• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DECODEKLUJAK - Univerzita Jana Amose Komenského
    PETITLU
    PETITLU --- ---
    AKNINAJ: tzn že když je proferor debil, kterej nereaguje na maily a je neprijemnej a proste ti ho nedá tak končíš, nebo co jako? normalne se prece daji predmety presouvat atd, u nas platime skolny drahy jak prase a jeden zapocet ti muze ukoncit studium, nejaky zvlasni
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    GWEEN:
    MODRAPUSINKA:Me zas tvrdili, ze je to dulezite predevsim pro dalkare, a pro ty, kteri studuji pri zam., ze se jim na zaklade toho papiru omlouva nepritomnost v praci....o bakalarce jsem neslysela nikdy nic
    GWEEN
    GWEEN --- ---
    MODRAPUSINKA: No, to u nás ve třídě někteří šílí. Tak prej odpověď ze studijního je - ne, nemusí. Tak doufám, že to tak je a bude.
    AKNINAJ
    AKNINAJ --- ---
    PETITLU: je to jednoduchý. situace, že nedostaneš zápočet prostě nesmí nastat..Musíš se s profesorem domluvit, co máš udělat navíc, aby ti to dal, jinak je problém.
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    u nás většinou, když má někdo větší absenci, tak se domlouví s učitelem a udělá nějakou práci navíc
    PETITLU
    PETITLU --- ---
    MAD_CADDY: me jde ale hlavne o to co se stane, kdyz ten zápočet prostě nedostanes?
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    GWEEN: co????
    GWEEN
    GWEEN --- ---
    Necháváte si zapisovat známky do toho papíru "přehled studijních výsledků"? Prý to vyžadují na konci studia, jinak nepustí studenta k bakalářce.
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    PETITLU: ten je v pohode tenle semestr..páč prej na to na UJAK už sere. Minulej semestr ale nechtěl dát zápočet spolužačce,který umřela máma-- nebyla neměla tušim splněnou jednu práci u něj. Nakonec jí to ale teda dal.
    PETITLU
    PETITLU --- ---
    MAD_CADDY: Tak ten mi prijde nejvic v pohode, zapocet mi dal hned jak sem odprezentovala svoji práci a nasledujici absence nezajem...stejne tak u spoluzaku to nejak nepočítá, i když s tim strasil.. Ale ta Mráčková mi neodepisuje na mail,na studijnim to prej neresej takže cekam až bude mit konzultace.Šlo mi spis o tom, co se u nas stane kdyz ten zapocet proste nedostanes,)máme to trochu jiny nez statni vejsky-třeba posouvání předmětu do dalsiho rocniku atd
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    No co se Shildbergera týče...všichni to řešili přímo s nim...ten povoloval taky vždycky minimálně absenci.
    PETITLU
    PETITLU --- ---
    Někdo zkušenost s tím, že nedostal zápočet kvuli absenci? Konkretně já teda u Blanky Mráčkový, nevim jestli resit prez studijní jak udajne rekla, nebo s ní,)
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    dej mail.poslu ti co mam.)
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    nemáte někdo zápisky z psychopedie?
    NONAME44315
    NONAME44315 --- ---
    Nebyl by link ke stažení?
    DECODEKL
    DECODEKL --- ---
    STRUDLA: ja mam kompletne, ale bolo mi povedane, ze na spoluzaciakoch v skupine h31-36 su vraj lepsie, prehladnejsie a detailnejsie vypracovane.. tak nvm, ako chces.. ja mam skor taky vycuc ale... na druhu stranu myslim, ze nema zmysel si robit nejake iluzie, ze sa naucim xx stran ku kazdej otazke, ja to mam zvacsa jednu otazku na jednu stranu..

    MAD_CADDY: ... uz jsme si myslel, ze ten krypl neprekvapi..
    STRUDLA
    STRUDLA --- ---
    nema niekto vypracovane odpovede na statnice SMK prosiim? nejake koluju medzi nami zufalcami :D, ale nie su kompletne.
    Vrucne vďak za kazdu smeť ;)
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    BAARYNKA: dik moc!!!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam