• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DECODEKLUJAK - Univerzita Jana Amose Komenského
    SARCICA
    SARCICA --- ---
    JO A HOLKY!AŤ VÁM ČLOVĚK,KTERÉHO MÁTE RÁDY DÁ NĚJÁKÝ PŘEDMĚT PRO ŠTĚSTÍ,JÁ MĚLA BABČI ZLATÝ PRSTEN,OD KÁMOŠKY ČOKO,REDBULL,CÍGA A PRSTEN,KTERÝ MI DALA I NA ABSOLUTORIU A PŘINESL ŠTĚSTÍ,,PAK TAKOVOU PLACKU OD SÉGRY,FOTKY ŠTASTNÝCH CHVIL SE SUPER LIDMA,PROPISKU,KTEROU PÍŠE MOJE DOBRÁ (A CHYTRÁ :D) KÁMOŠKA A TAK :)) PSYCHICKY TO POMŮŽE A TO TAKY DOST JDE,BÝT UVOLNĚNÍ,V POHO,VYROVNANÍ.JO A ZHLUBOKA DÝCHAT :D
    SARCICA
    SARCICA --- ---
    jinak jako u maturi i absolutoria jsem se i zde upevníla,že ty nervy tomu průběhu nejsou úměrný.Neni to zas taková šílenost.Pokud se fakt učíš,víš ke každý věci něco a zapojíš selskej rozum,tak je to prostě v kapse!Jediné riziko je nevrlá osoba v komisi a vyloženě mega smůla na otázku,ale na to jsem vám dala recept,myslet na to co chci a dobře vybrat kartu ;-)
    SARCICA
    SARCICA --- ---
    Hmmm... podrobné info od kamarádky:
    HOLKY!!!SOS!POZOR!INFA!Takže prostě dnešní sáttnice super,komise vacínová starší,chlap (neangažoval se,jen přikivoval) a komisařka s mikádem,štíhlá,malá,stará,pohledná.na první pohled nepříjemná,ale v pohodě,zdání klame.Vacínka ani nemluvim,ta je zlatá!Otázky jsem si přála 5 z pycho a hle!!!já na ní tak usilovně myslela,až jsem si jí vytáhla,ostatní předměty jsem si přála,at jsou to čísla v první polovině a hle!podařilo se!Když jsem si losovala,ak jsem se koukala na kartičky,která se na mě jakoby smála,nebo byla jiná,příjemná prostě hodně jsem dala na to,že jsem se soustředila,která karta se mi líbí a vyšlo to!pro někoho blbost,pro mě prostě nejvíc podstatná věc,protože mi to tak vychází vždy (dost lidí řiká,že to vychází).nesmí se myslet co nechcete,ale co chcete!No a teď praktický věci:je vás 10,na potítko jdou první dvá,pak po jednom,píšete cca 30 min v kuse,mluvíte také 30 min.neni to přesně ohraničené,o psychu mluvíte třeba 12min a andra 8min.Obhajoba se taky striktně nedodržuje čas,prostě buď máte co říct nebo jí máte tak skvělou,že se neptaji na ptákoviny a berou to,že jste řekli,co bylo nutné.prostě nenucená atmosféra.Vyhlašování se děláš vždy po 5 lidech (aby ten co jde 1.,2.,.. nečekal až to udělá 9.,10. člověk.takže je to první pětka-->výsledky,druhá pětka -->výsledky,čili já jsem šla akorát pátá a v půl 11 si drandila dom.nevim co dál říct.dostanete pak svou bakalřáku,dotazník (jak jste byli spokojení s předáškama,profesorama,vedení bakalářek,knihovnou,...) který se vhodí na recepci do kaslíčku + papír s infama o promoci!Jo a na promoci se lístky za 1. kupujou a za 2. si můžete pozvat jen 4 osoby!!!!!! zbytek se dorozděluje podle toho,kolik lístků zbyde,což asi moc nezbyde.mazec!jinak všem držim palce,zhluboka dýchat,působit vzdělaně,suveréně ale ne namyšleně!být pokorní,odkývávat komisi a usmívat se..myslim si že to dost ovlivňuje.Já byla taková a připadala jsem si jako jejich miláček! ;-) Co víc dodat!No prostě good luck!
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    musíme doufat, že komise zastává pedagogický optimismus
    SARCICA
    SARCICA --- ---
    MODRAPUSINKA: John Locke :)
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    SARCICA: ja chci mít taky štěstí...čeká mě to za dva dny a připadam si jak tabula rasa (to si ještě pamatuju:DDD) ://
    SARCICA
    SARCICA --- ---
    Takže... Moje kamarádka měla dnes v komisi Vacínovou starší a nějaký 2 neznámý chlapy a dostala ze všech předmětů jedničku a to vždycky prej věděla tak půlku otázky a doplňovala to i dalšíma a největší pohoda. Neměla tam ani oponenta, ani tutora... tak jen pro info... mě to čeká za tejden... :/
    DANIELLKA
    DANIELLKA --- ---
    mno tak my jsme v posledních dvou dnech měli mít všichni komisi e3 a ve finále byla na každej blok jiná.. takže na označení se asi vůbec nehraje..
    LIMEA
    LIMEA --- ---
    SARCICA: to teda budu muset jeste rozdychat, a asi i cela moje trida :(( havlik = postrach...toho druhyho neznam..
    LIMEA
    LIMEA --- ---
    SARCICA: to snad ne, to sem snad radeji ani nemela vedet :-((( tak to se nedivim, on je opravdu magor...doufam ze ho mit nebudu...
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    mam dotaz ohledne hradeckyho, co je na tom pravdy, ze by mel letos koncit?
    SARCICA
    SARCICA --- ---
    jj, teď tam Havlík je :/ dneska tam prej byl a vyhodil 8 lidí.... si nedá pokoj ten pošahanec zásadovej... jinak prej je tam nějakej Matolini či co a ten je taky vostrej...
    LIMEA
    LIMEA --- ---
    SARCICA: myslim ze Havlik u statnic nesedi nikdy, takze pohoda. Ja bych se bala Vanove, pry hodne rejpe.
    SARCICA
    SARCICA --- ---
    No ale víme i místnost, takže tohle je taková bezpředmětná informace no... já už nevim :D
    Hlavně nechci v komisi Havlíka Blbíka
    LIMEA
    LIMEA --- ---
    SARCICA: no asi to bude napsany na dverich, protoze jdou celkem asi 4 skupinky treba dopoledne nebo odpoledne, tak abys vedela k jakejm se "prifarit"...:-) jinak je nam to na nic...
    SARCICA
    SARCICA --- ---
    LIMEA: Aha, aha, to je pěkný... :/ tak k čemu nám to je že víme předem tyhle hesla?! nechápu... :/
    LIMEA
    LIMEA --- ---
    SARCICA: mam taky V4 a moc by me to zajimalo, bohuzel letos nechtej davat slozeni komis vedet dopredu, z duvodu toho ze v minulych letech se pak studenti vztekali kdyz byla na posledni chvili zmena nejakyho pedagoga apod, tak to vyresili takhle a i kdyz je jeden den komise treba V4 nejaka druhy den v ni muze byt nekdo jiny..Finalni verze bude az v ten den co budes statnicovat...
    SARCICA
    SARCICA --- ---
    BAARYNKA: Jak jako ? tak když máš třeba V4, tak to musí být určitá komise, která se předem ví, nebo nicht? Nebo jak zjistim předem, kdo je moje komise? :/
    BAARYNKA
    BAARYNKA --- ---
    mně přijde že se ty komise měněj
    SARCICA
    SARCICA --- ---
    A co komise V4? nevíte někdo?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam