonky teoreticka vychodiska a metody vyzkumu? mam tema zacinajici ucitel a fakt nevim
    AKNINAJ
    AKNINAJ --- ---
    Znáte někdo Tatianu Iskanderovou? Mám jí jako oponentku, tak bych ráda věděla, co můžu čekat. Díky
    MAMBA_
    MAMBA_ --- ---
    ahoj, je tu nekdo, kdo delal pohovor na erasmus? Jak se na nej pripravit a co cekat? Za pripadne rady dekuju.
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    FOXOVA: tak do konce pak napiš "doháje s Flandersem" pořád dokola:-)
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    prosim mam dotaz, kdyz pisu tu zapoctovku z praxe, tak ma mit cca 4 normostranky psaneho textu, nebo to muze byt nakombinovany s obrazkama? ja uz to tiz faakt nevim, co tam jeste psat....mam huste popsany 2, trochu to natahnu ale vic nez 2.5-3 stranky mi to neda:[
    JIMMY23
    JIMMY23 --- ---
    Jakou máte zkušenost s neplacením školného, něják mi nevyšly prachy a ted mi přišlo vod chaloupky, že mi ukončujou studium, chci se odvolat a přerušit to, máte nějáke zkušenosti??
    PETITLU
    PETITLU --- ---
    SOCKOVAN: vim, ze to neni novinka,ale ukončený to taky neni,)
    _JP_
    _JP_ --- ---
    NONAME44315: což ale asi neznamená, že ti to povolí, nevim
    SOCKOVAN
    SOCKOVAN --- ---
    PETITLU: To je stary.) zeptejte se ho na to na prednaskach, rad o tom vypravi:)
    NONAME44315
    NONAME44315 --- ---
    Mně tu žádost dneska normálně vzali bez řečí
    _JP_
    _JP_ --- ---
    AKNINAJ: jsem jinej obor, takže smůla, díky
    AKNINAJ
    AKNINAJ --- ---
    _JP_: to je šéf katedry smk. pokud máš jinou katedru, tak nevím. jde o to, že když to máš podepsaný od šéfa katedry, tak už to nebudou dál schvalovat a je pokoj...jinak od vedoucí práce to musíš mít určo..
    _JP_
    _JP_ --- ---
    AKNINAJ: kdo je Mezuláník? mně by to vedoucí asi podepsala, ale jestli to má vůbec cenu, prý na studijní dneska kámošce řekli, že fakt netuší, jestli jí to povolí a ani neví kdy to budou vědět, takže asi zbytečně vyhozený 200 za žádost, ach jo
    PETITLU
    PETITLU --- ---
    Muž tvrdí: Talmanová byla má manželka | Blesk.cz
    http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/100468/muz-tvrdi-talmanova-byla-ma-manzelka.html

    něco o profesorovi Prokůpkovi... zrovna, když se s nama domluvil, ze prednasky budou jen jednou za 14 dní vypadá to, že je ve velkým průseru.)
    AKNINAJ
    AKNINAJ --- ---
    _JP_: doporučuju co nejdřív zajít přímo za Mezulánikem, je hodnej a dá se ukecat. Pak už to studijní neřeší.
    _JP_
    _JP_ --- ---
    "Vzhledem k tomu, že se v mimořádném rozsahu množí žádosti studentů o prodloužení termínu odevzdání bakalářské, či diplomové práce, upozorňuji studenty, že uvedené prodloužení termínu lze povolit pouze ve zdůvodněném případě (onemocnění ověřené lékařskou zprávou, potvrzený dlouhodobý pobyt v zahraničí,…) Prodloužení termínu tedy není v žádném případě nárokovou záležitostí. Je třeba respektovat časový prostor učitelů na zpracování posudku VP a oponentního posudku."
    je tu někdo kdo taky potřebuje prodloužit a má teď problém? :/
    NONAME44315
    NONAME44315 --- ---
    BAARYNKA: Učebnici Psycho-patologie nemám, ale učebnici Psychopato-logie by měl někdo napsat...
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    ahoj, nemáte někdo prosím učebnici psychopatologie pro speciální pedagogy? koupím
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam