• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DECODEKLUJAK - Univerzita Jana Amose Komenského
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    MAD_CADDY: držím pěsti, dej vědět!:) já už začínam mít neurozu a to jdu ,,až" za 10dní ..nic neumim:((((
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    nemáte někdo se specky vypracované otázky kde je ta legislativa? já mám v tom hroznej guláš
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    BAARYNKA: já jako při matuře asi zvolim Neurol:-)
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    já mám problém říkat i seminárku před třídou natož tam něco plácat před tou komisí. ach jo
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    BAARYNKA: já se učil 11dní - tak 10hodin denně, na durhou stranu je spolužák co jde 25. a napsal ted na facebook : tak tisknu otázky a zítra se na to vrhnu...takže asi tak... já už opakuju. Dva předměty celkem ok, ted Pedagogiku, která by tak nějak taky měla být a pak všechno psychologii no :-( Začínám nervit jak divej...dnešní oběd už jsem neudržel:D
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    no na to že mám ty státnice za 14 dní a teprve jsem se začala učit druhý předmět, tak jsem zatím v klidu. já na to učení prostě nějak nejsem nebo co
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    ZU_22: Schildberger neni - neučí již na škole, jen dělal oponentury (a ty odevzdal včera:D )

    DECODEKL: lol fakt?:D no sem zvědav na to
    UMA
    UMA --- ---
    DECODEKL: :D ja takhle bodovala se svym strudlem u Bc. statnic, letos to hodlam zopakovat a nasazuji do boje jeste babovku!!!:D
    DECODEKL
    DECODEKL --- ---
    BAARYNKA: co dveste korun, me spis sralo jak tam porad chodej na ten stul v zadu neco zrat.o) jako ty tam na potitku potis zivotni moudra a nade mnou novotnej "mňam mňam mňam, kdo pak donesl tendle medovnik, mňam mňam mňam?"
    UMA
    UMA --- ---
    MAD_CADDY: farkovou sem mela u Bc. statnic a byla dost fine
    UMA
    UMA --- ---
    ja uz z toho magorim..uz at je utery!
    jinak moje komise by mela byt: stroblova(vedouci moji DP), svoboda, hamplova
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    jo vy jste smk. ale mám pocit že psychologii máte stejnou. teda jestli jí vůbec máte
    ZU_22
    ZU_22 --- ---
    BAARYNKA: jj smk 2a (ale je i jen smk2 a snad i smk2b ale to B je spis nejakej sum)
    ZU_22
    ZU_22 --- ---
    co to je za slovni spojeni z toho sem taky rada???asi bych si mela dat trochu voraz :D
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    vy jste v2?
    ZU_22
    ZU_22 --- ---
    MAD_CADDY: jo z toho sem taky rada :D doufam ze to tak teda bude ale snad joo...nevim jak jsou ty dvojky rozdeleny, ale snad bychom mohli mit novotnyho, schieldberga a pak nejakou psycholozku snad!!
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    Jinak potěšující je že vim že nebudu mít Vernera a Farkovou:D
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    čim dál hůř:-(
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    tak některým se to už blíží. jak ste na tom?
    UMA
    UMA --- ---
    MAD_CADDY: du 22 hned rano.........nejsi "v tom sam":D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam