• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DECODEKLUJAK - Univerzita Jana Amose Komenského

    Je to ústav... jako každý jiný... má svá plus i minus...


    Univerzita Jana Amose Komenského - všeobecné informace




    CHUDAK KOMENSKY, JESTLI TODLE VIDI, MUSI ROTOVAT V HROBE .(



    rozbalit záhlaví
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    UGLUGF: jj taky si myslim... btw kamarádce práci z Zpravodajství a publicistiky vrátil 11krát, pokaždý si tam něco našel. Jako takle je náročnej...na druhou stranu sme se s nim minule zakecali a byl hodně v pohodě no a ta opička muto ještě zlepšuje:-) btw ten jeho životopis na facebooku je celkem zajímavje:-)
    UGLUGF
    UGLUGF --- ---
    EKATERINI: Nevim no, všichni tvrděj jak je vostrej, ale to mě nijak nepřijde! Náročnej na vědomosti to asi je, ale vzhledem k tomu, že jeho předměty většinou končej jen odevzdáním nikterak dlouhý práce zápočtový práce, tak ani pořádně tu jeho náročnost nemáš možnost zacejtit!:) Jinak je to hodnej chlapík, kterýho bavěj ty svý sbírky a díky svýmu hlasu by mohl z fleku imitovat Donutila!:)
    Z praxe mi přijde, že je vostřejší na holky, kterejm umí i trochu zatopit a třeba dvakrát - třikrát vrátit zápočtovku k přepracování.
    A třeba ze mě mi přijde naopak trošku připosranej, takže na těch třech předmětech na který jsem ho měl mi prošlo téměř všechno!:)
    Kdyby takovejch jako je Verner měl Ujak víc, tak by určitě stoupla jeho hodnota!
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    EKATERINI: Pája Verner je jeden z nejvostřejnších na škole, dost náročnej. Do minulého roku dával zápočet v 6. semestru za test, kterej byl obávanější skoro než státnice. Jelikož na něj přišlo kolem 40stížnosti, upustil od něj. Test sem u něj nezažil ani zkoušení ...jooo a má rád opičky:D
    http://www.facebook.com/profile.php?id=100001131120277
    UMA
    UMA --- ---
    BAARYNKA: ciste prakticky me ani nepustili ke slovu a rovnou presli k otazkam od oponenta...


    EKATERINI: dost narocnej na vedomosti, jeden z nejprisnejsich na skole
    SARCICA
    SARCICA --- ---
    BAARYNKA: čistě teoreticky si myslim, že by jsme měli mít presentaci, kde opět shrneme o čem jsme to psali, odpovíme na oponentovi otázky + náš konzultant se nás na něco zeptá.... ale nevim... takhle jsme to měli na VOŠ...
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    čistě teoreticky. jak vlastně funguje obhajoba bakalářky?
    SARCICA
    SARCICA --- ---
    Znáte někdo PhDr. ZOUBKA??? Můj oponent...
    PSAJKOU
    PSAJKOU --- ---
    GRUNGE: smk
    FOXOVA: no ja prave ten prvni vikend propasla, tak jsem zjistovala od profesoru co a jak a vsichni mne odkazali na is, kde je to hodne strucne, takze predpokladam, ze jde hodne o samostudium podle literatury, spis nez o vlastni vyklady jako na dennim, ze?
    GRUNGE
    GRUNGE --- ---
    PSAJKOU: obor?
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    PSAJKOU: taky jsem prestupova... chodis do skoly jx za mesic, mesic a pul, sedis tam od 8-20 hod na stridacku s kolegama spis behem prednasek.... mozna pises trochu vic seninarek ale to je vsechno. Jo mas podle me urcite mensi hodinovou dotaci a zadny cviceni.
    PSAJKOU
    PSAJKOU --- ---
    ahoj, mate nekdo zkusenosti s kombinovanym studiem? ted jsem prestoupila, tak jenom abych vedela, co od toho cekat) diky!
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    jsou někde vypracovaný správně státnicový otázky?
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    novotny na opsychopedii nam dal moznost predterminu, potrebuju ho udelat na posledni prednasce, jen si nestiham precist celou knihu. Nevite zda staci prednasky + vypracovane otazky z matrose?, knihu stihnui docist tak do pulky...
    GRUNGE
    GRUNGE --- ---
    nějaká zkušenost s Hanáčkovou při zkoušce? Jak probíhá, tolerance apod.?
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    BAARYNKA: dik:) hele, a mas to pdfko jak je tam 15 skupin a soc. prace s nima? to je super a dobre se to uci. sice to je asi 95str.,ale cte se to samo:)
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    budu mít výpisky z nějakých kapitol z tý knížky, tak ti je zítra pošlu. jsem zvedavá, jak se to za dva dny naučím
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    BAARYNKA: sakrys, ja doufala, ze ty bys mohla neco mit:)))
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    MODRAPUSINKA: taky bych potřebovala.
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    jj,mate pravdu..to jsme proste podelala:/ ale dala mi za dva:),coz se divim,pac me docela sjela pak jeste,kdyz jsme ji na to odepsala:D oponenta mam karkosovou, tak nevim co bude lepsi:)))
    SLOVA
    SLOVA --- ---
    MODRAPUSINKA: tak to teda klobouk dolu,zes to psala u Rasinove! Takova pedantka! Vis koho mas za oponenta? Pokud je to nekdo pohodovej, tak se vsadim, ze ti da lepsi hodnoceni nez ona a na nejakou ich formu se vykasle... Jinak v te jejich prirucce je vazne napsany, ze uvod se pise neosobnim zpusobem, zaver za to uz osobnim psat muzes.
    SARCICA
    SARCICA --- ---
    MODRAPUSINKA: je to tak no... ale tak to mi příde jako samozřejmost... ale čumim že to vůbec někdo čte...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam