• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DECODEKLUJAK - Univerzita Jana Amose Komenského

    Je to ústav... jako každý jiný... má svá plus i minus...


    Univerzita Jana Amose Komenského - všeobecné informace




    CHUDAK KOMENSKY, JESTLI TODLE VIDI, MUSI ROTOVAT V HROBE .(



    rozbalit záhlaví
    UMA
    UMA --- ---
    MODRAPUSINKA: husty...ja mam stroblovou a ta do me zas keruje kuli kazdy "blbosti", coz je asi lepsi varianta, ale uz sem z toho dost vycerpana:(
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    nevíte někdo jak to je s rozdílem mezi průzkumem a výkumem? vedoucí BP mi řekla,že když budu mít málo respondentů(třeba 30), tak nemám psát,že jsme provedla výzkum,ale průzkum,ale viděla jsme BP se 40 respondentama a bylo to nazvany normalne výzkum. Imho, rašínová je super sympatická ženská,ale jako vedoucí BP úplně k hovnu. Neporadila mi absolutně s ničim a mojí práci jen přelítla pohledem a řekla mi,že to mam hezky udělaný-neměla jsme to ani dodělaný,vytisklý jen tak jak si to píšu já,...
    SIAN
    SIAN --- ---
    MAD_CADDY: vedl mi bakalářku a byl to docela porod s ním.... Je to děděk protivnej!
    UMA
    UMA --- ---
    tak opet me po roce preruseni studia UJAK "bavi"...
    nejprve mi na studentskych strankach visi zkouska, ktera se me netyka, to jeste pani na studijnim zvladla po nejakych tech dnech vyridit...
    dale pak spatny rozvrh, uplne jineho rocniku...nez sem pani na studijnim vysvetlila, ze to skutecne neni moje, radsi me odkazala na ajtaky...
    dobre, to sem taky vyresila ..
    a opet pro velky uspech mi na strankach visi ona zkouska, ktera se me netyka...tak opet IT oddeleni, uvidim, co se bude dit dal, zacina to byt jak na urade
    za co ze jim to vlastne platime?!!!
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    ahoj, nemáte někdo ze specky bakalářku na téma integrace nebo něco podobného?
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    SIAN: co máš proti Bartákovi?:-)
    SIAN
    SIAN --- ---
    v poho, já už si mezitím zařídila Brycha :D je lehce ironickej pořád stejně, jako když nás učil... to bude sranda. Ale horší než Barták být nemůže snad nikdo
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    _JP_: ono neni nikde potřeba aby ti práci někdo vedl, když se na to cítíš
    _JP_
    _JP_ --- ---
    SIAN: tak beru zpět, promiň :) on ten kámoš měl Totha, ale Štefana, oni jsou tam bráchové :)
    no ale otázka je, jestli vůbec na UJAKu je potřeba, aby ti někdo práci vedl :))
    SIAN
    SIAN --- ---
    _JP_: o ou, díky za info... všichni co stojí co k čemu už jsou bohužel obsazený... ach jo :-)
    _JP_
    _JP_ --- ---
    SIAN: kámošovi vedl bakalářku, teda spíš nevedl, myslim že komunikace s nim za moc nestála a bylo těžký ho k něčemu dokopat
    SIAN
    SIAN --- ---
    znáte prosím někdo tohoto profesora?

    Ing. Mgr. Toth Daniel, Dr.

    jde mi o vedení diplomky
    díky
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    mno nevim, Karkosova si na nas honi ego cico... polovina lidi to v testcentru nedalo. Chce po nas vylozene encyklopedicky data. Uz se vidim v poradne pred ditetem LMD a ja plnou hlavou letotoctu...:[
    vypisuje ted narychlo terminy
    KU13AR
    KU13AR --- ---
    BAARYNKA: to je ostatně na ujaku skoro dycky....
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    nemáte někdo na půjčení knihu od J. Vašutové - Profese učitele v českém vzdělávacím kontextu, 2004 a knihu od O.Šimoníka - Začínající učitel, 1994 ? Nemůžu nikde sehnat a nutně potřebuju. Klidně i PDF. Děkuju
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    Zdravím nemá někdo zkušenost s Prof. PhDr. Michaela Soleiman pour Hashemi, CSc ? Díky
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    dik
    GWEEN
    GWEEN --- ---
    FOXOVA: Tak třeba měla zácpu.
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    jájí měla minulý rok a zkoušku dali všichni
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    mel jste nekdo Machovou na Biom. propedeutiku? uz cekame 3 dny na znamky, a pak nevim jak moc je prisna, ale podle toho jak se tvarila, bych rekla ze test nikdo neudelal....
    DECODEKL
    DECODEKL --- ---
    studenti bakalářského studia SMK (rok ukončení 2011)
    PRODÁVAJÍ TYTO KNÍŽKY za 150,100 a 50 Kč
    vše v zachovalém stavu, některé tituly máme dvakrát, další tituly přibudou během ledna, seznam se bude průbezne aktualizovat na nástěnce klubu
    INFO POŠTA“ DECODEKL “

    150,- Kč

    * 1 x Skryté bohatství firmy, /Jan Barták Praha: Alfa Publishing, 2006.
    - původní cena 300,- Kč
    * 1 x Úvod do filozofie / ANZENBACHER, A. . Praha: SPN, 1990. ISBN 80-04-25414-4.
    - původní cena 400,- Kč, již není v prodeji, reprint 2010 stojí kolem 450,- Kč
    ** 2 x Etika a logika v komunikaci / Nytrová - Pikálková ,
    Univerzita J.A.Komenského Prah 2009, vázaná, 340 str. ISBN 9788086723457
    - původní cena 290,- Kč
    * 1 x Malá filosofie člověka. Slovník filosofických pojmů, Jan Sokol : 5. vyd. Vyšehrad, Praha 2007. 416 str. ISBN 978-80-7021-884-6
    - původní cena 300,- Kč
    * 1 x Filosofie / Miroslav Sapík, UJAK, 2007
    - původní cena 290,- Kč
    100,- kč

    * 1 x Politologie / Lukaš Novotný, UJAK 2008 - původní cena 200,- Kč
    * 1 x Mediální publikum a výzkum veřejného mínění / Jaroslav Huk, UJAK,
    - původní cena 200,- Kč
    * 1 x Úvod do sociální a masové komunikace / Josef Musil, UJAK,
    - původní cena 150,- Kč
    * 1 x Jazyková komunikace v dějinách lidstva / Irena Žantovská,UJAK,2008
    - původní cena 170,- Kč
    * 1 x Úvod do studia psychologie / Evžen Řehulka, Paido, Brno, 1997
    - původní cena 200,- Kč
    * 1 x Základy obecné pedagogiky / Karel Kohout, UJAK, 2007, 145 str.
    - původní cena 190,- Kč
    ** 2 x Film a televize, filmová a televizní dramaturgie a programová skladba / Soňa Štroblová, UJAK, 2009, 145 str. - původní cena 180,- Kč
    * 1 x Abeceda prosperity / Jan Keller, 2003 Brno ... 172 s. ISBN 80-723-9125-9
    - původní cena 180,- Kč
    ** 2 x Elektronická kultura a medialita . /BYSTŘICKÝ, Jiří,. Praha [i.e. Jesenice u Prahy] : Vydavatelství 999, 2007. 95 s. ;. ISBN 978-80-86391-28-1 (brož.) pozn. náklad 300 ks, již není v prodeji

    * 1 x Dějiny filosofie - Novověk Emanuel Rádl: Votobia, 1999, 700 str. ( info o knížce http://vasinasi.blog.cz/0707/emanuel-radl-dejiny-filosofie )
    * 1x Náuka o společnosti /Anna Bocková a kolektív Slovenské pedagogické nakladateľstvo, 1998
    * 1 x Základy společenských věd / Základy psychologie, sociologie, Gillernová, Buriánek – (Fortuna, 2003)
    * 1 x Základy společenských věd / Základy psychologie, sociologie, Gillernová, Buriánek – (Fortuna, 2003)

    50,- Kč

    * 1 x Jak vypracovat bakalářskou, diplomovou, rigorózní a disertační práci / Jarmila Klugerová, Irena Prázová,Tereza Vacínová, 2009
    - co vím, tak je vyprodána,ale bude se určitě tisknout znova, původní cena 50,- Kč



    KUP PĚT KNIH - ŠESTÁ (nejlevnější) ZDARMA

    KUP DESET KNIH - DALŠÍ TŘI (nejlevnější) ZDARMA

    KDYBY MĚL NĚKDO ZÁJEM O VŠECH 22 KNIH (v hodnotě cca 4000 Kč/ zde za 2000 Kč) CENA POUZE 1500,- Kč
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam