• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DECODEKLUJAK - Univerzita Jana Amose Komenského
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    SARCICA: no ale tak docent je vejš než doktor ne? respektive na akademické půdějo
    SARCICA
    SARCICA --- ---
    MAD_CADDY: Sympaťáka Budíka :))) jo koukam že to neni docent, ale CSc., takže doktor :) no měl z toho taky prdel, toho učitele si nejsem jistá jestli postřeh, protože ono to bylo celý takový zmatený :D no nejvtipnější bylo že to mysleli vážně, že to má bejt přátelský , ale bylo to šíleně vtipno-trapný :)
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    omfg:D a koho ste měli?:d v takovejch chvílích si řikám, že je dobře že se toho doc. Novák nedožil...todle by nevydejchal...on byl taková stará škola
    SARCICA
    SARCICA --- ---
    MAD_CADDY: jj, ale takovym stylem... "ahoj, já jsem Zdenda! (zamával) A já jsem Zdeňka (zamávala) ... Začíná nový semestr a to znamená co? No přece že to musíme zapít... A kde? No přece v Nebi na Václaváku... to zní dobře a kolik je vstup? 40 kaček! a co když si budu chtít vzít kámoše co k nám nechodí? ... no tak dá o dváááácu víc..." bla bla :D dávali si navzájem otázky jako že se potkají 2 kámoši na ulici a dělali z toho divadlo... nakonec zamávali oba najednou a šli dál :) no všichni jsme se pobavili :)))
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    GRUNGE: jednoznacne Machovec :)
    GRUNGE
    GRUNGE --- ---
    Potřebuji doporučit učitele na anglický jazyk, kterej to tak moc nehrotí...budu vděčný za všechny zkušenosti, nevím u koho si zvolit zkoušku.
    Na výběr mám z: PhDr. Martin Machovec,BA. Ryan Scott,BA.Nathaniel Patton,Mgr. Zuzana Balcarová,Mgr. Kristýna Nováková,Bc. Jan Stejskal,Mgr. Vilma Houdková
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    SARCICA: LOL jako do přednášky?:D
    SARCICA
    SARCICA --- ---
    Hééj, taky vás ted přišli pozvat na UJAK party? Nejvíc vtipná dvojka :D a když odcházeli tak na DOCENTA prej "nashledanou pane učiteli!" :DDD
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    KU13AR: jo, ale radsi zeptam, kdyz si nejsme necim jista... v prirucce se taky vsechno nepise, vis:)
    UMA
    UMA --- ---
    MODRAPUSINKA: no kazda podkapitola i kapitola by mela mit min.1 stranu, ale v prakticky casti to taky tak uplne nemam a proslo to (zatim.)
    KU13AR
    KU13AR --- ---
    MODRAPUSINKA: hele z těch tvejch příspěvků tady?? neber to něják pejorativně, ale umíš si sama uprdnout?? na všechno jsou příručky, jak na psaní DP tak na popis kvantitativního a kvalitativního výzkumu, u popisu vzorku můžeš popsat i metodiku jeho výběru, jakým způsobem si ty lidi sehnala atd. v jakém jsou věku, jaká kritéria jsi na ně měla atd,
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    UMA: ok:) protože když je tam třeba podkapitola popis výzkumného vzorku, tak tam mám jen tři řádky a to mi řekla, že je málo, že to být nemůže, ale já nevim co mám psát víc k výzkumnému vzorku atd. :/
    viz.: Výzkum probíhal na 10 základních školách v okrese Chomutov a zúčastnilo se ho 117 korespondentů z řad učitelů, kteří stále vykonávají učitelské povolání.
    UMA
    UMA --- ---
    MODRAPUSINKA: pokud ti vedouci prace rekne, ze to tak muzes nechat, nechala bych to tak a pripadne se na ni odvolavala..obzvlast, pokud je to v ty sileny brozure napsany.
    co se tyka prakticky casti, proc tedy neudelat z tucnych nadpisu podkapitoly?...
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    Prosíím, poradili by jste mi? v brožurce jak psát BP je napsáno, že má být práce zarovnaná do bloku, ale po konzultaci s vedoucím práce lze i jinak. Mám to zarovnané vlevo a už to nechci předělávat, jelikož se mi to celý rozhází a vypadá to divně. Psala jsem Rašinový, jestli to můžu teda nechat vlevo a ona mi řekla, že jo, že brožura není ve všem pravdivá, ale nemám z její odpovědi moc dobrý pocit..prostě jí nevěřím.. myslíte, že to tak mám nechat nebo to celý přepsat do bloku?
    A ještě jedna věc - můžu mít praktickou část jako jendu kapitolu bez podkapitol, pouze s tučnýma nadpisama jako je cíl a hypotézy výzkumu, interpretace výsledků apod.? Na to mi pro změnu neodepsala vůbec:(. Moc díky
    SARCICA
    SARCICA --- ---
    Koukam jakou tu máme pěknou diskuzi :))) tak kdo z nyxáků se chystá na UJAK párty do Nebe??

    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    Připravují na mě útok, plakala Nagyová. My pláčeme nad její mediální strategií | Reflex.cz
    http://www.reflex.cz/clanek/zpravy/45303/pripravuji-na-me-utok-plakala-nagyova-my-placeme-nad-jeji-medialni-strategii.html
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    Já se dnes poprév potkal s paní Hashemi, neuvěřitleně fajn pani. Ale ted začínám dost nervit jestli to stihnu....uvidíme no.
    UMA
    UMA --- ---
    neskutecne se zrejme stava pravdou, stroblova je uz snad spokojena a ja mam tudiz vicemene hotovou DP!!!! radost nejvetsi
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    Taky bych potřebovala.. z diagnosťáku:) Ředitel dělá mrtvýho brouka a já už mám napsanej ten elaborát z minulýho roku, takže bych ho ráda použila znova:)
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    já si zprávu z praxe právě napsal sám:D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam