• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DECODEKLUJAK - Univerzita Jana Amose Komenského

    Je to ústav... jako každý jiný... má svá plus i minus...


    Univerzita Jana Amose Komenského - všeobecné informace




    CHUDAK KOMENSKY, JESTLI TODLE VIDI, MUSI ROTOVAT V HROBE .(



    rozbalit záhlaví
    KU13AR
    KU13AR --- ---
    FOXOVA: jj dle počtu studentů vydělaj za semestr cca 600 000 000,- přitom provozní náklady a platy učitelů sou sotva půlka..nn co naděláš
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    me se teda rep. test centru povedl fajn kousek.... sla jsem 1.9 na zkousku a porad se mi sekal pocitac s tim, ze odpoved nemuze odeslat... jedina moznost dle obsluhy bylo dat jedinou nabizenou moznost "zpet"a tak jsem se dostala zas do testu, ovsem do dalsi otazky... vysledek za 2, protoze jsem mela udajne 4 chyby. Nasrat, 4x se zasekl pocitac a obsluha to pokazde ukoncila s tim, ze jsem prvni po 2 mesicich a ze se nemam co divit.. za 50 tis rocne jsem nastvana tohle by se nemelo vubec dit....:[
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    nevíte jestli můžu jít ve třeťáku na praxi do mateřské školy, když už jsem tam byla v prváku? studuju spec. pedagogiku
    SLOVA
    SLOVA --- ---
    BEJRA: za mimoradnej zapis je 1000,-. Musela jsem to platit kvuli blbosti tech fichtli na studijnim minulej rok. Pak je jeste dalsi palka a to je tech 5000,-. Rozdil mezi nima je, ze 1000,- je pokud mas predmety splneny a jen ses nezapsala vcas, neuhradila vcas poplatek apod., 5000,- pokud nemas splneny predmety...
    UGLUGF
    UGLUGF --- ---
    BEJRA: Je to dokonce za 5000,- plus 2 kila za žádost o opožděnej zápis!:)
    Jestli máš nějaký nedodělaný předměty, tak na to máš pak čas do konce listopadu!
    BEJRA
    BEJRA --- ---
    Ahoj, máte někdo zkušenost se zápisem po termínu? Opravdu se za to platí tisíc korun??
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    tak uz je mi to jasný:D já si řikal..sem ve třetáku ale sem 103B :D ale SMK
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    spec. pedagogika
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    BAARYNKA: a obor?
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    MAD_CADDY: I02B
    ANICCKAA
    ANICCKAA --- ---
    no my mame ten rpzvrh teda take paradni...sudy tydny mame rozfrcane do celeho tydne, uterky a stredy do 20:00 a podobne, ale za to v liche tydny mame skolu treba jen dve hodinky denne....ale zadny den volny....
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    Jako s Hukem sem pokecal jak s málo učitelema tady na škole (kámoška dokonce s nim uplně jako kamarádsky asi třičtvrtě ještě s jednou holkuo kecaly když přišly samy na přednášku od tušim 18:30 v pátek taky no) bavili se o UJAKu a tak. A jako tam s nim souhlasim...řikal že ta škola nabízí hodně a když chceš, tak si z toho hodně vemeš - když ne - platíš .--nějak to prolezeš. Pak jim řekl, že by tak nějak tu přednášku zrušil, že at chodíme jiný hodiny, že taky rači pujde v pátek dřív domů:-)
    JOHNY_V
    JOHNY_V --- ---
    JOINATAN: huk je nejlepší :)
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    MAD_CADDY: twe my mame uplnou dmnc a este nas preradili do nejaky jiny skupiny! v patek v 8 vecer hodina :D sem zvedavej kdo na to bude chodit ;)

    Jinak huk to je dobrej hipík :)
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    DENISE: oni ten rozvrh vůbec nedělaj

    vemou volný hodiny učitelů
    volný učebny
    nastavěj tolik exportů jako je počet skupin
    a šoupnou to do kompu:-) to jim něco vyplivne

    bohužel to že na týdle škole maká tolik lidí z praxe zapříčinuje hodně to, že můžou bud hodně ráno, nebo zase odpoledne -až večer a nebo jako Mr. Huk jeden den Od rána do večera - proto se stává že jsou takle kreténský rozvhry- my ted máme asi nejlepší co sme kdy měli a jestli si jetšě něco šoupnu bude to uplně ideál
    DENISE
    DENISE --- ---
    Nám ten rozvrh dělají asi s velkým potěšením... ani jeden den volna, rozfrcaný do celýho dne - jeden týden a druhej akoro každej den jenom jedna přednáška... paráda :/
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    BAARYNKA: co si za skupinu?
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    MAD_CADDY: ted jdu do 3. jsem právě celej prvák a druhák měla taky pátky volný.
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    prosim nejste tady nekdo na dalkovym studiu sppgv - somat. 2 rocnik? pripadne neznate nekoho? potrebuju totiz jejich rozvrh....dik
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    co si za ročník?:D
    my máme čtvrtky pátky volný:D nemůžu si stěžovat
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    už mám rozvrh. teda jako pátek 10-20 hod je lahůdka
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam