• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DECODEKLUJAK - Univerzita Jana Amose Komenského
    GWEEN
    GWEEN --- ---
    MAD_CADDY: A no jo, já na to vždycky zapomenu :-)
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    GWEEN: hele taky ostatní říkají že bp napíšeš za 3týdny a jde to...otázka je jak k tý škole chceš přistupovat, respektive to je otázka celé tédle školy, bud se naučíš a nebo projdeš;-)
    GWEEN
    GWEEN --- ---
    MODRAPUSINKA: Já už vedoucího mám, ale co já vím jakej bude? No a na recenze na primátu spoleh moc není.
    MAD_CADDY: Jo, já si taky představuju, že začnu psát práci už v září, i když někteří říkaj, že je to brzo.
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    UMA: www.primat.cz koukni je tam spusta infa o skole a dokumentu ke stazeni...
    UMA
    UMA --- ---
    a primat je co?...
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    Vítejte ve světě vymyšlených zpráv: jak to skutečně bylo s romskou stranou a uprchlým pokladníkem | Médiář.cz
    http://www.mediar.cz/vitejte-ve-svete-vymyslenych-zprav-jak-to-skutecne-bylo-s-romskou-stranou-a-uprchlym-pokladnikem/

    vážení Prokůpek zase zabodoval:D
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    omg, při mně!
    MODRAPUSINKA:
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    GWEEN: přesně jak říká pusinka, já měl vedoucího už od prváku a když pominu to, že v půlce třetáku umřel....díky konzultacím s ním jsem už od září mohl pracovat na mý práci, ve který mi nová vedoucí jediný co vytkla pár gramatickejch chyb a asi 3chyby v citaci
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    MAD_CADDY: napisu,to je jasny..nekdo ji tam chvalil jako vedouci!!!OMG! ale az po obhajobe prace,aby mi to jeste neuskodilo:D napisu ji radsi i do podekovani,ikdyz se mi z toho chce blejt a nejradsi byhc ji napsala nepodekovani:DD no, popravde.. nevim jestli s emi chce vydavat energii na shaneni noveho vedouciho prace a na vsechno to vyrizovani kolem..to tu energii vlozim radsi do tvoreni..dneska jsem uzavrela dotazniky,takze se tady uz 4 hodiny hrabu v papirech a vyhodnocuju neco k cemu ani nemam hypotezy:DD to je prdel ta bakalarka.. uz mi z toho fakt hrabe... takze me potesi vzdycky kdyz je nekdo ,,pri me" :)) diky za tyhle stranky:DD asi radsi nebudu cist uz nic jinyho...
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    MODRAPUSINKA: to je blbost, hlavně škola nejede podle "odevzdej.cz" ale podle databáze za kterou Masaryčce vyplázla nemalý prachy, zrovna o tom dneska mluvil mezulánik. To že někam zašleš nějakej text pro kontrolu je uplně jedno, protože vkládání prací do tý jejich databáze prochází přísnym dohledem (vlastně tím ja kted musíme nejdřív BP zadat do MOggisu a poté až můžem papírově)
    Jinak milá MODRAPUSINKO řeknu ti asi todle: podle toho co tu všechno říkáš ti doporučuji se na paní Rašínovou vysrat a ještě si změnit vedoucího prace - je měsíc do posledního termínu odevzdání a ta pička si neudělá čas hodinu aby si přečetla práci svýho svěřence?? Co povídal Jarda Huk, tak si minulej rok někdo měnil vedoucího dokonce týden před odevzdáním.

    Je mi tě opravdu líto a když vidim co všechno pro mě dělá Hashemi z této pani se mi chce blít. Hlavně to nezapomen na primát napsat k jejímu hodnocení -at další neudělaj stejnou chybu
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    Tak já už fakt nevim jestli se mi to jen zdá nebo co...
    rasinova mi, a nejen mne, rekla na konzultaci, ze si muzem praci nahrat na odevzdej.cz a proverit si jestli se to s necim neshoduje...jsme si to tam aktivne nahrala a jeste s opsanym textem,abych zkusila jestli to funguje a na strankach ujaku se ted resi,ze kdyz se to tam nahraje pod registraci a bez hlavicky,tak muze pak vyjit shoda az 100%! a urgument michala prince je: tusim ze mame v napovede napsano, ze je mozny to pouzit, ale anonymne ... a tak pocitam, ze kdyz nekdo posila nekam sve dilo, tak tam bude mit celou hlavicku ... a tak, ne ?
    takze to pisu zbytecne, kdyz mi to ted oznaci plagiat s moji vlastni praci?! :///
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    GWEEN: doporučuju vybrat si vedoucího už teď, jestli ještě nemáš... :)
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    BAARYNKA: Závidím:) No, ona je asi milá ženská, ale jako vedoucí fakt k ničemu.. anebo sere jen na mě, težko říct.. mně ale vážně neporadila s ničím..
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    MODRAPUSINKA: to si děláš prdel? no tak ta je hustá. hlavně že se při hodinách tvářila jako největší kamarádka, která ráda při všem poradí. Já mám Jankovou a pohoda. Vždycky jí pošlu, co mám napsaný, ona si to přečte, do hodiny odpoví a napíše mi k tomu poznámky, co mám poupravit a zlepšit
    GWEEN
    GWEEN --- ---
    MODRAPUSINKA: Z přístupu tvé vedoucí se mi dělá blbě už teď. Mě to čeká za rok. Ale je dobře, že tě to nakoplo a nevzdáváš to :-)
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    no, na druhou stranu me tak nasrala, ze me to nakoplo a napsala jsem dalsi kapitolu:)))
    jj, drzime si palce!.)
    UMA
    UMA --- ---
    kazdopadne, drzme si palce!:)
    UMA
    UMA --- ---
    MODRAPUSINKA: on te nikam neposle rekla bych..)
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    UMA: vid.. akorat me vzdycky rozhodi... ja ten vyzkum sama dohromady ale nedam:(( sice jsme psala Hukovi, jetsli by mi pomohl teda s vic nez jendim grafem,ale je mi to uplne trapny a jestli me posle nekam, tak to proste nedopisu...
    UMA
    UMA --- ---
    MODRAPUSINKA: tsi voe..slusnej pristup
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam